Askeriyede yemeklere şap mı atılıyor?

Gerçekten yapılıyor mu bu? Beyler yanıtlar mısınız merak ettim :D

0|3
4|65

En İyi Erkek Görüşü

• Ankarada yaptım yaklaşık 5 yıl önce Benim yaptıgım Askeri tümeninde öyle birşey yoktu Komutanlar dahil oo çorbadan yemeklerden yiyorlardı :) Oldugunu Düşünürsek Bizim Yüzbaşı İsmailin 5 tane çocugu olmazdı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 64

• acemi birliğinde sanırım atıyolardı çünkü ilk 2 hafta sanki yokmuş gibi hissediyosun. komutana sordum çorba içme dedi çorba içmedim sonra benim küçük ahmet bir canlandı hayata merhaba dedi tekrar :D

0|0
    0|0
    • ilk zamanlar yok gibi olmasının sebebi yemekten değil piskolojik olarak 15 gün sonra ortama alışıyorsun normale dönüyor

• Atsalar ne olur atmasalar ne olur

0|0
    0|0
  • Yalan arkadaşım, tamamen şehir efsanesi.

0|0
    0|0
  • Atıyorlar atmasalarda kalkmaz o kadar yorgunluğun üstüne insanda kuvvet kalmaz :D :D

0|0
    0|0
  • 1960 yılındaydı o..

Şimdi eğitim ve uyku düzeni yüzünden şap atılmasına gerek kalmıyor, emin ol..

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey. askere ilk gidince aileden uzak, sevdiklerinden ayrisin. sonra hergün spor, eğitim gec yat erken kalk bulaşık yika, patates soy derken insanın aklına seks felan gelmiyor. aşağı tataflarda da herhangi bir kıpırdanma olmuyor☺.
    Ama zamanla o düzene alışınca yavas yavas kıpırdanmalar. banyoya gitmeler felan artıyor. yani tamamen yorgunluktan ilk zamanlar öyle bir his uyanıyor.

0|0
    0|0
  • Evet sis

0|0
    0|0
  • Eski Zaman'da oluyormuş ama bence şimdi atmıyorlar
    ya da atıyorlardı bana etki etmiyordu vel hasıl ben fark etmedim

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Atsalarda bir şey olmuyor osman sahalarda

0|0
    0|0
  • Gidince gorucez, bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • yok atılmıyor 8-10 yıl önce kaldırılmış ileride sağlık problemi çıkardığı için diye duymuştum. şap var mı diye sorduğumuzda komutanlar aynı yemeği bizde yiyoruz olsa yengeniz eve almaz beni demişti.

0|0
    0|0
  • şehir efsanesi asd

0|0
    0|0
  • ulan neydi ogünler patates soy pulaşık yıka
    resmen amelegibi çalıstırıyorlardı yani osurada öyle cinsel şeyler aklina gelmiyor aklina gelen şey lan nezaman bitecek bu askerlik

0|0
    0|0
  • Askeriyede bu durum eskiden vardı ama şimdi öyle bir şey yok. Yani üzülme şap koymuyorlar için rahat olsun 😊

0|0
    0|0
  • ben antalyadayken hergün duşa girerdim atsalarda etkisiz demekki

0|0
    0|0
  • Evet atsınlar da zaten 😂😂

0|0
    0|0
  • yemekte değil ilk girdiginde (acemi birligi) bir iğne yapıyolar etkisi 3 4 hafta sonra yine küçük asker göreve hazır :)

0|0
    0|0
  • var halen @Nickimiunuttumki özellikle belli bölgelerde

0|0
    0|0
  • Atıldığını hissettirecek bir etki yaşamadım. Atılmış olsa, komutanlar bizimle aynı yemeği yemezdi. Bence bu bir söylentiden ibaret.

0|0
    0|0
  • Eskidendi onlar

0|0
    0|0
  • Neden merak ettin ki

0|0
    0|0
  • cinsel istek ve arzularını dızgınlemek ve çevrdekı kadın kızlara sarkmamak ıcın
    verılır ama ınançsız namussuzluk o nasıl bızım askerımıze yakıştırılır bılmem

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey ya atıyorlarsa da bende bir işe yaramadı :D

0|0
    0|0
  • yok öyle birsey

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey :)

0|0
    0|0
  • yok öyle birşey

0|0
    0|0
  • evet atıyorlar malesef haftalarca tık yok

0|0
    0|0
  • Hikaye onlar, yemek bulamıyorduk yemeye.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...