Kapat

Testislerim eşit değil?

arkadaşlar, testislerim eşit değil ve birbiri arasında baya fark var. Sağdaki daha üstte ve soldaki aşşağıya doğru baya sarkık. İnternette araştırma yapmıştım ve birkaç arkadaşıma sormuştum normal olduğunu söyledilerve bazı erkeklerde biri diğerinden büyük oluyormuş ama bende aşırı fark var ve üstündeki damarlar çok kırmızı ve mor olanlarda var. Kısır olma durumu da söz konusu imiş. Bu konu hakkında bilginiz var mı?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• doktora görün için rahat olsunn

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ayni sorundan doktora gittim ultrasonla baktilar bisey yok dediler sag testisim 2 mm daha buyuk cikti. zaten ikisi esit olmazmis hicbir erkekde sadece bazi erkeklerde arasindaki fark biraz fazla olabilirmis normalmis. Sonucuma bakan operator doktordu. Ama sen yinede 182 yi ara sana yakin bir devlet hastanesinden uroloji bolumune randevu al bir muayne ol ayip bisey degil

0|1
    0|0
    • randevu almak için hastanenin sitesine girmem gerekmiyor mu? 182 ney?

• 182 devlet hastanesinden ucretsiz tedavi gormen icin randevu gunu verir 1 tl bile odemeden uzman ya da bir ustu operator doktora muayne olursun ara randevu iste saglik bakanligi numarasi

• Eyv teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Testisler neredeyse her zaman birbirinden farklı yükseklikte olur, bu gayet doğal bir durum.

Birbirinden biraz farklı boyutta olması da normal, az biraz boyut farkları gayet normaldir. Testislerini aynı el ile ölçme, sağdakini sağ elinle soldakini sol elinle ölç. İzahı uzun, aynı el ile ikisini de kontrol ettiğinde tutuş şekline bağlı olarak boyut farkı birkaç katmış gibi gelebilir.

Eğer dediğim gibi kontrol ettiğinde fark çok çok büyük ise veya testislerden birinde yumru veya şekil bozukluğu hissedersen doktora görün.

0|0
    0|0
  • Abi Google bişe yazınca direk kanser diyor zaten benzer Şeyler her insanda var bir şey olduğınu sanmıyorum ama sen yine de sorun edersen bir doktora görün

0|1
    0|0
  • Tum erkeklerde bir testis digerinden buyuktur. Ayrica yerleride smetrik olabilir. Burdan kisirlik cikarmak niyet okumaya benzer. Tek testisli evli vocuklu insanlar taniyorum :) Agri , asiri siskinlik ele gelen kitle yoksa takma kafana

0|0
    0|0
  • Öyle olur zaten bro sağlıklısın

0|0
    0|0
  • Benimkide eşit değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...