Ben nasıl yasiycam bütün hayatım bitti?

2 yıl önce trafik kazası geçirdim ve 6 ay komada yatmisim ve uyandım 1 kaç ay tedavi gördüm ve yataktan kalktığim gün erkekligimi kaybettiğimi ve tedavi olamayacağımı söylediler ben naparim nasıl yaşarım psikolojim bozuldu hayattan soğdum

1|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklik dediğin bir organ olmasın eğer karşındaki kadın seni gerçekten severse onu herşekilde tatmin edersin El yapımı cinsel organlardan alır herşekilde görürsün işini yeterki karşındaki seni sevsin sakın kendini kimseyede mecbur hissetme

0|0
    0|0
    • Cocuk

• Evlatlık alın ya da doktorunla detaylı konuş hiç bişey olmaz de belki bişeyle enjöktörle o tarz bişeyle kadının yumurtalıklarına enjekte edilir şimdi senin sevdiğin kadının böyle bir sorunu olsa onun kadınlığı gitse çocuğu olmicak olsa sen onu yarı yolda bırakabilirmisin

• #Soran merhaba oncelikle cok gecmis olsun, bu konuda gercekten cok uzuldum ve hicbirsey geri getirelemesede destek olma ihtiyaci hissettim, ben hakmer hasar danismanligi ve yonetim hiz. Balikesir temsilcisiyim, yapmis oldugunuz kazadan talep edeceginiz maddi hak konusunda yardimci olmak isterim..

Kızlar Ne Diyor 4

• Nasıl yani kaybetmek derken

0|0
    0|0
    • Erkeklik namına bu organim yok

• sormasi ayiptir penisin yoksa nasil idrarını bosaltıyorsun kardesim? Çok geçmiş olsun yapay penis taktirsan eminim ki daha iyi hissedersin ama pahaliya patlar.😐

0|0
    0|0
    • Organim yok idrar borularım dan yapiorum

• Ne alaka erkeklikle

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun çok zor bir durum yanı hıc biley hissetmıyomusun 😔

0|1
    0|0
    • Erkeklik namına organim yok

• 😔😔😔😔

• Öyle iste

Erkekler Ne Diyor 10

• Esasında cinselliği yaşasaydın baştan , bunun bir öneminin olmadığını bilebilirdin. Yalnız hiç cinsel yaşamı tatmamış olupta böyle birşey başına gelince ne desek zor. Aksi taktirde inan bana cinsellikten daha eğlenceli şeyler var...
    Bunu yazınca kendimden korkuyorum. Millet sanacak beni katil. Bazı katiller öldürmeyi en zevkli şey kılarlarya :)

0|1
    0|0
  • Sorunun trol olduğunu düşünüyorum. Önce bunu belirteyim. Sonra da, ne olmuş kopmuşsa, dünya çükün üstünde mu dönüyor, o da eksik oluversin deyip geçiyorum.

0|0
    0|0
  • 6ay koma + 1kaç ay tedavi daha 1 yıldan fazla geridesin pampa

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun hayat herşeye rağmen yaşamaya deger

0|0
    0|0
  • yaşadına dua et herşey orda mı bitiyor

0|0
    0|0
  • nasıl yani penisin yok mu artik?