Galiba kardeşim gay?

Arkadaşlar resmen dünya başıma yıkıldı, kardeşim 13 yaşında bu sene lise sınavlarına hazırlanıyor, Okulumdan memlekete tatil için geldim. Evdeki kardeşimin kullandığı bilgisayara rastgele bakarken internet geçmişinde gay videolarının açıldığını gördüm hem de çok fazla, hatta bugün ben evde yokken bile açılmış, geçmişte de şüphelerimiz vardı hareketleri olsun bazen konuşmaları olsun falan ama annem okulda bir kızla çıktığını falan duymuş sonra onu duyunca rahatlamıştık, bir yandan da şaşırmıştım gerçi, yani ne yapacağımı bilmiyorum anneme söylesem ne tepki verir ne eder onu da bilmiyorum kadının başına son 2 yılda gelmeyen kalmadı bir de bunu öğrenirse ona da bişey olabilir eğer kardeşim bunu gördüğümü öğrenirse kendine de bişey yapmaya kalkabilir diye korkuyorum, Bir de bu videoları izliyor olması kesin gay olduğunu gösterir mi sizce?

Ne yapmalıyım resmen kafam durdu :(

Güncellemeler:
Bir de dalgaya alınmazsa sevinirim durum ciddi

0|1
6|14

En İyi Kız Görüşü

• Hayır göstermez. Ayrıca şu an kimlik arayışında, dolayısıyla yaşadığı şeyler tamamen kendi cinsel kimliği olmayabilir de.

0|1
    0|0
    • Ama olabilir de :/

• Peki en azından anneme söylesem de o dikkatli davransa mı acaba, zaten bu senenin sonuna kadar hiçbir şekilde moralinin bozulmaması lazım kardeşimin lise sınavları yüzünden annem de öğrenip ona göre davranmaya çalışır en azından

• Dikkatli davranmaktan kastın nedir?

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kurcalama hic, en nihayetinde seni alakadar etmez.

0|0
    0|0
    • hocam bir yandan da acaba psikolojik destek alsa düzelir mi diye düşünüyorum, hiçbir şey yapmazsam aynı devam ederse diye? :/

• ben öyle düşünmüyorum, ben de babam da o küçükken çok ilgilenmedik çok hata yaptık, daha çok annemin yanında onun arkadaşlarıyla falan büyüdü oradan etkilendiğini düşünüyorum

• Oyle bisey degil iste bu durum. Kimse cevresine gore escinsel olmaz.

Ki tibben hicbir bulgusu yok hastalik olduguna dair.

Kızlar Ne Diyor 5

• Gay olma olasiligi cok yuksek gozukuyor ama bunu yargilamayin , cinsel hayatini nasil yasaycgi yzuunden dunyaniz basiniza yikilmasin

0|0
    0|0
  • Sanane ya sanane? Lez olsa normal karşıladın gay olunca mı laf oluyo? Sanane? Normal iğrenç bir sürü ka. şarı izlese daha mı normal?

0|0
    0|0
  • Canım bekle biraz yaşı çok küçük birşeyleri merak ediyor ve izliyor olabilir, biraz daha bekle onun ağzını ara sevgilinle aranız nasıl falan diye

0|0
    0|0
  • İyi bir psikologa danış cinsel kimliği tam oturmamış bir çocuk güzel yönlendirilirse tedavi edilir. Ama bildiğini sakin ona belli etme ve onunla ilgilen boş bırakma

0|0
    0|0
  • Yanı olabılırde olmayabılırde gerçi süpelendıgınız bır durumda olmus ozaman oalbılır gıbı gelıyo meraktanda izleyebılır yanı karısık bir durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Burada kardeşini değil, aile üyelerini suçlamaliyiz bence. Kardeşine neyi eksik verdiler de, o videolara sığındı? Kardeşin o videolardan zihnini beslerken, beslemeye giden süreçte, aile fertleri neredeydi, fiziken değil zihnen neredeydi? Bağırıp çağırmakla olmaz, oturup konuşulacak, bunun normal olmadığı anlatilacak. Gerekirse de, hormon, terapi vb gibi tedavi boyutu düşünulecek...

Not; gaylık hastalık değil yeaeaa diyenler, az ötede çemkirin...

0|0
    0|0
  • Zamanla geçer bro

0|0
    0|0
  • Birader bu bir hastalık değil. Aç biraz makale oku, araştır. Beyin denen şey sana boşuna verilmemiş sonuçta. Kardeşini olduğu gibi kabul etmelisin. Başka da çıkar yolu yok bunun.

1|0
    0|0
  • Yaşından dolayı arayıştadır. Tam olarak gay değildir ama bu yaşlarda her yere çekilebilir. Anlayışlı bir şekilde arkadaş gibi kırmadan, incitmeden konuş onunla

0|0
    0|0
  • Tipik Los Angeles'li Shameless taktiği :D

0|0
    0|0
  • en iyisi haberiniz yokmuş gibi davranın...

0|0
    0|0
  • Arkadan tadına bakmadan bir insanın gay olmaya doğru adım atması saçma geliyor

0|0
    0|0
  • Ensest değilse sıkıntı yok hacı

0|0
    0|0
  • kız arkadaşını sor

0|0
    0|0
  • Bunu anlamak için geneleve götür dicem ama yaşı küçük

0|0
    0|0
  • ohaa ciddimi