Ilk kez anal sexs yaptım yardim?

Ilk kez anal sexs yaptım erkek arkadaşım iki üç kez gel git yaptı şimdi kabızlık hissi var ve sürekli gaz oluşuyo bu geçicimi yardımcı olun lütfen?

0|1
4|58

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sitede bu konu ile ilgili o kadar çok soru soruldu ki. Her yanıtımda denemeyin kesinlikle. Hijyenik değil, ileri dönemlerde cerrahi müdahele gerektirecek durumlara sebebiyet verirsiniz diye. İleri dönemlerde büyük tuvaletini tutamama durumu oluyor. Bu durumu aşabilmek için marul, kuru kayısı, elma gibi yiyecekler tüketin. Kabızlığınız geçsin biran önce. şu an bağırsaklar, mide duvarınıza bası olduğu için bu durumu yaşamınız normal. Devam eder ise , Genel Cerrahi uzmanından destek alın.

0|0
    0|0
    • Yorumumu okuyup en iyi görüş olarak değerlendirdiğiniz için size teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

En İyi Kız Görüşü

• Orda bir şey varmış yirtilirsa geberiyormuşsun ayrica sinirlere zarar vericen sen böyle yapa yapa sonra ilerde altina siccan boyle paçalardan akacak bohlu dicekler sana

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Aksine cır cır olman gerekirdi.

0|1
    0|0
  • Bir daha yapma bence.

0|0
    0|0
  • Zamanla oradaki bağları bozup tarifi imkansız acılar yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Basur olma aşamaları. Kanama da başlar.

0|0
    0|0
  • Iceride kaldiysa demek :o :D

0|0
    0|0
  • İçeride bir şey unutmustur

0|1
    0|0
  • Günah değil mi

1|0
    0|0
  • zevk aldınmı peki bende sevgilimle deneyecem kırmak istemiyor beni merakımız sırf gitsin ne kullandınız nasıl başlangıc yaptınız.

0|0
    0|0
    • Ben yaptığıma pişmanım sağlık sorunu oluşuyo ama sizin kararnz kayganlastiricikullandık önce parmağını sok o biraz genislesn yavaş yavaş sokarsan cani fazla acimaz benim canım çok yanmadi sırt üstü yap bence fazla gel git yapma kızın sağlık açısından bu arada bir kız seni kirmamamk için bunu kabul ediyosa o kızı bırakma

• Bende kanama olmadı çok da acı çekmedim şu an hem ben hemde erkek arkadaşım yaptığımıza pismaniz bence yapma belki sen değil ama o kız pişman olcak benim gibi bende istediğimden değil erkek arkadaşım mutlu olsun diye istedim erkek arkadaşım inlediginde boşandığında mutlu oluyorum

• inan ben sadece sevgilim bana anal yapacak kadar seviyormu onu merak ettigimden bende 1 defa yapayım diyorum bana olan sevgisi netleşsin istiyorum belkide çok zevk alacak orasını bilmem artık. sen aı ve kanama olmadıysa neden zevk almadınki hem kabızlık ve gaz birkaç defa yaptıktan sonra geçer biliyorum belki 2..3 ..4 denemende geçer?

• Bende dün yaptım pişman oldum. Ama yaptığım kişi önceden istemiyordu. Yaptıkça yapmasi geldi ama şimdi oturamiyor :)

0|0
    0|0
  • kas yapısı yırtılıp zarar görür. sağlık problemleri olması gayet normal... doktora gir:

0|0
    0|0
  • Tam olmamış dur ben yapıyım sana düzelirsin, şişliğin iner

0|0
    0|0
  • simdi ben sana bisey söyliyim anal fissür hattın yırtılırsa özel hastahanede ameliyatı 500 lira ve sonrasında sıkıntısı paha biçilemez anal sekste anal fissür hattı yırtılanlar kanamalı bir sekilde anal hattan dıskı yaparlar ve bu acı verir..

0|0
    0|0
  • Geçer m. etme fazlada yapmayın böyle pis şeyler

0|0
    0|0
  • Geçici tabiki sabah hic bişey kalmiyacak ilk başta olur bu o bölgenin kasları Penis ebatini göre açılacak biraz daha

0|0
    0|0
  • geçer uzun sürmez sanırım ayrıca analda olan zevk hiçbirşeyde yok

0|0
    0|0
  • bu bence anal seksden kaynaklı bir sorun değil. psikolojik sanırım... analda öyle şey olmaz

0|0
    0|0
  • zorlandıgın için kasların agrıyor bu da kabız gibi geliyor zamanla o kaslar gevser wc ni tutamazsın

0|0
    0|0
    • Ama ilk ve son du ve 2-3 kez gel git yaptı

• ilk son degil orası cıkıs olarak kasa yapısı var sen girdin ters işlem sonuc agrı

• yok kalıcı maalesef artık yolda giderken bo kun gelirse altına sıçacaksın dikkat et kendine

0|1
    0|0
  • geçer bebişkom buda geçer

0|0
    0|0
  • contalar gevşemiştir bir süre yapma düzelir...

0|0
    0|0
  • Malzemeye bagli :)

0|0
    0|0
  • Bir daha yapsın açılır yol

0|0
    0|0
  • Bağırsaktaki boklar geriye itildi. Geçer üzülme

0|0
    0|0
  • Orayı haram kılan Allah boşuna haram kılmadı.

0|0
    0|0
  • Sadece 2 -3 kezmi gelgit yaptı ve boşaldımı

0|0
    0|0
    • Dışarıya boşaldı evet 2 -3 kez

• Ya siz sevisirken falan doganizda varmış gibi hareketler falan yapıyosunuz öyle bir geri düşünen beyine sahipsiniz kızlar yapsın hemen orupsu kaşar damgası vurun sulanin ona verdi bana da verir gibi düşünceler sariyo o ağ kurulmus olan beyininize

• Sanaldan bana vermeyeceğini bilecek kadar akıllıyım. Bir kadın birine veriyor diye herkeze verecek diye bir kanun yok en azından bende

• rahat ol. hissiyat ve hafif acı olabilir. gaz hissi çok aşırı olmaması lazım

0|0
    0|0
  • Geçici bunlar sıkma canını krem sür oraya rahatlatır

0|0
    0|0
  • valla yazık sana dıkanırsın

0|0
    0|0
  • Geçicidir meraklanma

0|0
    0|0
  • evet geçer merak etme

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 3

• bu olur canım normal ama bunu bence deneme bida sağlık için çok kötü, bir kaç hfta istemsiz gaz çıkarrsın

0|0
    0|0
  • Keşke denemeseydin canım yaa bü büyük ihtimalle tekrar edicek senin şikayet te büyüyecek

0|0
    0|0
  • Şükret damarların çatlamadı

0|1
    0|0
Yükleniyor...