Madem güzelim niye kimse gelmiyor?

Herkese iyi akşamlar;

Bugün yolda eskiden kursa gittiğim bir bayanla karşılaştım.İşte konuşuyoruz.Senin yok mu sevgilin falan diye osrdu.Yok dedim.aaa nasıl yok dedi.Yok dedim.Nasıl olmaz.Şu koca şehirde üniversite okuyan kızların hepsinin var dedi.Hem yaz geldi şöyle askılı giy.Kaşlarını al.Dudağına kırmızı ruj ya da koyu renk bir ruj sür dedi.Hmm dedim sen evlisin eşin de mi böyle düşünüyor diye sordum.Eee tabi dedi.Erkeklerin %99 u cinsellik düşünür dedi.Doğru mu bu?Yani sadece cinsellik için mi evleniyorsunuz.Karşıdaki kişiyi insan olarak görmüyor musunuz?Bir kızı beğendiğinizde ona nasıl bir gözle bakıyorsunuz?İşte dediğim gibi yapmazsan evde kalırsın dedi.Sizce doğru mu söyleüyor üniversitede buldun buldun bulamadın bir daha zor bulursun dedi.dedim ben çirkin bir kzı mıyım dedim.Hayır çok güzelsin çok güzelsin dedi.Bir bayanın ağzından bunu duymak kolay değil.Yani kadınlar birbirlerine karşı iltifatları ya da doğruları söylemek de çok cimri.Neyse işte güzel olduğumu söylüyor çevremdeki insanlar,arkadaşlarım.Haa bakan da çok.Yani erkeklerin bakışlarından beni beğendiklerini anlayabiliyorum.Yani bir kaş göz etsem gelecekler.Şimdi ben güzel mi oluyorum?Yani o kadar bakıyolar bakıyolar bir tanesi gelmiyor niye acaba?hani suskun kendini ağıran satan bir kız değilim.Arkadaşıma sordum.Merak etme güzelsin.insan işte bu yaşa gelip kimse gelmeyince düşünüyor ben çirkin miyim acaba diye.Sen oturaklsın ondan gelemiyorlardır.Yan igezmelik,tozmalık bir kız olmadığını anlamışlardır dedi.Peki bu bakanlar niye glemiyor?

0|0
6|31

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi guzel kardesim benim (foton yok ama oyle oldugunu iddia ediyorsun madem) eger cok guzelsen birde soylendigi gibi oturakliysan erkekler senin zaten bir sevgilin oldugu ihtimalini dusunup o cesareti kendilerinde bulamazlar... Kendileri sana layik gormeyebilirler cinsellik konusuna da deginecek olursak ewt kimse acik acik soylemek istemez ama bilincaltimizda bu olay kesinlikle var... ama tabiiki sadece onun icin evlenilmez... Benim dusunceme gore gorsel guzellik ile cinsellik bir duzeyde paraleldir ben oyle dusunuyorum...

Ve daha acik konusmak gerekirse bir kiza Sahin K'mi, Brad pitt'mi desen sonuc acikca ortada demekki gorselligin cok alakasi var cinsellikte..

Erkeklerin aklinda da cinsellik her daim olduguna gore ( kimse inkar etmesin bende erkegim mk biz toplanip ne konusuyoruz aksama kadar :) ) bunu guzel bir bayanla daha cok isterler/ isteriz/isterim :)

3|0
    0|0
    • cinsellik illa ki olacak Alalh insanın içine koymuş bir kere bu dürtüyü önemli olan usturuplu yaşamak.Benim sorduğum niye evlilik yapmak istiyorsunuz sırf cinsellki için mi bir bayana bkarken hoşlNDIĞINIz bayana onu sadece cinsel gözle mi görüyorsunuz onu merak ediyorum.

• teşekkür ederim cevabın için.Vardır tabi belli zaten.peki ne gözle bakıyorsunuz?

• Yani daha acik anlatayim once asik olursun (evlenecegin kadin icin gecerli olani anlatiyorum) evlenmeyi bile dusunuyorsan aklindan onunla birlikte oldugun zamanlarida hayal edersin aslinda bu kadar basit anlatmak istedigim evlenmek sadece cinsellik degildir ama onemli bir yeri vardir... yukariya yazmisim yorumu yanlislikla al bide kopyala buraya simdi :)

Erkekler Ne Diyor 30

• amaç erkek bulmaksa türkiyenin yarısı abaz zaten;)ama unutma erkek vardır erkekçık vardır .kadın vardır kadıncık vardır.senın arkadasın o kafayla buluğu kocada kendı gıbı klas 4 kategorsısındendir.yoldakı erkeklere göz etmene gerek yok onlara hareket eden her tür dişi etki eder 200 kıloluk bır bayana mını giydir o bile ilgi ceker .onemlı olan sana bakanların sayısı değil .kalitesıdır .ve unutma asla çoplükte pırlanta bulamassın.kalite erkek peşinden koşacağı kadın akıllı zeki kadın ister .diğerlerınle sadece gezer tozar

1|0
    0|0
  • ÇİRKİN KIZLARIN SEVGİLİ BULMASI ZORDUR BİRDE GÜZEL KIZLARIN...arada ortalamada olanlar çok rahat bulur...çünkü istatistiksel olarakta çirkin kızlarda,güzel kızlarda azdır...aynı şey çirkin erkek ve yakışıklı erkek içinde geçerlidir..

herkes aşağı yukarı dengiyle birlikte olur..zihinsel psikolojik ve fizyolojik olarak böyledir...insanlarda böyle bir eğilim vardır ister istemez...

hal böyle olunca...güzel kıza dengi yani yakışıklı erkek lazım olur..herkesi ister istemez beğenmez...çirkin kızda mecbur çirkin erkekte arar kısmetini..ve ortalama kızlar ve erkekler sevgilisiz kalmazken..çirkin kız ve erkeklerle...güzel kız ve yakışıklı erkekler denklerini bulmakta zorlanırlar...

örnek: 1000 kişilik bir kız popülasyonunda...

türkiye için söyleyecek olursak...

50 tane sağlam çirkin kız çıkar..taş çatlasa 50 tanede güzel kız çıkar...

erkek içinde öyledir..

50 tane sağlam çirkin...50 tane yakışıklı çıkar...

geriye kalan 900 kişi birine uygun ortalama görüntüde kız ve erkeklerden oluşur..

yani;

çirkinlerle güzellerin/yakışıklıların işi zordur...

çirkin kızın: 1000 erkeğin içinde 50 tane fiziksel olarak uygun erkek vardır..

güzel kızada:1000 erkeğin içinde 50 tane uygun yakışıklı erkek vardır..

ama ortalama bir kızın şansı çoktur..

1000 erkeğin içinde kendilerine uygun hoşlanabilecekleri,tipi tipine uygun tam 900 erkek vardır..

ve genelde boş kalmaz ortalama tipe sahip kız ve erkekler..

sonuç:siz ya çok çirkinsiniz ya da güzel...:)

0|0
    0|0
    • çok güzel yazmışsınız.Bana bakanlar da yakışıklı hepsi değil tabi ki.İkisi yakışıklıydı.Hatta birisini bugün gördüm o da beni gördü daha sonra arkasını döndü.Diğerini de sadece haftanın iki günü görüyorum zaten.Yani bu çocukların bana bakmalarına şaşırdım ben zaten çünkü ben kendimi güzel görmüyordum bir tanesi iin bu çocuk banan aısl bakar diyordum çünkü çocuk Allah var yakışıklı yani bu kadar yakışıklı çocuk bana nasıl bakar diyordum.Bakıyor valla.

• tam kafa adamsın haa.Sevdim laflarını.

• teşekkürler:)

• Tabikide hayır o arkadaşın kötü yolda seni de kötü yönlendiriyor bir kızla sadece cinsellik düşünen erkek onunla zaten evlenmez . Onu olduğu gibi kabul eder kutsalı olarak görür ruj sürmesini badi giymesini istemez . Eğer kendini ağırdan satarsan değerin artar yok diyorsanda erkeklerin gözünde düşük bir kız olarak kalırsın

2|0
    0|0
  • arkdasım öncelikle sunu belirteyim her sey güezllik değil evert biz erkekler önce dış güzelliğe bakarız ama bu sadece gecicidir önemli olan iç guzelliğidir ama iç güzellikte tek baısna yeterli olmuyor ayrıca insanlar sen izin verdğin ve ne kadar izin verdiğin müddetçe sana yaklasır bunuda sakın unutma :)

1|0
    0|0
    • son sözün doğru.belki de ben izin vermiyorum.

• yani biraz kendini dahah rahat gosterebilecegim izin verebilecgin gibi davran konusmalarınla harektlerinle:)

• evet bu konuda haklı olabilirsin.

• Erleller sirf sex disinmez tabiki

Karsinizdakini insan yerine koymuyor musunuz demissin arzulandiginda insanliktan mi cikiyorsun

Erkeklerin sexe yukledigi anlam ile senin ki ayni degil muhtemelen o yuzden boyle dusunuyorsun...bakanlar neden yaklasmiyor onu bakana sorman lazim.

Herkesin farlli nedeni olabilir..burdan biriyle tanismayi dene

1|0
    0|0
  • duruşun bakışın ulaşılamaz olarak algılanyorsundur..bende kolay kolay bir kıza gidip açılamam öyle kız tipleri hoşuma gider oturaklı hanımefendi biraz nazlı :) nerede yaşadığını bilmyorum ama yaşadğın yerde olaylar biraz belden aşağı gibi..bir de kendilerini sana yakıştıramayan olur ezileceğini hisseder yanında ondan edemez..benim durumda senden farksız değil :)not: o konuştğun bayana çok takılma gençliği farklı geçmiş onun..:)

1|0
    0|0
    • kadını zaten kırk yılda bir gördüm o da bu konuları açtı sorunca sevgilin var mı diye yok deyince bunları saydı döktü.Ulaşılamaz biri değilim.Haa şöyle otraklı,hanımefendi,biligili,kültürlü ve mütevazı bir insanım,zekiyim,çalışkanım.Haa bunları kendimi övmek için demiyorum ama gerçekten öyleyim.O bayana takılmam,onnu dediklerine katılmam mümkün değil zaten.Eee peki nasıl gelecek o zaman bu erkekler.

• niye önem teşkil ediyor onu öğrenebilir miyim?

• kişisel bir durum danışmak istedim..

• ben fazla açık ve sergileyen bayanı pek hoş karşılamam evleneceğim birisini de öyle istemem ama azcık eli yüzü düzgün olsun başbaşa kaldığımızda da beni her yönden doyursun isterim lakin evlilik sadece seksten ibaret değildir. kendine güveniyorsan çizgini bozma.

1|0
    0|0
  • ühhhh ne yazmışsın be destan destan maşallah :)

1|0
    0|0
    • evet yeni farkettim sen deyince:)

• hmm kulağa hoş geliyor:)

• evet ninniler hep kulağa hoş gelir :)) dimi :)

• Bizler sadece cinsellik düşünüyor olsa idik senin kaşını falan aldırmana gerek yoktu :))

1|0
    0|0
    • işin kötüsü bana düzenli bakanların içinde tip olarak beğndiğim çocuk ama nasıl ameleyim o gün yaa sınav haftası 8 buçukta kalkmışım saçlar o biiçim,bıyıklar çıkmış,kaş çıkmış.Elime ne geçmişse giymişim.Yani kot,kazak.O gün öbür arkadaşımın yanına oturayım dedim sınıfın en yakışıklı çocuğu bana bakmaya başladı.<kafasını çevirdi böyle kaşıma bahanesiyle baktı bir iki defa ya canı sıkılmıştır dedim bir derste 8-10 defa bakıncaallahım diyorum bu çocuk bana nasıl bakar.acaba bıyığıma mı bakıyor

• Tanışmak isterdim seninle.

0|0
    0|0
  • çok uzun yazmışsın gerçektede bukadar çok konuşuyorsan ondan korkup gelmiyorlardır

3|0
    0|0
  • erkekler buna bende dahil bu kadar güzel kız bana bakmaz diye cesaret edemezler ee zaten çevrene dikkat et genel çirkin demiyelim de pek fazla güzel olmayan kızlar hiç yalnız kalmaz yani kafana takma güzellik başa bela ;)

1|0
    0|0
    • hmmm şimdi biz güzeliz evde mi kalacağız.

• tamamen saçmalamış o. herşey cinselik değil ki. herşey güzellikle de bitmiyor. ahlaktır karakterdir davranışır insanı insan yapan, başkasına sevdiren.

1|0
    0|0
  • okur gibi yaptım. 2 saniye.

2|0
    2|0
  • sadece başını okudum bence saçma dusunceler.her erkek cınsellık ıcın bırlıkte olmaz.şahsen ben aşka daha cok önem verırım sevgılım olucaksa gözlerıne bakıp akmak daha cok hosuma gıder sanırım.cinsellık dusunulmez olcaksa olabılır ama ilk dusunce olmamalı bence.o evlı dedıgın bayan bence basit biri gibi geldı bana

0|0
    0|0
    • bilmem basit biri gibi olabilir belki bu konularda.Bence de çok bsit konuştu.

• ne evlıler var

• evet.

• insan aşık olduğuyla evlenir

ve

aşık olduğuna karşı cinseel bir duygu beslemez

1|0
    0|0
  • ben geleyim 175 den uzunsan

1|0
    0|0
  • inan bu kadar uzun yazmandan dolayı tebrik ediyorum seni :D

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim.

• yok öyle değilmi de yürüyüşten dönüyordum.Üstüm bşaım öyle özenli dğeildi.Yani ruj sürerim arada bir.bi de klaem çekerim tamam o da çok değil yarım zaten güzel biryüzüm olduğu için makyajın yüzümü bozduğunu düşünüyorum falza yapmıyorum.Şimdi bana bakana ben gülümsersem yanlış anlar ben de hoşlanıyormuşum anlar.

• eee kapıyı bu sekılde acacan ya da sende ona dik dik bakacaksın :D

• sexilik sadece acık saçıkgiyinmek değil bir bakarsın sonra herkez bakar sıradan olursun. görüntüne önem ver. bakımlı ol öyle kırmızı ruj falan surme hafif makyaj yap bakıslarını öne cıkar salaş seyler giyme bir gömlek bir kot ta güzel görünür :)

0|0
    0|0
    • tamam armagedon.ben de senin gibi düşünüyorum.

• he he heee yaa cidden yaaa istedğini yap yaa ne istiyorsan giy ne istiyorsan sürrrr bırak dunyanınm kahrını cekme bırak senınkini dün ya çeksin boşverrrrrrrrrrrrr bende burda onun yapma bunu yapma diyorum . ksıtlar gibi ki kısıtlamam hiçbir zman

• inşallah senin gibi bir kocaya düşerim ufku açık,vicdanı hür

• hiç alakası yok ben cinselliği ön plana çıkaran biriyle asla evlilik düşünmem sanırım hiç bir erkekde düşünmez

0|0
    0|0
  • Erkekler cinsellik düşünür de askılı falan giyersen sadece cinsellik düşünür. Kaşlarını aldır ruj sür ama askılı falan göğüslerini meydana çıkarma kaşar gözüyle bakabilirler sana. Mahrem yerlerini açarak giyinme ama kişisel bakımını yap.

0|0
    0|0
  • etrafındakilere cesaret vermelisin biraz. ya sevgilisi vardır diye ya da bana bakmaz diye düşünüyordur çoğu

0|0
    0|0
    • Allah allah ilginç.Nasıl sevgilimin olduğunu düşünüyorlar ki.Nasıl cesaret vereyim ben öyle kaş göz edemem adamlara.

• amman zaten bilmene gerek yok.isteyen adam her türlü gelir.

• iyi gelsin madem

• Nerde BU bakanlar NERDE BU MİLLET

1|0
    0|0
  • otlak alanlarda fazla takılma.

0|1
    0|0
  • Tek sorunun özgüven eksikliği soruyu bile gizli soruyorsun.

0|0
    0|0
    • belki de ama sitede muhabbet ettiğim insanlar var onların bilmesini istemiyorum.

• Benimde var yanlıs bırsey yapmıyorsun,hayat sanal ortamın ötesinde.Sanal ortam işe yaramaz bir maske.

• kalbinin güzeliği varsa dış görüntün olmasada olur, çirkin insan yoktur bakımsız insan vardır...

1|0
    1|0
  • reddedilmekten çekiniyolrdır benimde basımı gelmiyo değil yani :)

0|0
    0|0
    • Bu da bir şehir efsanesi

• senni baktığını anlamıştır da ondan.

• 2 yerde daha denk geldim hisarönunde oturuyduk arkdsla onu gördüm yolda yürüyodu beni görmedi tabi kız hep önüne bakıyo aşık olmustum yok böyle bişey

• resmin yok ki güzelsen göster :))

0|0
    0|0
  • arkadaşımızın bir kankasıyla uzuun uzun muhabbet etmesinin vakti gelmiş bence

0|0
    0|0
    • yok anam ben kakalrımla zaten bu muhabbetleri defalarca yaptım.

• bilmem bilsem sormazdım.

• oldu annem, tutmiyim ben

• sadece öyle yapmakla olmaz yeşil ışık yakmayı bilcen ya da en azından gidip tanıştığın adamlar olcak

0|0
    0|0
    • yeşil ışık neymiş?

• ben 19 yaşına kadar bayanların insan gidi yaşadıklarını bilmiyodum halbuki bir fark yokmuş

öte yandan istediğin kadar güzel ol sen karşındakine gülümsemezsen ne biliyim

tanışmak muhabbet etmek için çaba sarf etmezsen gene evde kalırsın

Kızlar Ne Diyor 6

• Evde falan kalmazsın bakma sen o kadına aklını allak bullak etmiş ya

1|0
    0|0
    • aslında öylebi kadın da değil kendisi öğretmen hem de sınıf öğretmeni.

• Öğretmen diye iyi mi olması gerekiyor, her mesleğin iyi insanı da vador kötüsüde. Bir insanın karakterini mesleğine bakarak belirliyemezsin.

• Olduğun gibi kal.

1|0
    0|0
  • roman yazmis mübarek.

0|1
    0|0
  • Banada kimse gelmiyor güzel oldumu sölüyolar arkadaşlar ama hanii nerdeee :D

1|0
    0|0
  • güzellik tek başına yeterli değil

0|0
    0|0
  • Sen sadece bakımlı, kendine bakan bir kız ol, gerisini düşünme. Bir kız zaten oldukça bakımlı, temiz olmalı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...