Cocugun kimden oldugunu ogrenmenin yollari?

Ben normalde 2 senelik evliyim fakat farkli bir bayanla yakinlasmam oldu. Ben korunuyordum ve korundugumdan da eminim. Arkadasimda 3 aylik ignelerden kullaniyordu. Fakat bikac saat once hamile oldugunu soyledi gebelik testinin olumlu cikmis sonuclarinin resmini atti ne yapacagiz diye benim uzerime geliyor surekli. Arkadasimi taniyorum guveniyorum ama icimde bir kusku var ona aciklayamadigim. Yani bu cocuk benden mi degil mi inanin kafayi yiyecegim. Ona da nasil soyleyecegimi bilmiyorum. Cocuk icin test yaptirmak istiyorum ama ona nasil diyecegim. Dedigim an kiyametin kopacagini biliyorum. Ama icimdede surekli bir kusku var acaba benden degilse diye. Yemin ederim psikolojim bozuldu kafamdan bu dusunce hic gitmiyor. Buyuk yeminler ettim daha hem bu kisiyle hem de esimden baska biriyle kesinlikle boyle sacma seyler yapmayacagim. Akil verin bana bunu ona nasil aciklayabilirim. yasim 35.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Sen yapragı yemissin. Korunuyodum demissin bide igne var insanalr 1ini yaparak cocuk sahibi olmaktan kurtuluyor. 2siyle ya buyuk sanssizsin ki bole oldunu dusunmuyorum. ya da kadın yalancı. Ve bence cocuk senden degil. Esinede Allah sabir versin.

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum açık açık söyle. Hem karını aldatmışsın hemde korudum diyosun allahın sopası yok

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eşinden örnek ak DNA testi yaptır

0|1
    0|0
  • bunu düşündüğüne göre kızın senden başka kişilerle birlikte olduğunu biliyor olman lazım? // annenin karnından alınan suyla bile belli olur aslında da söylersen ve eğer çocuk gerçekten seninse kızı da kırmış olursun.

0|1
    0|0
  • Dna testi yaptrn

0|1
    0|0
  • iyi olmus sana karını akdatırsn byle olur allah bılır kızda motorun tekıdır cocugu sana kakalıyordur ayrıca cocuk dogmadan babalık testı yaptıramazsın poku yeın ıste ohhh

0|0
    0|0
  • Aldırın cocugu kısaca hem ne kadar korunursan korun hamıle kalma ıhtımalı hep var

0|2
    0|0
  • İnşallah yalan söylüyodur. Ara açıkça konuş test yapalım de

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Diyo Nükleik Asit testi tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • kendi cocuğun var mı cocuğun yoksa kısırım de böyle birşey bende olamaz de o şekil yürümeyi dene

1|1
    0|0
  • bana korunduğunu söylemiştin de doğuracaksan doğurduğunda test yağacağız benimse boşanıcam senle evleneceğim de çünkü duyulursa zaten eşin ayrılacak ya da aldırın konu kapansın

0|0
    0|0
  • dna testi çocuktan kan doku örneyi alıncak babadan kan doku örneyi alıanıncak test yapılıcak yüzde yüz tutarsa çocuk senini

0|1
    0|0
Yükleniyor...