Kızlık zarı dikimi gizliliği?

Geçmişimde erkek arkadaşım tarafından tacize uğradım. Şimdi evleneceğim ve nişanlım bakireyim diye biliyor. Seni böyle kabul etsin falan demeyin boş yere. Diktirmeyi düşünüyorum fakat kendisi mesleği gereği eli kolu biraz uzun. Diktirdiğimi öğrenebilir mi? İleride sağlık veya hastane doktor vs geçmişimde çıkar mı?

0|0
12|36

En İyi Erkek Görüşü

• her zaman derim, zardan dolayı kendini bu hale sokan kadın zayıftır, zardan dolayı da kadına değer veren erkek zavallıdır.

7|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• insan ömur boyu sevecegi hergun yuzune bakacagi adamdan nasil böyle bir seyi gizleyebilir aklim almiyor...

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Hayır öğrenemez. Özel bir yerde yaptırırsan tabii...

2|1
    0|0
  • taciz değildir o..
    taciz olsa duramazsın...

3|1
    0|0
  • Niye ilişkinin başında soylemedin.

Ayrıca şu tacize uğradım bekaretin gitti yalanını bırakın artık. Her kız bunu kullaniyor

3|0
    0|0
  • Cinsel ilişkiden 1-2 gün içinde diktirmen lazım. Zar değil dikiş yeri kanıyor. Zar eriyip gidiyor çünkü bozulunca.

Adamı ikna etmen gerek ya yapmam derse? Kaldı ki tecrübeli erkek giriş çıkıştan anlar

0|0
    0|0
  • devlet niye yasaklamıyorki bunu yav

2|2
    1|0
  • öğrenemez.. hasta gizliliği denen bir şey var.. madem yaptıracaksın özel bir yerde yaptır.

1|0
    0|0
  • İsin zor allah yardim etsin adetliyken girersen anlamaz ama zor.

0|0
    0|0
  • İnsan kocasından böyle şeyleri saklamamalı.

Kocan yani kocan. Daha var mı ötesi.

Böyle bir şeyi nası gizlersin

3|0
    0|0
  • Bu işin ehli, özel muayenesi olan bir doktorda yaptırırsan anlaşılmaz, kayıtlara da geçmez. Bunun için de yaşadığın şehirden farklı bir büyük şehiri tercih etmen en doğru olanı.

0|0
    0|0
  • büyük şehirse neden adın çıksın özel kliniklerde kalıcı 1750-2000 civarı estetik, geçici hymen dikiş 800 civarı. AEH te hekimim şehir yazsan klinik adı yazardım. isim kayıt ettirmemelisin tanıdık vasıtasıyla. bu işler böyle oluyor püf noktası var bunun

0|0
    0|0
  • ömür boyu acaba öğrenecek mi düşüncesi ile yaşayabileceğinize, o yanınızdayken içinizden nasıl kandırdım diyebileceğinize inanıyorsanız yaptırınız. Doktortan yana bir şey olacağını sanmıyorum. Ama kendi vicdanınız buna nasıl elverecek bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Diktir teyze

0|0
    0|0
  • Herseyi acikca soyle durust ol

1|0
    0|0
  • Inşallah öğrenir

1|0
    0|0
  • Belli olmaz

0|0
    0|0
  • Kan akışı olmaz geçmiş olsun boşu boşuna diktirme..1 hafta içinde diktirseydin belki kanama olabilirdi

0|0
    0|0
  • Sen boşa diktirme kızım senin namusun dikiş tutmaz fermuar değil bu.

2|0
    0|0
  • Ulan si. kik ne tacize çocuğun üstünde saatlerce hopla sonra taciz de

0|0
    0|0
  • Dokturunla konuş gizler o.
    Zaten diktirmezsen gerdek gecesi sonrası sorun olabilir.

1|0
    0|0
  • Sevgilinden ayrıl derhal

0|0
    0|0
  • yalan karıştırma bence ne öğrenmesi gerekiyorsa öğrensin

0|0
    0|0
  • öğrenemez bin tl filan sanırım

0|0
    0|0
  • Sevgilisinden tacize uğrayanı ilkez görüyorum. Gerçi bu ülkeden herşey beklenir.

0|0
    0|0
  • tecavüzdür o demi. o erkek arkadaşla aynı eve yalnız girmeden önce düşünecektin

0|0
    0|0
  • kendin ol kendin. yalan dolan ile iş olmaz. kendini kandırıyorsun yazık!!

0|0
    0|0
  • Çocuğun yerinde olmak istemezdim

0|0
    0|0
  • Yazık seni alan adama

0|0
    0|0
  • Burası geleceği görme hizmeti mi veriyor?

0|0
    0|0
  • Bari gercegi anlatsaydin bakire degilsin artik nisanlin bilirse ayrilir senden

0|0
    0|0
  • Neden ona gerçeği söylemedin

0|0
    0|0
    • kabul etmez. kaldıramaz

• O zaman hiç beraber olmayacaksın. Yalanların üzerine kurulmuş bir ilişki temelsiz bir bina gibidir. Çökmeye mahkumdur

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 11

• tecavüz olur o taciz değil.
    Nişanlın bilmeli bence. yazık günah ya adama.

0|1
    0|0
  • Bence gizlemen yanlis. Seni seven oldugun gibi sevmeli. Sen ömür boyu yalan la yasayabilecekmisin? Bence iliskinizde hep bir güven sorunu olur böyle. O senin birsey gizledigini hisseder. Sende ona gercegi söylediginde yaninda olmayacagini bilirsin. Hep bir kötü duygu...

0|0
    0|0
  • Farklı bı sehıre git orda dıktır

0|0
    0|0
  • taciz diyorsun ama bakire değilim diyorsun bu nasıl bir çelişki?

1|1
    0|0
  • Cikar

0|0
    0|0
  • Evet çıkar

0|0
    0|0
  • yok diktir bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Öğrenme ihtimali yüksek ama sen yine özel bir hastanede bir doktorla paylaş durumu bilgisayda kayıtlı olurmu yarın öbürgün bişey olduğunda anlaşılırmı diye baktın olmicak hiç bişey yapma ilişkiye gir ilk gece kan öyle ya da böyle gelir bir kere ilişkiye girdiysen ya da için rahat etmicekse al karşına konuş

0|0
    0|0
  • Taciz mi? Verdim de anlayalim

0|0
    0|0
  • yasınız kçatı

0|0
    0|0
  • Taciz mi gercekten mibende de öyle bisi olmustu

0|0
    0|0
    • Gerçekten taciz