Hayalarım da problem mi var?

Birlikte olurken taşşaklarım yumurtalarım yukarı çıkıyor ve ağrıyor ilişkim uzun sürdüğü için de ilişki ızdırap gibi geçiyor sizce ne yapmalıyım nereye gitmeliyim sizde de oluyor mu?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• doktora görünsen iyi olur.. nıolur nolmaz

0|0
    0|0
    • doktora gideceğim de bilmiyorum yani normal birşey aslında ama yarım saati geçtik den sonra başlıyor 1 saate yakın sürerse ilişkim acısı çekilmez oluyor

• hahaa aptal şey :)

• :D zaten kızlar da dayanamıyor yarım saat olmadan yeter yeter tadı çıkmıyor ki

En İyi Erkek Görüşü

• Eger erkekler gecnlik döneminde bosalmayi geciktirir, uzun sürdürürse testisler doldugundan sanci ile karislik verir, bosalinca rahatlar sanci gecer... Sende tahmininm bu durum sözkonusu... Benimde asiri istekle bir kizla sevisir onyasir amam arkasindan boslama olmazsa sancidan ta bosalincaya kadar yürüyemezdim..
    Testisler her erkekte bazen kasiklara cikabilir, normal zamanda indigi sürece sorun yok..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• testislerin yukarı kalkması ısı kaybından oluşur. testisler spermi belli ısıda tutmak zorunda. eğer hava gereğinden fazla sıcak ise sarkarak serinleme yolu arar. soğıkta ise içine doğru çeki, lir.

0|0
    0|0
    • bundan dolayı mı ama sürekli olan birşey bu

• Elinle esnet çek aşağı pek nadir BN de olmuştu bir kac kez çektim geçti.. geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...