Çıplak olmayı ve izlenmeyi neden seviyor olabilirim?

Hamamda yarı çıplak halde, bakınca herkesin penisimi görebileceği şekilde etkinlikte bulundum. Zaman zaman çıplak da kaldım ve orada bulunanların beni izlemek için fırsatlar kolladığını gördüm. Tercih olarak kızları seviyorum. Peki neden birileri beni çıplak görünce heyecanlanıyorum ve bundan hoşlanıyorum?

Güncellemeler:
Sapıklıkla ilgisi yok. Sokakta karşılaşsam aynı kişilerle utancımdan selam bile veremem.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir abazalıkta son nokta

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kafadan kırık bir sapık olabilirsin.

1|1
    0|0
    • İyi de belli yaşın üzerindeki herkes aynı durumda. Çok rahatlar. Umurlarında değil. Gösteriyor, görünene bakıyorlar.

• Sen yinede yapma uslu çocuk ol efendi olun adam olun laaynn 😀 Neyse hadi ben gittim iyi sabahlar

• Bütün ayrıntıları ile olayı rehber öğretmene anlattım: "Baskıcı aile ortamı" sonucu özgürlük hevesi dedi.

• Böyle insanlar sokakta yanimizdan geçiyor olabilir

0|1
    0|0
    • Öyle bir durum asla yok. Kızlardan özellikle çok utanırım. Yüzlerine bile bakamam.

• Teşekkürler. Fakat rahat olmak da iyidir bence. İsteyen saklasın, isteyen göstersin. Kimsenin kimseye zarar verdiği yok.

• Günah kardeşim günah

Erkekler Ne Diyor 2

• Sapık misin olum sen

0|0
    0|0
    • Bir çok hamada insanları aynı durumda gördüm. Rahatlar. Görünmüş, görmüş hiç önemli değil.

• Bence zevk alıyorlar. Herkes kese yaptıranı izliyor ve malum ara sıra falsolar oluyor. Rahat olanın hemen karşısında oturmalar, önünden geçmeler, geçerken bakmalar nedendir?

• Erkek erkegemi bakıyor?

• Eşek hadisesi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...