Lezbiyen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

arkadaşlar ben hoşlandığım kızla devamlı karşılaşıyorum.aynı yurttayız ve ünide ama devamlı bakıyo bana:)çok tatlı.niyetini anlamıyorum.bi kere yakın temasta bulunduk ortam gereği ama resmiydi.bana taktik verin onu nasıl tavlarım.arkadaşlar sana bakıyo diyolar hatta peşimden geldiği de oluyo ama ben meşgul oluuyorum:)

Güncellemeler:
kızla sonunda soru sorarak konuşabildim.çok olumlu ve bu kadar kolaymış vay be:)kız gerçekten çok farklı davranıyo.adam gibi soru sordum amacım bazıları gibi kendini erkeklere pazarlamak değil! görüyüm yiyosa diyen gel görüşelim adresimi veriyim yiyosa!kimse hayatıı yargılayamaz.adam gibi cevap verenlere teşekkürler.diğerleri de zavallı erkek ve kadın müsveddeleri:D
lezbiyen arkadaşlar başta olmak üzere sadece insan gibi kadın ve erkek arkadaşlara fikirlerini sordum! abaza erkek ve yollu kadınlara başlığı hatırlatırım lezbiyenler heralde ki benden iyi bildiklerini iddia ediyolar:Dcevap veren dürüst arkadaşlara teşekkür ederim tekrar ama geri kalanıda allahından bulsun.çocuklarında görsün ki anlasınlar yavruları acı çekerken yaftalamak neymiş!

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ağzını arayarak cinsel eğilimlerini sorgula gizliden, zaten ikinizde kadın olduğunuz için bir kahve ya da alkol alma isteğine kolaylıkla karşılık verecektir diye düşünüyorum.Yoksa homofobik bir toplumla karşı karşıyasın ters tepki alırsan, hele ki bu bir kadın yüzünden ise o zaman olası dedikodu yüzünden bayağı bir baskı ve tepkiye maruz kalabilirsin, önce kendisini bu konuda ölç.

1|0
    0|0
    • işte sıkıntıda orda.bi tanışsam ama sorucak sorum yokki birden nasıl gidip tanılıyım off

• Erkek erkeğe ya da kadın kadına muhabbetler daha kolay olur.Uygun zamanda doğru şeyleri söylersen muhabbetiniz açılır.

• haklısınız

Erkekler Ne Diyor 5

• link merhaba :)

1|0
    0|0
    • ahahah.cenk abi kavramları karıştırmış.şaka bir yana samimice taktik verirsenz sevinirim:)

• Gül gül öldüm yaaaa sagol

• sen saol ne demek canım bayansı lezbiyen abizim cem :))

• zaten yok pıyasada olanınıda kendı kendılerı arasında erıtıyolar ben oluyum yaaa

2|0
    0|0
    • ahahha.yok abicim ya nerde.ben kendi halimdeyim.zaten lezbiyen olduğumada inandıramıyorum kimseyi.ama bazı lezbiyenler var ki yakınlaşmadığı kız kalmamış istanbulda.

• tabi biz neler neler yaşadık bu aşamaya gelene kadar.2 yıl çok büyük bağlılık ve kıskançlıkla geçen uzak mesafe ilişkisi.hediyeler.saatler süren telefonlaşmalar.internetten görüşmek ya da yüz yüze derken bir haftada buna bir ilgisizlik geldi.sıkıldığını söyledi.çok kıskanıp 10 dk da bir mesaj bekleyen kız söyledi.çok gerildik kavga ettik.çok ağladım ama fayda etmedi.ayrıldım çünkü o arkadaş kalalım dedi.hayatımdan çıkardım.1 ay geçmeden nasılsın mesajları başladı.3 ay oldu başkası var dedim:)

• ben onu aldatmadım.hep o istemedi diye kimseyle çok aşırı gezmedim.kız arkadaşlarımdan ama kardeşim gibi gördüklerimden bile kıskanıp burnumdan getiren o.sıkılanda o.emeklerime rağmen bir anda harcadı.bende o kızgınlık ve nefretle başkasından hoşlandım ama tam bir sorunlu ve çok güzel bir kız.kadının piçi:)ikiside iki tarftan egosuyla mahfetti beni.sonrakin başlamadan bitti.gerçi hala ulaşıyo.öbürüde affet demelere başladı.güvenim sarsıldı herkese.işte bu kız da sorudaki bir olsa kurtulsam iyi gib

• bu hoşlantı duygusu nasıl oluyor biraz anlatabilir misin? yani daha önce hiç bir erkekten hoşlanmadın mı?

1|0
    0|0
    • kendimi bildim bileli hiçbir erkekten aşk anlamında ya da fiziksel hoşlanmadım.ama kızlardan hoşlanıyorum bazen aşk bazende fiziksel anlamda.siz nasıl bir erkeği istemiyorsanız doğuştan ben de öyleyim işte ama kız bedenindeyim.sapıklık değil maalesef anlamıyo kimse bizi:(

• teşekkür ederm.

• rica ederim.asıl siz anlayışla dinleyerek yaklaştığınız için çok teşekkür ederim:)

• ne hallere düştük yaa:))) ee tavladın diyelim :)) roller ne olacak? sen verecekmisin düzecekmisin:)) ya kzıım aklınızı başınıza tplayın yaaa:)

0|1
    2|0
    • hahahaha aynn kardes koptum bunlar bence yaa dalga gecıyor ya da yazan erkek :D

• yavşaklık hıyarlık doğanda var zekan kıt heralde.şimdiye kadar annlayıp susman lazımdı.bi yerini yırtsanda ben buyum değişmiycem ve emin ol kadınlarla çok mutluyum.kadına bakmak bile çok mutlu ediyor beni.erkeğe hiç ihtiyacım yok.olmuycakta olsa zaten çoktan olurdu.kapiş anla ve uza sıktın dır dır karı gibi ya.off.ne kadar özgüvesizsiniz.bas git hetero kızlara kanıtla erkekliğini seni götüne takmıycak bir kıza boşuna ezikleştirme hala neyi kanıtlıyosun mal yaa:D

• yürü git la bulaşık ya:D ayşe teyzeyi geçtin uzatmada.biraz erkeksen seni sevmeyenlere saygı duy ve bass artık uza

• acaba lezmi?

1|0
    0|0
    • aynen en çok onu merak ediyorum.ama bir arkadaşın da dediği gibi lez olmasa bu kadar niye baksın ki?benim arkamdan gelip benden niye bişeyler istesin ki?her seferinde bakıyo yan yan.ben bakıncada yanındaki kızla gülüşmeye başlıyo bazen

• hoşlanmadan önce tercihlerini öğrenmek lazım. hoşlanma konusunda bişey diyemem kızlar karışık canlılardır. ekle beni konuşuruz by

• haklısınız herkes farklıdır

Kızlar Ne Diyor 5

• onunla yakın arkadaş olmadan onun aklından geçenleri bilemezsin.. çünkü bu riskli bir konu.. onu tanımadan bir yaklaşımda bulunursan, eğer beklentileri bir erkeğe yönelikse bu seni hayal kırıklığına uğratabilir ama onunla yakın olursan kızlardan mı yoksa erkeklerden mi hoşlandığını daha rahat öğrenirsin..

1|0
    0|0
    • haklısınız.zaten hemen atlıycak durumum yok zaten fırsat olsa bile öyle biri değilim.evet hayal kırıklığı riski de var.olmazsa güzel bir hoşlantıydı gözüyle bakıcam:)teşekkürler..

• O senin lezbiyen oldugunu biliyormu ? Yada o da lezbiyen mi ?bence kiz sana normal bir sekilde bakiyor ama sen lez oldugun icin onun bakisini yanlis anladin.erkeklerden hoslansaydin bir erkek sana bakinca yine ayni seyi dusuncektin

1|0
    0|0
    • aslında en baştan ben de sizin gibi ihtimal vermedim ama aylardır bu devam ediyor.bide yan kaçamak utangaç bir bakış.benle merdivenden çıkmalar.masama gelmeler.ben ona bakınca diğer kıza sarılıp gülmeler fala.yani hep bakıyo ama çaktırmamaya çalışıyo.ilgisiz lez olmayan kız çok rahat anlaşılıyo zaten.onlar pek bakmaz bile

• Vereceksen git konus bence.

2|0
    1|0
  • bi arkdşımda lezbyen taktk veriym

0|0
    0|0
    • bu kız değilde bşka bir kız yine yurttan onla flört etmeye başladık.bu kız duşa falan girelim diyo kucaklıyo ama arkadaşız yani:)her türlü taktiğe açığım:)yalnız şimdiki kızın erkelere ilgisi var.flörtleştiği biri var.peki amacı ne benle?tamam samimiyet sarılma arkadaşça ama devamlı mesaj atıp gezerken dokunması sıkça ve duş alalım demesi ne anlama gelir...?

• bana mesaj at ordn anltym

• tamam

• sen boşver burdakileri erkekleri.. yargısız infaz yapan çok farketmiişsindir ! kendılerını bizim yerimize koymuyolar sanki bitek lezbiyenmi var gaylarde var ? bunlarda erkek bölümüne giriyo..

0|0
    0|0
    • herkese hakettiği cevabı verdim;)

Yükleniyor...