6 ay oldu ama hala zevk almıyorum ne yapacağım?

yıllardır birlikteyiz. 6 ay önce ilk kez ilişkiye girdik.bi çok kez birlikte olduk ama ben hala vajinal zevk almıyorum,orgazm hiç yok :( neden böyle? herşey mükemmel aslında uzun sürüyor , penisi gayet normal. artık ikimizde üzülüyoruz.hala tam ilk girecekken kasılıyorum sonra normale dönüyorum sorun bende mi?vajinismus bu mu?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• ilk girişi kaşık pozisyonunda yapın yani link böyle. bu pozisyonda pek fazla zorlanma olmaz ve kasmazsın umarım kendini. geçmiş olsun umarım düzelir.

1|0
    0|0
    • hmm deneriz.teşekkürler

• peki

• bu arada unutmadan şunuda ekleyim :) ön sevişmede dokunuşlara odaklanıp zevki yaşamaya bırak kendini, bununda faydası olur.

Erkekler Ne Diyor 15

• muhtemelen bilinç altında o korkutucu ilk gece maceraları var

ondan ilk girişte kasılıyosun

rahatlayana kadarda adamın pili bitiyo.rahat ol bız cıft olarak ılıskımızden cok zevk alıyoruz partnerım defalarca orgazm oluyor.benımde uzun suruyor.atlatırsınız bana psıkolojık geldı ancak yınede bı doktora danısmanızda fayda var

1|0
    0|0
  • olabilir ama midesi bulanmayacksa oral yasın sana gevşemen için en ideal yöntem sulandırsın birde küçük fantaziler ekleyin sevişmelerinize

1|0
    0|0
    • yapıyor , fantezilerde var hepsi mükemmel diyorum ya of :(

• evet :( sonradan bayağı ıslanıyor ama yine zevk yok

• dediğim gibi o şevki kaybettiğin anda bitiriyorsun kafanda sonrasında ıslansada vajinan kendini o işi yapmaya mecbur gibi görüyorsun o yüzden zevkde yok tabiki ilk girişteki kasma işini halletmelisin psikolog yardımı alsan iyi olur

• hayır üzülme konuş eşinle neyden mutlu oluyorsan onu daha çok yapsın oral sevişmeyi uzun tut hemen kendini düşünmesin eşin zamanla aşarsınız umarım onunla konuş beraber çözüm arayın

1|0
    0|0
    • gerçekten söylediklerinin hepsini yapıyor beni düşünüyor hep uzun tutuyor oral yapıyor nasıl istersen öyle olsun diyor ama yok :(

• anladım belki de psikolojikmen olmuyor yani hep olmayacak yine düşünüyorsunuz ara verin bir süre sen çok istekli olduğunda yapın birde öyle deneyin olmazsa kadın doğuma bir görün derim

• anladım. teşekkür ederim

• Vajinismus değil. O olayda penis içeriye hiç girmez vajina kilitlenir. Bu durumda erkeğe çok büyük işler düşüyor. Daha önceki cevaplarımda detaylı yazmıştım okursanız sorununuz kalmaz.

0|0
    0|0
  • zamanı değilmiş bence .yada mekan sizin çok rahat olabileceğiniz uygun bir yer değildi herhalde .sevgilinizde sizi hazırlamalı .uygun bir ortam hazırlamalı idi .çok rahat hissetmediğiniz bir yer ise ve sürekli tedirgin hissediyor iseniz kendinizi vezk almassınız .

0|0
    0|0
  • sorun karşıda da olabilir.Bence biraz daha sabırlı olmasını uzata bildiği kadar uzatmasını denemesini iste

0|0
    0|0
  • haydar abiye danışmak lazım

1|0
    0|0
  • vajinismus'da kontrol dışı kasılmalar var. sanırım senin durumun bu değil... sende sadece girerken bir kasılma varmış, o da normal bir kasılma sanırım, penisi içinde hissetmeyle ilgili olabilir.

0|0
    0|0
  • Dr.Cem KEÇE ye gidin...

0|0
    0|0
  • Partnerinde iş yok demekki :/

0|0
    0|0
  • ten uyumunuz yok

0|0
    0|0
  • farklı şeyler deneyın sana ora yapsın bıde :D

0|0
    0|0
  • kader kısmet .s

0|0
    0|0
  • cinselliğin tabu olduğu, ayıplandığı bir ortamda mı yetiştin?

0|0
    0|0
    • yani tabiki kimsenin ailesi git seviş demez. sayılır.

• olayı fiziksel koşullarda arama. önce kafanda istemen gerek, yoksa oral seks filan hepsi hikaye. sorun devam ederse bir psikolğa git derim.

• Söyle oral yapsın sana.

0|0
    0|0
    • yapıyor

• 1 saat ön sevişme yetmez mi?

• Yetmez

Kızlar Ne Diyor 3

• vajisinmus olsan hiç girmez uzun sürüyor dediğin kaç dakika,birde ilişkiye girmeden sürekli mastırbasyon yapıyorduysan klitoral orgazma şartlanmıştır vücudun bu yüzden vajinal orgazma ulaşamıyorsun,

0|0
    0|0
    • 1 saat ön sevişme en az 20 dk da içimde duruyor =/ belki olabilir. ama nasıl düzelicek

• mastırbasyon yaparmıydın sürekli

• yani iki haftada bir falan

• evli olmadığın, eşin olmadığı için suçluluk duygusu olabilir mi?

0|2
    1|0
    • Bence de reyiz.

• bilmem belki. ama o benim kocam gibi bir imza eksik

• o imza işte küçümsnen belki, ama resmi kocan olmasını sağlıyor. diğer yönden yaşadığınız karı- koca hayatı ama tek farkla, o kocan değil.

• zevk alamaman anaolmailde orgazim olmaman a normail

her kes olamaz onu zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...