Eski sevgilimin doğum gününde ona kondom hediye edeceğim yeni sevgilisinin yanında neler olur?

Evet kullanırsınız diyip kızın yanında vericem hediyemi sonuçlar ne olur ? :D

0|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• UU beybi işte buuu, profil resmine rağmen sempatik göründün şuan gözüme ^^

1|0
    0|0
  • En büyük boyundan alıp gidersen arkadaşlarının yanında onure etmiş olursun.

1|0
    1|0
  • :) Onu sen bizden daha iyi tanıdığına göre sonuçlarını çok iyi biliyorsun bence. Ama güzel bir intikam şekli, tebrikler. Eski erkek arkadaşın biraz akıllıysa, sen bunu verince şunu der "hayatım biz kullanmıyoruz onu, senden ne olur olmaz bir şey kaparım diye seninleyken kullanıyordum biliyorsun, ama şimdi aşkımdan eminim) :)))

0|0
    0|0
  • kokulu falan alma hacı

0|0
    0|0
  • eski sevgilisi seni biliyorsa doğum gününe çapırmıyacağı için mümkün değildir,böyle birşey varsada sana yakışanı yap onları gördüğün zaman bakma bırak mutlu olsun

0|0
    1|0
  • Kız sen yolar.

0|0
    0|0
  • gel beraber kullanırız derse sen nası bir şekil alırsın ? her türlü düşün ki kafa buluyım derken malzeme olma ;)

0|0
    0|0
  • B soruyu önce bir.erkek sordu sandım nedense... ve çok şaşırdım yani tam bir kız işi dedim :) meğerse kızmış zaten

0|0
    0|0
  • sevgilisi ebenden tüm sülalene kadar selam söyler bir iki dişin eksilmiş olarakda ayrılabilirsin oradan

0|0
    0|0
  • Saçma sapan hareketler yapma ya :D Senin bir bayanlık olarak kibar bir yapın olması lazım kondom gibi bir saçmalık yerine yanına yakışıklı bir arkadaşını al öyle git ein ol çok daha etkili olur :) Mantıklı düşün aklını kullan :)

0|0
    0|0
  • Yeni sevgilisi sana şunu diyebilir : - Canımmm, sevgilim yüzünden kürtaj mı yaptırdın da bana kondom tavsiye ediyorsun?

0|0
    0|0
  • pek birşey olucanı sanmıyorum bu devirde milet pişkin kimsnein yüzü kızarmaz gibime geliyor :)

0|0
    0|0
  • o sen neden davet ediyorku hem ayıp olur

0|0
    0|0
  • Bizde yeterince var istersen soteye geçelim sayglar

0|0
    0|0
  • kavga çıkar...

0|0
    0|0
  • Götür balon niyetine şişirip assınlar :D

0|0
    0|0
  • kendini küçük duruma düşürürsün bence deneme bile

0|0
    0|0
  • sadece kendini küçük düşürürsün. sana kapak olacak yüzlerce çeşit cevap bulabilir ;)

1|0
    1|0
  • bence o basit düşürür seni daha rencide edici bir sey ver viprator gibi belden baglamalı olsun...

0|0
    1|0
  • piçliğin bu kadarı :D

0|0
    0|0
  • seve seve kullanırız canım teşekkürler deyip seni dumur edip göndeririler.

0|0
    0|0
  • ver bence, sira disi bir hediye olur :-)

0|0
    0|0
  • sonuç gruplaşarak dalarlar sana:D

0|0
    0|0
  • o kondomla seninle birşeyler yapmasın dikkat et:))

0|0
    1|0
  • Bence suratına fırlatıp git burdan o... der kendini küçük düsürürsün boş ver sevgilisi varsa kendi yoluna bak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hadsizlik seviyesizlik terbiyesizlik kişiliksiz sıradan olmanın dışa vurumu olur başkada birşey olmaz . Eski sevgilinin de senin için düşüneceği tek şey ben bu insan benzeri ile nasıl sevgili oldum .

2|1
    1|1
  • bence geciktirici hediye et kapak olsun hahahahaa

2|2
    0|0
    • ilahi sen güldürdün beni bencede bu daha akıllıca... aslında bu bende kamış yeni sevgilimin buna ihtiyacı yok diyip vermesi extra kapak mı olur ne...

• ama hediye etcek ya canım

• o da senin doğum gününde sana yapay kızlık zarı hediye eder :) ben olsam öyle yapardım :)

1|3
    0|0
  • grup çağrısı sanarlar yapma bacım =D

2|2
    0|0
  • Sen kesinlikle erkeksin!

2|2
    0|1
  • Sevgilime eski sevgilisi kondom getircek, kiza diyecegim su olur: Yavrum yatak odandaki 100lerce kondom ztn kullanilmis sen bunu kendine hediye et, allah korusun onca Erkegin arasinda biri hasta cikar...

Bence yapma bóle birsey. Adi üstünde EX

1|1
    1|1
  • Düşüncesizce bir hareket olur. Ayrıca sanki onları kabul etmek için çok kasıyormuşsun gibi gelebilir.

1|1
    0|0
  • Senin bir sürtük olduğunu düşünürler.

4|2
    0|0
Yükleniyor...