Vajinadaki kanama?

merhaba arkadaşlar
erkek arkadaşımla ilk beraberliğimizi yaşadık 3 gün kadar önce. benim için de ilkti zaten.
3 gün sonra tekrar ilişkiye girdiğimizde bende tekrar kanama oldu. Biraz da otururken sızlama hissi geldi.
bunlar olabilir şeyler mi? daha önceden tecrübem olmadığı için bilmiyorum, kadınsal durumlar olduğu için erkek arkadaşım da bilmiyor doğal olarak :)
Lütfen eleştirmeden ve yorum yapmadan bilginizi paylaşın, Teşekkür ederim.

Güncellemeler:
iyiki eleştirmeden yorum yapmadan bilginizi paylaşın yazmışım, nerde abaza nerde karı manyağı nerde sapkın yavaş yavaş doluşur.
arkadaşlar beyniniz sizi ergenlikten sonra terk mi ediyor?
insanlar birliktelik yaşarlar, bu da size ona "k-şar" muamelesi yapma hakkını vermez. "erkek arkadaşımla" demişim.
keşke kocamla deseydim daha namuslu insan cümleleriyle karşılaşırdım eminim. benimki sal*klık. unutmuşum türk milletine soru sorduğumu pardon gerçekten.

1|1
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• evlenmeden niye ilskiye girdin

0|0
    0|0
    • çünkü yaşamak istedim ve bunu yaşamanın sadece bir imzaya bağlı olma düşüncesi bana saçma geldi. mesela evlenmeden neden el ele tutuşuluyor? çünkü seviyorsun elini tutmak istiyorsun ve elini tutman için illa yasal bir imzalı izne ihtiyacın yok. öpüşüyorsun neden? seviyorsun, öpmek istiyorsun. bunun için de yazılı bir izin almıyorsun. karşındaki insan da seninle aynı hisleri paylaşıyorsa ve o da istiyorsa bunları yapabiliyorsunuz. ilişkiye girerken neden izin almak zorundayım peki? aslında değilim. ama imzayı attıktan sonra yaparsam daha namuslu oluyorum bizim ülkemize göre. ama neden? sonuçta benim kişiliğim değişmedi, aklım fikrim değişmedi. ben hala ben'im. erkek arkadaşımı seviyorum, o da beni seviyor. ilişkimiz köklü ve güzel gidiyordu. Bu zamana kadar bana saygı duydu ve hiç bu konuda üstüme dahi gelmedi. kendimi hazır hissetmemle alakalı olduğunu söyledi, haklıydı.
      dolayısıyla hazır hissettim, yaşamak istedim ve yaşadım.
      Bu cevaplarım umarım merakını gidermiştir :)

• Abla durr yanlis anladn bni bn kesinlikle oyle dsnmedimki

• ANNENDEN Mİ ÖĞREndin bunları ablacım :)

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş.. Korkma ben eleştirmeyeceğim seni.

İlk ilişkide kanama olması bana " anormal" geliyor..
    Çünkü ilk defa yemek yediğimizde boğazımız kanamıyor. Bu yizden bu organın da diğer organlardan bir farkı yok.

Sadece tam olarak hazır olmadan yaşanan ilişkide olacağını düşünüyorum kanamanın.

Nerden biliyorsun dersen , bende eski sevgilimle ilk ilişkimi yaşamıştım. Ve kanamam hiç olmamıştı. Çünkü iyi bir sevişme olmuştu , kasılmama rağmen hazır hissediyordum kendimi birlikteliğe.

Çok nadir olarak , septalı hymen e sahip olabilirsin. Onda ancak böyle uzun kanama oluyor diye biliyorum. Normal şartlarda bu kadar kanama bana garip geliyor. Tabiki bende kendi tecrübeme göre yorum yazıyorum.

Aman dikkat et defloration oluşmuş olmasın. Jinekoloğa git. Sağlık değerli bir hazine çünkü. Buradaki yorumlardan daha nitelikli ve kesin yanıt alırsın doktordan.

Teşekkürler..

0|0
    0|0
    • ya uzun kanama değil aslında. ilk ilişkimizde kanama oldu evet, biraz da acı hissettim ve geçti. üstünden 2 gün geçtikten sonra bir daha birliktelik yaşadık ve yine kan gördük o da beni şaşırttı açıkcası yani. birkaç kişiye sordum normaldir dediler.
      Defloration nedir peki?

• Defloration ; vajinal yırtık oluşumu demektir. Sürekli kanama olur , durmaz.. Nadir görülür. Ama başına gelen var..

Erkekler Ne Diyor 14

• Evet normaldir.

2|1
    0|0
  • eğer çok hard sevişmediyseniz tek seferde bitmez o kanama. evet ilkinde zar yırltılıyor ama ikincide de hatta üçüncüde de yırtılmaya devam ediyo. dolayısıyla kanaması normal. acısı ağrısı geçtikçe yeniden yap. çok iyileşmesine izin vermeki zar kendini tamir etmesin.

0|0
    0|0
  • @amoun doktor dur yardım al

0|0
    0|0
  • Gayet normal bir kaç gün ilişkiye girmemen daha iyi olur. Aşağıda yorumlarda atıp tutanların hepsi bakir zaten geç onları :D Beyniniz sizi ergenlikten sonra terk ediyor güzeldi :D

0|0
    0|0
    • e tabi 15-16 yaşındaki erkek çocuklarını buraya üye ederlerse, bizde uğraşır dururuz

• Sert olduğundan olabilir

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Ortalama 1 hafta girmemen saglik aciaindan daha iyi

0|0
    0|0
  • normal normal.. Devam böyle. Yaş kaç?

0|0
    0|0
    • yirmi yedi. yaşayabilmem için uygun mu? sende mi kendince yargılayıp burada saçma yorumlarda ve ithamlarda bulunucAksın?

• Keyif senin güzelim neden yargılayım.. İstediğini özgürce yapmakta hürsün.. Benim haddime düşmez. Herkes kendisinden sorumludur.

• Bizene

0|0
    0|0
  • kanama normal olabilir ön sevişmesiz yapmayın sızlama olmaz o zaman

0|0
    0|0
  • Bir kaç sefer daha yaşayabilirsin bu seni korkutmasın.

0|0
    0|0
    • korkutmaktan ziyade acaba hastalık vs. olabilir mi endişesi oldu hani belki kist felan

• Kist değildir. İlk ilişkim demişsin durduk yere olmamış. Tam açılana kadar bir kaç sefer kan ve sızı normal. Ama içinin rahat etmesi için ultrason çektirebilirsin.

• Olabilir kanama normal birkactan sonra normale döner

0|0
    0|0
    • bir sağlık sitesinde "bir hafta ilişkiye girilmemeli" tarzı bir cümle okudum fakat doğruluğundan emin de olamadım. Sanırım vajinanın tahriş olmasından dolayıymış

• anladım. teşekkür ederim paylaştığınız için :)

• Niye haram işledin? K*şar.
    Patlamışken diğerlerinede verde onlarda faydalansın.

0|0
    0|0
    • senden faydalanan erkeklerde vardır böyle iyi döşediğine göre :)

• annene sor o daha tecrübeli. ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tatlım kızlık zarın bozulduktan sonra belli bir süre en Azından 3 gün ilişkiye girmemen sağlık açısından ve tariş olmama açısından iyi olur çünkü ilk defa ve vücüdün tepki verecektir zaten ama ilkin den sonra 2. Kez ililkiye girdiğinizde de acı hissettysen erkek arkadaşın zorlamış olabilir bir yırtılma varsa kontrol et eğer yoksa tatlım tahriştir biraz nemli tut geçicektir

0|0
    0|0
    • evet biraz acele ettik sanırım ben problem olmaz sandım. teşekkür ederim bilgin için :)

• Aa benim derdime ortak buldum 😄 canim ilk iliskiler boyle oluyo genelde yanma hissi oluyo ama bir yerden sonra alisiyosun kan muhtemelen yirtilmadan kaynaklaniyodur

0|0
    0|0
    • bende çok önemli olduğunu düşünmüyorum açıkcası ama aklıma takıldı öyle bir burda paylaşayım istedim :) yanma ve ağrı tarzı bişey vardı ilk ilişkimizden 2-3 gün sonra tekrar birliktelik yaşayınca kanama olması tuhafıma gitti :) sende nasıl oldu?

• Aynı senin ki gibi oldu canım klasik yani ☺

• Jinekoloğa gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Patlatmış heraldii

0|0
    0|0
  • Kendini hazır hissetmemissin. Yeteri kadar islanmamaktan kaynaklanıyor ya da penis kalinligindn

0|0
    0|0
  • Bende iki ay önce evlendim. İlk gece ilişkimde ve sonrasındaki üç ilişkimde acı ve kanama oldu koyu bir kandı adet kanı gibi sonra geçti sanırım yara iyileşiyor çok aşırı kanaman devam ederae hiç durmazsa aıkkntı vardır

0|0
    0|0
    • yok yahu öyle durmayan bir kanama olmadı allahtan. sadce 2. kanamayı görmek tuhaf geldi o yüzden sormak istemiştim :)

• Nedense herkesin hayatına bir karışma hevesi var kimseye aldırma görmezden gel istediğinle iatediğini yaşayabilirsin hayat senin hayatın

• kesinlikle. insanlarımız kendinde bu hakkı görüyor bilirsin

• Evet canım öyle oluyor

0|0
    0|0
  • evet olabilir şeyler merak etme kötü birşey yok :)

0|0
    0|0
  • Sağlık olsun

0|0
    0|0
    • inşallah sağlıklı bir durumdur :D

• Demek ki ilk seferde bozmayı becerememiş😃😃

0|0
    0|0
    • ahahah :D ilk seferde de kanama oldu yahu :D benimde aklıma esnekliği geldi acaba? dedim.

• peki sence ağrı ve yanma hissi normal mi ilişkiden sonra? uzuuun süre olmuyor tabi ama ilk 1 saat hissettim

• Normal

Yükleniyor...