Doktor bu nedir?

Doktor bu  nedir?
Simdi bu insanlara yazık degilmi ya, kisisel ihtiyaclarini cinsel ihtiyaclarini nasil gideriyor bu insanlar. Ama bakiyorumda acayip bir özguvenleri oluyor bunlarinda bizde o ozguven yok yahu! Sizin dusunceleriniz neler bu konuda?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• bence bu kadının aklına cinselliğin ''c''si bile gelmiyordur. bu kadının cinsellikten daha büyük dertleri vardır. tuvaletini rahat rahat yapabilmek, istediği yere tek başına gidebilmek, kendi başına duş alabilmek, kişisel temizliğini yapabilmek gibi şeyler..
    Özgüvene gelince mecbur özgüvenleri tam olmak zorunda yoksa nasıl çekecekler bu hayatı :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende şişman bir bayanım aşırı öz güven değil bu bazen zayıflamak istesende olmuyo belki hastalıktan böyledir bir insan şişman diye güzel olamaz değil bakımlı olamaz değil ben şişmanım bunu çevremdekiler görüyo biliyo zayıfla diyen oluyo kimisi yüzüme diyemesede ay yazık kıza diyen oluyo içinden ama ben üzülmüyorum buda Allahın takdiri çok zayıf insanlarada üzülün ozaman niye onlara karşı böyle şeyler paylaşmıyosunuz şişman seven erkeklerde var benim sözlüm mesela senin fiziğini çok seviyorum keşke biraz daha kilo alsan diyo şişmanlık hiçbişeye engel değil insanın dışı değilde içine bakın sizi kırmamasına sevgisine bakın dış görünüşle yargılamaya hakkınız yok

1|1
    0|0
    • Yargilamiyorum canim öyle üzüldüğümde yok benimki meraktan olan bir soru, genelde de yabancilar daha neseli daha özguvenli oluyor bir hayranlik var yani brn kendime o kadar guvenmiyorum mesela

• Ama öyle görünmek zorunda yabancı ülkede bizim yediğimiz sebze yemekleri yok sürekli burger tarzı yerlerde yiyolar onyüzden kilo alıyolar zayıflayamıyolarda napcaklar mecbur özgüvenli olucaklar benimde tek yaptığım şey kendi özgüveni tam olarak göstermek diğer türlü küçümserler ve sürekli üstünde zayıfla baskısı olur veya seni kimse almaz deyip ilk karşısına çıkanla evlendirmeye çalışırlar yabancı ülkede böyle bişey yok tabi ama ilişki dışı diğer sebeblerden özgüvenli olmak zorundalar yoksa dışlanırlar

Erkekler Ne Diyor 14

• Malesef sağlıklı değilseniz herşeyiniz olsa ne olur? Herkes sağlığına dikkât etmwlki insanca yaşasın yaşatsın...

1|0
    0|0
  • Sende böyle olduğun için mi gizlidesin.😄

1|0
    0|0
  • Günah ya..

1|0
    0|0
  • Para sağolsun :)
    Para insana öz güven de herşey verir :)
    Parasızlıgın gözü kör olsun sessiz :D

1|0
    0|0
  • Arabaya acıdım :D

1|0
    0|0
  • bunun ki bence bir hastalık. ama senin küçümsemen daha da hastalıklı bir durum

1|0
    0|0
  • fark etmez nefes alsın yeter

1|0
    0|0
  • ssbbw. bunları beğenende var.

1|0
    0|0
  • bu kadar kilolu bir bayan seks yapamaz sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Offff 💜💜💜💜💜çok tatli ya :P 😁😁😁😁😁😁

1|0
    0|0
  • 2 ay arar öyle bulurum herhalde deliği :)

1|0
    0|0
  • Özgüven bir tarafa , cinsel ihtiyaçlarını karşılaşabilirler. Bende kiloluyum. Ama vejeteryan olmamdan kaynaklı kiloluyum. Vitamin eksikliğim olduğu için kiloluyum. 167 boy 95 kiloyum. Kendi cinsel uzvumla ilgili problemler yaşadığım için başka şeylere yönelerek bu durumu unutmaya çalışıyorum. O Resimdeki bayanın cinsel ihtiyaçlarını karşılayamaması gibi bir durum yok. Ama o kilodaki bir erkek cinsel ihtiyaçlarını karşılayamaz. Bu bir gerçek... ÖZgüven konusuna gelecek olursak bayanların öyle bir problemi olduğunu düşünmüyorum aksine özgüvenlerinin yeterli olması normal. Çünkü erkekler büyük göğüs bedenlerine sahip ve kalçası büyük olan kadınlarla sevişmek isteyebilir. Bayanlarda kilolu olunca vajinasında küçülme gibi birşey söz konusu değil ancak kilolu erkeğin p*enisi küçük olur. Ve bu erkek için ciddi anlamda problemdir. Hatta evlenmeme gibi düşünceleri olanlar dahi olur.

1|0
    0|0
  • toplum olarak bu durumlarda duyarli olmaliyiz gizli

yoksa sendemi boylesin cinsel ihtiyaclarini karsilayamiyorsun :D

1|0
    0|0
    • Ya sorma evet

• Bak bak 😄😄

• hani bakiyim :D

• Onlar yabancı biz Türk'ler aramızdaki fark bu olsa gerek

1|0
    0|0
    • Olabilir gizlidaşım

• Cinsellik te genelde gizlenirim ben, arkadaslarim var burada dalga geciyorlar arkada 😁😁

• Kesinlikle haklısın insanın özeli burda değilde sadece birbirine mesajlarda anlatabilmeli

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...