Kendimle ilgili şüphelerim var..

İyi geceler kizlarsoruyor.com kullanıcıları. Hiç uzatmadan konuya geçmek istiyorum. Lezbiyen olduğumdan şüpheleniyorum ve açıkçası işin içinden çıkamadım. Erkeklerle ilişkim oldu ama kızlardanda hoşlanabiliyorum. Yani kızlardan hoşlanıyorum fakat cinsel tercihim onlar değil ya da öyle bilmiyorum. Kafam karışık biraz kusura bakmayın. Herşey orta 1 de başlamıştı. Keşke o okula kayıt olmasaydım diyorum hala ama iş işten geçti. orta 1de bir kızdan çok etkilenmiştim ve hala arkadaşız. Sürekli beraberdik çok iyi anlaşıyorduk. Ben genelde herkesle hemen hemen iyi anlaşabilen biriyim yani çok kız arkadaşım var fakat hiç bir kıza ona baktığım gibi bakmadım. Çok hoşlanmıştım hatta sanırım aşık oldugumu falan hatırlıyorum. Ergenliktenmiydi artık bilemiyorum. Ama dediğim gibi erkeklerlede çıktım, özel anlarımızda oldu. Ama hala kızlar dikkatimi çekiyor. Şu an hoşlandığım başka bir kızda var zaten. Ama lezbiyen olmak istemiyorum. Çünkü çok sıkıntılı bir durum. Hoşlandığın Lezbiyen olmayabilir sürekli hayal kırıklıkları falan oluyor. Ben bunlarla uğraşamamki. Hayalimde kızları dudağından öpmek falanda var ki öptüm ara sıra. Tuhaf olan erkeklerdende hoşlanabiliyorum. Bu kezde kendime acaba biseksüelmiyim diye soruyorum. Anlamadım artık bu durumumu bende :/ ( Bu arada günah vs vs gibi şeyler yazmayın. Bu durumumu ben seçmedim duygularımıda bastıramıyorum kesinliklede bir cinsel tercih değil duygusal yönden bir seçim )

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• sevişmekten ve güzel vücuttan hoşlanıyorsun olay bu kadar basit..!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Lez olsan ne kaybedeceksin olmasan ne kazanacaksin kendinle barışık ol neysen osun degistiremezsin. Dogrusu ne geliyorsa sana ona yönel.(yanlış anlama ama eğer p*rnografik videolar izliyorsan azaltırsan üstündeki 3. Etkenleri azaltırsın dogruyu secmendeki yolda) dini yonden cevap istiyorsan ilgi duymak günah degil ilgi duymana sebep olacakseyler yapman günah. Kendini tutamazsan günah.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Psikolojik yardım almanı öneririm. Buradan aldığın cevaplar yorumlar. iyice kafanı karıştıracaktır. Profesyonel bir yardım şart yoksa duyguların iyice karmaşıklaşa bilir. Tekrar söylüyorum buradan ya da başkasından aldığın cevaplar seni rahatlatmayacaktır. Zaman geçmeden dediğimi yapmalısın

0|0
    0|0
    • Cevabın için teşekkürler. Yardım almayı deniyeceğim.

• Önemli değil. Umarım şüphelerinden kurtulursun ve mutlu bir hayatın olur :)

• sana birkere saglam çaksınlar düzelirsin... Ama fazla gecikme...

0|0
    1|0
  • bisex olabilirsin ama bu sorun değil çoğu kadın bisex şuanda hoşlandığın kadının farkettirmeden kızlar hakkındaki düşüncelerini öğrenebilirsin eğer oda senin gibiyse mutlu mesut yaşarsını eğer değilse platonik aşk olucak seninkisi :)

0|0
    0|0
  • Kaç kez bir erkekle sevgili oldun? Çok değilse psikolojik birşey bu.

0|0
    0|0
  • kendini ne kadarda dizginlersen dizglinle sen biseksuelsin, kendini o kadar beklentiler içinde tutma oluruna bırak illa lez birini bulursun...

0|0
    0|0
  • Valla ne diceğimi bilemedim hep kızlardan hoşlandığım için bu duruma bir şey diyemiycem

0|0
    0|0
  • Erkeklerle yakın ol,dikkatini çekiceklerdir.

0|0
    0|0
  • merhaba biraz konuşalımmmı gizli kullanıcısın mesajda atılmıyor

0|0
    0|0
  • bende senin gibiyim.naleet ossunki kızlardan hoşlanıyorum :d

0|0
    0|0
    • Bir espri artık cidden, hiç ama hiç komik gelmiyor -.-

• tabi komik gelmez la, nede olsa ilgi alanımız aynı.rakip olarak görüyorsundur beni..

Kızlar Ne Diyor 5

• nerde yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • çevreden doğan etki olabilir gerçek anlamda bişeyler yaşamadığın için ya da yaşadığın kişilerin seni tatmin edememesi seni hemcinslerine itmiş olabilir yani ciddi anlamda bir cinsel tecrübe yaşamadan bunu anlaman biraz zor gibi.

0|0
    0|0
  • Öncelikle size de iyi geceler ,

Aklıma ilk gelen şeyler biseksüellik ve cinsel kimlik bozukluğu oldu. Sadece kızlara karşı bir eğilimin olsa lezbiyen diyebilirdik belki ama her iki cinstende hoşlandığını söylüyorsun . Bu durumda cinsel kimlik bozukluğundanda emin olamıyorum .

0|0
    0|0
  • Kızların daha güzel olması normal değil mi sence de?

0|0
    0|0
  • erkekle seni tatmin edecek cinsellik yaşamadıysan bu yüzden olabilir

0|0
    0|0
    • Malesef bundan dolayı değil.

Yükleniyor...