Vajinamdaki bu kokunun nedeni nedir?

Vajinamda cok igrenc bir koku var, ic camasirimi cikardigimda veya peceteyle biraz sildigimde cok igrenc bir koku geliyor ama gercekten oyle boyle degil inanilmaz igrenc.. Oncelerde giydigim seyin ustune de siniyordu biraz temizlik yaptiktwn sonra artik giydigim seye sinmiyor ama hala peceteyle sildigimde o koku geliyor.. Bunun nedeni nedir nasil gecer kizlar yardim?

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen mantar veya baska bir enfeksiyon olabilir ayrica vajina bakimi herhangi bir sabu veya ıslak mendille yapilmamali çünkü vajiana kendi kendini temizleyen bir organdır ve belli bir ph degeri vardir kimyasal madde kullanarak yapılan yikama ph degerini bozar ve yararlı bakterileride öldürür ve sonra enfeksiyon kaçınılmaz olur vajin bolsu ile yıkanmalı ve cok iyi kurulanmalıdır birde eczanelerde vajina temizliği için özel solüsyonlar var onları kullanabilirsin ama mutlaka bir doktora git koku icin enfeksiyon varasa tedavi sart

0|0
    0|0
    • Şu an biraz hastayim usuttum bunla da alakali olabilir mi bu koku? Cunku hastayim ve son gunlerde bu kokuyu farketmeye basladim

• Anladim cok tesekkurler en yakin zamanda gidicem

• Rica ederim bundan sonrada vajinanizi sabun kullanmadan bol su ile yikayip iyice kurulayin ve mumkun oldukca hergun temiz camasir giyin hasta etmeyin kukunuzu

En İyi Kız Görüşü

• Enfeksiyon olabilir, mantar olabilir ya da daha ileri bir şey olabilir. Doktora görün hemen

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Burada çözmen zor. Doktorluk durum.

0|0
    0|0
  • Peçeteyi kullanmadan önce orayı yıkaman gerekiyor. Kusura bakma ama bunu da mı öğretmediler?

0|0
    0|0
    • Sadece kokuya bakmak icin pecete kullaniyorum anlaminda yazdim onu

• Su an hastayim biraz usuttum onla alakasi olabilir mi

• Alakası yok bununla

• Biraz temizliğine özen göstersen, önceleri kıyafetine sinecek kadar fazla olduğu zamanlarda doktora gitsen böyle soru sormadın.

0|0
    0|0
  • Yav daha çiçegi burnunda 20 yaşinda adamım yapmayin şöyle ya ben daha evlenicem lan evlenicem tiksindirmeyin kızlardan kızlara ozel sorsana

0|0
    0|0
  • İlişkiye girdin mi

0|0
    0|0
  • Bugün hastanede sıra beklerken bir kadından öyle bir koku geldi dışarda istifra ettim seni anlıyorum vajinanda mantar veya iltihap olabilir.

0|0
    0|0
  • pislikten başka bişey degil pislikten ıcınız yosun baglamış

0|0
    0|0
    • Neyin pisligi

• ya görüyoruz sizi otobüslerde orda burda çalı süpürgesi gibi saçlarınız var hergün saç yıkayan kaç kadın var boyu 150yi geçen kendini karı yaşı 16 olan kendini hanım sanmasın

• Gordugun birseye gore herkesi yargilamasana, ben temizlige asiri derecede onem veririm ve temizlik hastasi konmnmundayim ayrica bu takintim da hic hosuma gitmiyor, emin ol temizlige onem vermeyenlerden en az senin kadar rahatsiz oluyorum ayrica her gun yikanirim bazen gunde iki kere bile.. Insanlari soyle yargilamayin ya

• Mantar?

0|0
    0|0
  • İçinde ceset mi var

0|0
    0|0
  • Görmem lazım

0|0
    0|0
  • bılmem ama çok iğrenç

0|0
    0|0
  • Mantardır. Muayene şart

0|0
    0|0
  • işediğinde sil

0|0
    0|0
  • enfeksiyon vardir. doktora git.

0|0
    0|0
  • doktor şart hep temzi tut oranı yoksa durmun fena olur :(

0|0
    0|0
  • bakteri mantar

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra düzenli oral yaptır birşeyin kalmaz emilmesi lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kızım ne pissin ya doktora git hemen mikrop kapmışsın ilerlemesin mantar olmadıysan olacaksın yakında

0|1
    0|0
  • Temizle sende

0|0
    0|0
  • Doktora git önemli bişi olabilir

0|0
    0|0
  • mantar

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin. Islak kalma cinsellik vsden ph değeri bozulmuştur

0|0
    0|0
  • ben onun ıcın bır sabun kullanıyorum bendede oluyordu. gercı arada hala oluyo sebebı ıse cok dar bırsey gıydıgın zaman oluyormus. dar ıc camasarı zıbın tayt vs kı gercekten dogru

0|0
    0|0
    • Sabunun adi nedir ve dus esnasinda mi kullaniyorsun

• evet dus esnasında SABAMED GENETAL BOLGE kucuk kutuda sabun dusta kullanıyorsun tabı onların bır suru cesıdı var ama cok kullanma

• Büyük ihtimal üşütttün yinede bir Jinekoloğa git birde burda bayandan çok erkek cevap vermiş herhalde hepsinin aynı sorunu var onların vajina lar kokuyor kızzzz

0|1
    0|0
  • Ban banyodan sonra oraya deodorant sıkıyorum

0|0
    0|0
    • Manyakmisin oraya kimyasal sıkılmaz

• @sacooo anlamadım beden mıden kalktı pis bişey yaptıgımı düşünmüyorum

• Boşver. İyi gunler

• Mantar olmuşsun doktora gitmem lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor...