Kızlık zarı yırtık kız?

Görücü usulü evleneceksiniz. Kızı gördünüz, beğendiniz. Herşey tamam. Yüzükler takıldı. Sizde birbirinize alışmak için whatsapp'tan yazışıyorsunuz. Kızla birbirinize asla yalan söylememe sözü veriyorsunuz. Kız birşey itiraf ediyor. Küçükken yaptığı cahillik sonucu kızlık zarı yırtık. Ama güzel ve alımlı olmasına rağmen hiçbir teklifi kabul etmemiş, kocamın ilki olacağım demiş. Ne yapardınız? Lütfen dürüst olun.

• Tabiki de isterim.
    45% (131)31% (211)35% (342)Oy Ver
  • İstemem. Yüzüğü atarım
    21% (60)26% (175)24% (235)Oy Ver
  • Patlak kızı napıyım?
    24% (70)30% (200)28% (270)Oy Ver
  • Bişey olmaz der, kendimden soğuturum.
    10% (30)13% (88)13% (118)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kızın eline erkek eli değmemiş. Yanlışıkla kendisi bozmuş.

0|1
7|37

En İyi Erkek Görüşü

• patlak kızı neden alayımkı ha derse genc yasımda mast yaparken bozdm inandırsa bilmeyerek yaptım derse tamam yani onun dısında yok ben ahmetle mehmetle yattm olmaz bir tokadı yer yani kusura bkma bana karsı durust olucak basında herseyi alatıck !!!

0|0
    0|0
    • Ahmetle mehmetle alakası yok yanlışıkla kendisi bozmuş

• bu senmi oluyorsun o halde? kim bu kız

En İyi Kız Görüşü

• Bir kadın olarak bu iğrenç ve cinsiyetçi soruyu soruyu bu şekilde nasıl sorabiliyorsun. Maldan mı bahsediyorsun yoksa eşyadan mı? Yırtık patlak falan...

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Sağlık için bulunan o zar bir karakter, şeref meselesi değildir. Benim kişiye olan bakış açımı değiştirmez.

3|0
    0|0
  • hiçbir şekilde ona inanmam, yani ne yaparsa yapsın beni, kızlık zarının kazara yırtıldığına inandıramaz, bu yüzden nişanı atarım.

0|0
    0|0
  • ikna ve inanma konusu bu.

0|1
    0|0
  • Yanlışlıkla Kendisi Bozmuş Olayına Kimse İnanmaz Onu bir Geç Hadi Kendi Bozdu Diyelim Git Yapay Olarak Filan bir Hal Çaresine Bak Gerçekten Kendin Bozdunsa Eğer Yoksa Kocamın İlki Ayaklarını Baştan Düşünecektin..

0|0
    0|0
  • en başta evliliğe karşıyım sen bir de görücü usulü diyorsun imkanı yok. hadi oldu diyelim saçma bir zar parçası için bu kadar yırtınan bir kadınla asla birlikte olmam.

1|0
    0|0
  • Bisiklet mi diye dalga geçerim 😂

0|0
    0|0
  • Sıkıntı olmaz evlenirim

0|0
    0|0
  • Boş işler bunlar. Erkekler ćok mu düzgün temizde kızlara falan filandalar. Salın bu işleri yakmayın kafanıza sizi seven her türlü sever ama sevilecek hatun yok o ayrı mesele

0|0
    0|0
  • Tabi ki de isterim.

0|0
    0|0
  • bu doğru olsa bile kimse inanmaz kadınlar bu konuyu fazla istismar etti

0|0
    0|0
  • takmam devam ederim ama kendi kendine bozmuş yalanına inanmam kaç erkek olduğunu söyşese iyi olur çünkü kesin mikişmiştir

0|0
    0|0
  • Gerçekçi degil

0|0
    0|0
  • Evlerden ırak. Ben erkek olarak nefsime yenilip para ile bile bu işi yapmamışsam kız arkadaşımla aynı çatı altında 12 saat geçirdim ve o hatayı yapmadıysam evleneceğim insan çoçuktuk cahildik diyemez.

0|0
    0|0
    • Cahillik o anlamda değil. Masturbasyon sırasında küçükken yanlışıkla

• Sanmıyorum bu sevmekle alakalı bişey değil. Ben bu yüzden vazgeçtim 8 yıllık Sevda'm dan. Ve kabul edecek erkek de görmüyorum piyasada. Lafa gelince kral kesiliriz ama başrole geçince dümen değişir.

• İnansa bile hep içinde şüpe kalacak acaba diyecek ve bunu birgün sana soracak ipler kopacak bir yerde o iş olmaz. Sanmıyorum.

• Kız nasıl yırtıyor yanlışlıkla

0|0
    0|0
  • evlenmem ben hayatımda kımseyle el ele bıle tutusmamısım allah boyle bıseyle karsılastrmasın ama suankı dusuncemle onu red ederım

0|0
    0|0
  • babama güvendim anami dikti, peki sana nasıl guveneyim

0|0
    0|0
  • klasik mazeret değilse deneme sürüşü yaparım;)

0|0
    0|0
  • Daha çok hoşuma gider güvenim dahada artar dürüstçe anlatmış daha ne olsun

0|0
    0|0
  • zar takıntım yoktur. çocuklu bile olsa sorun etmem yeter ki bir şeyler hissedeyim ona karşı.

0|0
    0|0
  • Cahilliktn kastın kendn mi yaptın?

0|0
    0|0
    • Kızlık zarı diye birşey olduğunu bilmeden bilinçsizce davranmış yırtılmış.

• Davranmış derken bunu yapan sen mi bir başkasımı?

• Yanlışlıkla kendisi bozmuşsa sıkıntı yok ama nerden bilicik 😉😉

0|0
    0|0
  • Kendimden soğuturum :D

0|0
    0|0
  • Madem hiç kimseyle olmamış, sorun yok.

0|0
    0|0
  • eğer yanlışlıkla kendim bozdum yalanını söylerse inanmam. beni kandırmaya çalışıyor derim.

ama kız olmadığını söylerse ve açıklama yapmazsa sıkıntı etmem. ne yapmışsa yapmış enazından dürüst derim.

0|0
    0|0
  • Sağlam kız artık çok nadir istisnalar hariç

0|0
    0|0
  • Bir erkekle yatip bozdurmadiysa ve buna beni inandirirsa hicbir sorun yok..

0|0
    0|0
  • İlla kazayla olmuş olmasının bir önemi yok bence. BEN YAPTIM ODA YAPABİLİR önemli olan benimle birlikteyken yapmaması aynı şey benim için geçerli tabi. bunu gizli olarak paylaşmak istemezdim ama gelecek tepkilerden küfürlerden ister istemez korkuyor insan :D

0|0
    0|0
  • o halde herkes öyle desin
    buna inanmak çok güç

0|0
    0|0
  • yav bikere görücü usulü hayatta evlenmem huyunu suyunu bilmeden ikincisi normaldede kızlağa önem vermiyorum cünkü cinsel ilişkiş sadece kızlık zarıyla olmuyo 3 yıl bir ilişkim oldu olurda ayrılırız die sevdiğim için hiç bir şekilde kızlığına dokunmadım ama diğer herşeyi yaşadık şimdi bunları gören biri için kızlık sorgulancak en son şey oluyo

0|0
    0|0
  • Hiç sorun etmem açık sözlü olmasından da gurur duyarım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 6

• Kizlik zari yirtik cok kotu bir tanimlama. Sana guvenisine inanisina bagli

1|0
    0|0
  • erkek olsam ınanmazdım bende bıde guzel bırıysen haytta ınanmazdm