Hamilelik belirtisi mi nolur bakın?

Simdi bunu okurken belki gülüceksiniz ama her aile bir degil lütfen cevap verin. 1 ay kadar önce falan Karnım rüzgara maruz kaldı hatta o 2 hafta cok kötü agrımıstı igne batıyor gibi. bir süre regl de olamadım ama 1 hafta önce oldu dün de bitti cok sükür. Ama yatınca falan karnım ve kasıklarım gurulduyor resmen ses cıkıyor bildiginiz. Acaba sebebi ne bir yerden bulasıp hamile kalmamısımdır dimi sonucta adet oldum. Neden karnım gurulduyor kasıklarım özellikle anlamadım lütfen?

Güncellemeler:
Ailem cok tutucu arkadaslar dalga gecmeden cevap verin lütfen bu arada 2 3 haftadır var bu guruldama

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok ilginçsiniz. bu yüzyılda eğitimli dediğimiz siz gençlerin hala spermi bir mikrop gibi tanımlayıp rüzgarla bulaşıp gebelik ihtmali düşünmeniz içler acısı ve çok vahim.
    karnındaki gurultu da sindirim sistminde hava olduğunu yani gaz olduğunu gösterir

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rüzgar'dan hamilesin nurtopu gibi bir poyraz, meltem'in olacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hamilesin adını şanssız koy

0|0
    0|0
  • Nerden bulaşıcak? Karnına eden rüzgar sperm mi taşıyo havada? O kadar korkuyorsan git 4 liraya eczaneden test alıp bak ve rahatla.

0|0
    0|0
  • saçmalayınız lütfen...

0|0
    0|0
  • Usutmussun be salak bacin

0|0
    0|0
  • Öyle bir yerden hamile kalamazsın hamile kalman için penisin vajinanın içinde boşalması lazım :)

0|0
    0|0
    • Herhangi bir sekilde bulassa dahi haberim olmadan imkansız öyleyse dimi?

• Cok tesekkür ederim aradığım cevap buydu sağolun

• Ben teşekkür ederim sizi rahatlattıysam :) bir eig alırım artık :)

• Hamilesin çocuğun yakında olur senin erkek kanka

0|0
    0|0
  • üşütmüşsün sen

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdin mi

0|0
    0|0
  • Mideyi bozmuşsun sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• saçmalama. spermler dışarda kısa sürede ölüyo zaten ve hamile kalmak kolay değil.

0|0
    0|0
  • Biz nerden bilicez? Hamilelik testi miyiz

0|0
    0|0
  • Açsindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...