Doğum kontrol hapı ella?

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce eşimle ilişkiye girdik ve sonrasında doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldım. İlişkinin üzerinden yaklaşık 8 saat gibi bir zaman geçmişti. Sonrasında 2 gün önce tekrar ilişkiye girdiğimizde ilişki sonrası kasıklarımın ağrısından duramadım. İnternetten araştırdığımda gebelikle ilgili şeylere ulaştım fakat hamile kalmak istemiyorum. Bu aralar olmam gereken reglimi de olamadım. Ella kullanan var mıdır aranızda? Kuvveti ne derecedir yan etkisi adet düzensizliği olabilir mi?

1|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ella yı sık kullandıran bır erkek olarak bıldıgım kadarını aktarayım arkadasım istersen
    ELLA : cok kuvvetlı bır dogum kontrol olarak lakı dogum kontrol degıdır ella dırek yumurtalıklarına etkı ederek canlı vea olu olan tum spermlere etkı eder ve ölümlerini gerceklestirir ellanın garantisi digerleri gibi tabiki yoktur lakın ella bu oranda en yuksek guvenlıgı tasıyandır bır prezervatıften daha ıyıdır 99,6lık oranı ıle
    kasık agrına gelecek olursak kullandıgın ella eger ılk kullanısın ıse ve adetıne yakın ıse sıddetlı kasık agrısı adet gecımı ve mıde bulantısı gosterebılır mera ketme bana gore hamıle degılsın cunku gebelık ılk ayında adet gecıktırmez ustuen adet denılen olay gorulur genelde dedıgım gıbı adet dahıl olmak uzere tum sıkayetlerın ellanın yan etkılerınden kaynaklı korkacak bır durum oldugunu sanmıyorum lakın bu agrıların artacak olursa doktorun ıle gorusmelısın derım gerekırse ellaya karsı kullanılan serumu ya da hapı werebılır sana adını hatırlamıyorum sadece bır kere kullanmak zorunda kaldık kız arkadasım ıle ve sunu sakın unutmayın kı ellayı ayda max 1 kere cok cok extrem durumlarda 2 ker kullanın uzerıne asla cıkmayın saglınız ıcın ve ella asla dogum kontrol hapı degıldır unutmayın ılıskı sonrasında kullanılan haptır yan etkılerı coktur guclu bır ılactır ve 48 saate kadr kullanımda basarı gosterebılır umarım okudukların ısıne yarar arkadasım gecmıs olsun bu arada kasıklarını ılık vea sıcak tutmaya calıs bir nebzede olsa agrısını keser

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu benim için. Peki arada bir mide bulantısı da yaşıyorum bu da normal midir?

• Çok teşekkür ederim bilgiler için

• rıca ederım yardımcı olabıldıysem ne mutlu bna :)

En İyi Kız Görüşü

• Ella çok etkili bir hap hamile kalma riskin çok düşük, kasık ağrılarının adet döneminin yaklaştığının işaretidir sadece bir kac gün gecikrmiştir bu aralar olabilirsin ayrica sana bir yöntem soyliyim canim.
    Hamile olup olmadığını anlayabilmenin bir yolu var kanda ve testte çıkmayacak kadar yeni olduğunda bu yöntem etkilidir sabah uyandığında gobek deliginin 3 parmak asagi sol caprazina 2 parmağınla bastir orda bir damar var attığını hissedeceksin eger atmiyorsa hamilesin demektir kesin sonuc denendi:))

0|0
    0|0
    • Aaa bilmiyordum çok teşekkür ederim deneyeceğim. Peki neden sabah? Hemen yapsam :)

• Rica ederim 😊

• Bu arada yazmayı unutmuşum sırt üstü uzanıp öyle deneyeceksin

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 3

• yapar ella korur imkanı yok çocuk sahibi olmanınn:D

0|0
    0|0
  • Evet olabilir

0|0
    0|0
  • 2. iliskinden hamile kalabilirsin
    Haptan sonra ki ilişki riskli