Evlilikte tüy sorun olur mu?

Kendime ve temizligime dikkat eden biriyim ama konu evlilik olunca insan biraz korkuyor oda tüyler. alindiktan sonra sorun olmuyor tabi ama ilk cikmaya baslarken kotu benim icin nisanlimla bu konuyu hic konusmadik nasil karsilar ki bazilari erkekler killi oldugu icin senin o kucuk tuylerini bile takmaz vs. Ama ben rahat edemem evli olan arkadaslar siz nasil hallediyorsunuz? Lazersz..

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tüylerin sürekli alinmasi, vajinanin kabak gibi ortaya cikarilmasinin temizlikle bir alakasi yok, o tüyler aslinda koruyucu özelligi var, rutubeti önlüyor, mantar olusmasina engel oluyor..
    Bazi erkekler killi vajina fetisisti, senin vajinanin zaten sürekli kabak gibi olmasi sart degil, hergün kesen kadinda yok...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Lazere başla düğüne kadar.

0|0
    0|0
    • 2ay snra dugunum hem beklemek gerek lazere git falan 1yil zaman aliyormuss

• Ütüleme mi emin değilim ama bir tane alete gittiğinde çıkmadan gidebiliyormuşsun. Araştır onu.

• ya lazer yaptirirken, baska bir insana nasil oranizi acip bukadar rahat islem yaptirabiliyorsunuz? Hadi saglik sorunu olur mecbur kalirsiniz, karsindaki doktordur yaptirirsin ama vajinanizi sergilemek, anlamis degilim..

Lazerin uzun vadeli ne gibi sonuclar yaptigi bilinmiyor, vajina bölgesindeki killarin alinmasinin saglik ve temmizlik acisindan pekte öyle yararli oldugu düsünülmüyor, cünkü tüysüz vajina bölgesi mantara daha yatkin... Ilerde tüylerin geri cikmasini istesen, gerekse busefer cikarma sansin yok...

Erkekler Ne Diyor 12

• kimi lazerle, kimi ağda kimi epilatörle hallediyorlar.. hatta küçük azsa tüyle cımbızla bile yapan var :) sen ne ile yapıyorsun ki?

1|0
    0|0
  • olmazzz

0|0
    0|0
  • Taktın şeye bak

0|0
    0|0
  • Sevotosa olmaz

0|0
    0|0
  • yoluyorlar daha altlarıda jilet hallediyor zaten

0|0
    0|0
  • ya neden oyle boyle soyle

0|0
    0|0
  • Sorun değil

0|0
    0|0
  • İğrenççççç

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz takma bukadar sen temizim diyosun zaten

0|0
    0|0
  • rahat ol

0|0
    0|0
  • Lazer zaten yaptırma , her zaman tüysüz olacak diye bir kural yok, evlilikte doğaçlama aniden gelişir zaten :) dur tras edip geleyim deme. şansın yok :) hijyen demek kılsız demek. değil kanka ya da ben kıl seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Olmaz dert etme zaten senin sevdiğin ve kocan aynıları ondada çıkıyor sen sorun edicekmisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• epilatörle

0|0
    0|0
  • lazere git

0|0
    0|0
  • bu konuda bir fikrim yok. Ama sonuçta doğal bir süreç o alınabilecek kadar olması gerekir ki alabilesin. Eşin içinde geçerli bu sorun.

0|0
    0|0
  • 2 yil snra bitcek o. 2 yil killi gezcen değil . En kaymak yapan sey lazer canım . Internetten al veya media markt indirimlerini takip et. Ordan bilgi al. Cok ilgililer. Hemen denediler bende sari tuylerimi bile aldi. Sasirdim. taksitle aliver. Elaleme orani burani acma. Kalkip pis yerlere gitme. ben 900 e babyliss aldim.

0|0
    0|0
  • Bu kadar dert edilecek durum olsaydi, bu sebepten boşanmalar epey olurdu, duyardık. Ben hiç duymadım.

0|0
    0|0
  • Sürekli alıyorsun. Tiksindirici her şekilde tüy

0|0
    0|0
Yükleniyor...