Elladan sonra kas ağrısı?

ella kullanımından sonra bacak ve göğüs kaslarım aşırı derecede ağrı yapıyor. (ilişkiyle ilgili değil, ilaçtan sonra oluyor) bu normal bir durummu? nedeni ne olabilir? ayrıca ellanın ara kanama yapıp yapmaması ilacın etkenliğini gösterirmi?


0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

  • normal bir durum uzun vadede rahim kanserine sebep olan bir hapı doğum kontrol yöntemi olarak kullandığın sürece bu ağrılar artacak. bu arada buna ilaç deme. ertesi gün hapları ilaçtan çok zehirdir. ve acil durumlarda kullanılır bu acil durum aaa ayak üstü gelişti condom alamadık durumu değildir. condom alırsın yırtılır. Allah korusun tecavüze uğrarsın bu durumda kullanırsın.

    ama düzenli cinsel ilişkin varsa doğum kontrol hapı kullan.

    0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

  • Bu ertesi gün hapı değil mi? Ertesi gün hapları normal haptan 3 kat daha ağırdır ve her insanda farklı belirtilere yol açar bu yüzden tavsiye edilmez

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

  • Haptan dolayı merak etme

    0|0
    0|0
  • Evet hormon yukluo vucuda kanda gelmisti benden

    0|0
    0|0
Yükleniyor...