Sizce yaşadıklarım psikolojik mi? Hamile olmam imkansız değil mi?

Yani her ay kafama çok takıyorum fazla paronayak bir insanın ortalık korunsanızda %2 ihtimal ve süpriz bebek oldu yorumlarıyla dolu. Ve Kadınlar Klübü adlı site beni çok korkutuyor yani yaşadıklarımın hepsini yaşayıp hamile kalan bayanlar var. Örneğin biri yazmış ki: Normal sancı çektim adet oldum ve hamile oldugumu öğrendim. Yani çok garip adetede güvenemicez artık. Üstüne görme olayları felanlar.

Şimdi arkadaşlar geri çekilme yöntemini kullanıyoruz, kendisi bu konuda bir usta. Kurulayıp tekrar geri şaptığı oluyor. Neyse sorun şu: 2 aydır tam zamanında regl oluyorum asla gecikmiyor. Ama 2 aydır şöyle bir sorunum var çok tuhaf. Asla yaşamadığım şeyler. Adetten önce karnım çok ağrıyo ama adet olmuyorum ve sadece 2 gün sürüyor az akıyor. 2 aydır midem son günlerde fazla olmakla beraber bulanıyor. Göğüslerim şiş hatta Şu an karnım baya şiş. İştahım arttı. Ya ama strestliyim de bu ara çok fazla üzüldüm. Kiloda almış olabilir üşütmüş olabilirim aman ne biliyim yaa... Eczaneden test alcam hiç hastanelerde uğrasamam, güvenilir mi o testler?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yaşlarınız kaç sizin?

0|0
    0|0
    • 24 noldu?

• yok efendim yırtılırmış yok efendim öyle de hamile kalanlar varmış

• 2 yıldır ben öyle sorun görmedim kalitesiz kondomlar kullanıyor o geri zekalılar heralde.

Erkekler Ne Diyor 8

• Kaliteli bir test al bence.

0|0
    0|0
  • İmkansız sis

0|0
    0|0
  • İki sene önce böyle paylaşım yapan biri vardı konuştuk destek oldum felan derken nasıl olduysa kızla sevgili olduk iki hafta önce ayrıldık... Ne garip... Onu hatırlattın bana. İyi geceler.

0|0
    0|0
    • bu siteden sevgili olmak çok saçma zaten ama konumuz bu değil bari banada destek ver

• bilmiyorum onlara da güvenmiyorum

• Geri çekilmeden daha güvenli bence

• %70 doğru sonuç verir o testler.

geri çekme olayında istediği kadar usta olsun şunu unutma zevk suyu diye tabir edilen sıvıdada sperm var. düzenli cinsel ilişkiniz varsa doğum kontrol hapı kullan.

0|0
    0|0
    • Gittim test yaptırdım. Negatif. Kist mi sizce?

• jinekolog değilim bu sebeple birşey diyemem kaldıki jinekolog olsam bile muayene etmeden bilemezdim

• Kurulayıp tekrar geri şaptığı oluyor.
    Damarlarda kalan spermleri de şapıyor mu?
    Hamilesin Allah analı babalı büyütsün.

0|0
    0|0
    • nerden biliyosun? ne bu eminlik?

• Emin olmamakla birlikte belirtiler o yönde.

• yani illa adet olmak demek hamile olmazsın demek değil sanırım

• Hamilesin.

0|0
    0|0
  • Hamilesindir inşallah.

1|0
    0|0
    • neden

• Çek cezanı. Cehennem de yan.

• bu ülkede hırsızlık yapsan cinayet işlesen böyle sorun olmaz ama bu arap sürülerine göre bu çok kötü :D

• Dikkatli ol usta sana tekmeyi basabilir hamile kalırsan

0|0
    0|0
    • kürtaj parasını versin sonra ne bok yerse yesin

• Onuda vermeden tüyenler var :)

Kızlar Ne Diyor 2

• takıntılısın

0|2
    0|0
    • takıntı değil bence sağlık sorunu var belirtiler tetkik teşhis gerektirecek doneler. AEH te hekimim, muhtemelen ilişki şekilleride yanlış

• yok be doktor abi. bu soruyu kimin sorduğunu tahmin edebiliyorum çok iyi hikaye yazan 17 lik biri, bişi yaşadığı yok ergenin

• valla mı

• Testler güvenilir. Ve kist olma ihtimalide var dpktora görünmelisin bence

0|0
    0|0
    • Gittim test yaptırdım. Negatif. Kist mi sizce?

• bunu her ay yaşıyorum... bu psikolojik bir sorun mu

• Bide hastalığın yaklasınca çok yeme olabilir ama bir dıktora görün ağrı ve kısa sürmesinden dolayı ciddi bişey olanilir

Yükleniyor...