Hpv nin tedavisi var mı?

Penisimde sivilceler cikiyordu bugun urolojiye gittim. Dedm hpv mi. Benziyor doktor dedi ama telas yapma okadar onemli bisey değil dedi tedavisi var dedi krem ve hap yazdi. Ben yok diye biliyordum.

Güncellemeler:
beyler?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• HPV'nin tedavisi oluşan siğillerin alınmasına dayanır. Pek çok viral hastalık gibi ilaç tedavisi yoktur, bağışıklık sistemini sağlam tut, iyi beslen, bol egzersiz yap. Kısacası sağlıklı olduğun sürece ve bağışıklık sistemin doğru çalıştıkça vücudun gerisini halleder. Bu koşullar sağlandığında vakaların %98'inde 6 ay sonrasında virüse rastlanmamaktadır. Bu bahsettiğim veri HPV-16 için yapılmış çalışmaların sonucudur. Virüsün hangi strain olduğuna göre süre belki biraz değişir.

Yalnız bu bahsettiğimin gerçekleşmesi için bağışıklık sisteminin sağlıklı çalışması lazım. Sigara ve alkolden de uzak dur. Bu arada başka bir şeyler kapmış olma ihtimaline karşı test yaptır.

Kremi uzmanın uygulaması lazım. Eğer verdiği krem tahmin ettiğim şey ise senin uygulamaman lazım, ciddi deri hasarı alabilirsin. Hangi kremi verdi? İsim verebilir misin?

0|0
    0|0
    • axpiral miydi oyle bisi di sankiii

• sabah aksam 1 bucuk ay boyunca kullancaksn dedi asiviral ilacin adi

• İyi işi görür, virüs DNA'sının sentezlenme hızını düşürür, böylece virüsün kontrolden çıkacak hızda çoğalmasını engeller. Bağışıklık sistemi de gerisini halleder. Yalnız bu veya önceki dediğim ilaç olsun, doğrudan doğruya hastalığı tek başına çözmez. İlk mesajımdaki tavsiyelerime mümkün olduğunca uymaya gayret et, en azından mümkün olan en kısa zamanda kurtulursun ve aynı sorunu yeniden yaşama ihtimalin azalır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Kriyoterapi uygulanır benim bildiğim.

0|0
    0|0
  • Baktın krem ve hapa bitmyor soğuk lazerle kurtulursun. Araştır derim netten

0|0
    0|0
  • Kanka ilacın bende hiç acı çekmeden iyileşeceksin gör bak soğuk pres ceviz yağı sür her gün sabah aksam bir kaç hafta sonra sonucu kendin göreceksin

0|0
    0|0
    • cddmsn

• ins gecer kanka dert ettm anasini satm

• Emin ol geçecek kanka sonra teşekkür edeceksin 😂

• koterizasyon yakma kriyoterapi dondurma lazer tedavisi ilaç immun krem asetik solaiyon anti vıral kıremler

0|0
    0|0
Yükleniyor...