Kızlar, Çok utanıyorum. Lütfen yardım edin?

Ben bugün utanarak söylüyorum ama mast yaptım kan geldiğini sonradan fark ettim. Adetim yaklaşmıştı ondan olabileceğini düşündüm fakat şu an kan gelmiyor. Yırtlılmışmıdır?Çok korkuyorum. Nolur yardım edin? Nasıl anlarım? Eğer öyleyse ne yapabilirim?

Güncellemeler:
...

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Hayır parmakla çok zor belki dudaklar falan zarar görmüştür korkma benim bazen olur

1|0
    0|0
    • İnşallah öyledir :(

• Hayır sokmadım.

• Korma öyle ise bende kızken yapardım benimde incilirdi o an Sadece az kanadı sonra anladım yara yapmışım

Kızlar Ne Diyor 4

• Bişey olmaz

0|0
    0|0
  • İçine bişey mı ittin?

0|0
    0|0
  • Yırtılmışsa diktirirsin Can'ım sorun etme

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ya :/
      Ne bilim diktirmek bana göre değil hani birşey yapmadım ama kötü hissederim.
      Ya aslında adetde olmuş olabilirim hala kan veliyor, karnım falan ağrıyor ama normalde fazla kan gelirdi :/ emin olamıyorum. Şüphe içimi kemiriyor.

• Olur yazarım :)
      Ameliyat olmayıda sevmiyorum o da var. Umarım öyle birşey yoktur.

• İnşallah hayırlısı olsun

• Birsey soktunmu? Yani parmagini veya baska birsey?

0|0
    0|0
    • Başka bir madde değil parmak.

• Haftaya pazartesiye randevu aldım. ama bekleyemeyeceğim çarşamba günü giderim. Ya bozulmuşsa :/ napıcam ben acayip korkuyorum, kötüyüm.

• Insallah yirtilmamistir, bide bunu ilerde kocana nasil anlaticaksin.. yani belki inanmaz :/ yirtilmamissa bundan sonra cok dikkat et. Bir anlik heves icin kendini o duruma düsürme :/

Yükleniyor...