Dün cinsel organımın üzerindeki siğilleri yaktırdım ve inanılmaz bir acı çektim. var mı aranızda bu işlemi yaptıran?

cinsel organımın üstünde de bikaç tane siğil vardı ve doktor bunları da almamızın iyi olacağını söyledi. dondurma yöntemini uyguluyoruz bu üçüncü ay. her seferinde müthiş acı çekiyordum ama dünkü cinsel organımda olduğu için neredeyse bayılacaktım acıdan. cinsel hayatım zaten alt üst oldu bu hastalık yüzünden. ayda 2-3 kez anca ilişkiye girebiliyorum. sizin başınıza geldi mi böyle bir durum

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Neden yaktırdın ya

0|0
    0|0
    • dondurma yöntemi ile tedavisini yaptırıyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Dondurma Yani (Kriyoterapi) Çok acılı ve uzun suren bir tedavi yöntemi Konu hakkında her bilgiye sahip birisiyim. 3 aydır krıyoterapı olacagına Lokal anestesi altında Elektrokoter ile yakılmaları daha doğru olurdu hem nuks oranı koter ıle yapıldıgında daha duşük ve 1 haftada yaraların kapanır Kriyoterapi uzun sure iz bırakıyor peniste Cinsel bölgende siğiller oldugu takdırde asla ilişkiye girmemelisin cinsel yol ile enfekte olur çok nadir olarak ortak kullanım alanlarından ortak kullanılan eşyalardan geçer denıyor fakat 5 cildiye 2 ürlog 1 genel cerrah gezdim bu şekilde bu virusu kapana rastlamamışlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah korusun düşünemiyorum çıkmadı çıkmasın da geçmiş ola

0|0
    0|0
  • Siğil dua ile düzelmiyor mu? Git evlen be ilişki falan.. Haram sevda pişmanlıktır

0|0
    0|0
    • evliyim zaten kardeş. bilip bilmeden konuşma

• Pardon reis kusura bakma yanlış anladım

• 4-5 sefer dondurma işlemi ben de yaptırdım vücut güçsüz düştükçe tekrarlayan pis bir hastalık kimden kaptıysam Allah belasını versin

0|0
    0|0
  • Kanka benim orda yokta çenemde felan vardı okadar yaktırmama rağmen geçmiyordu soğuk pres ceviz yağı sürdüm ve inanılmaz bisey bir kaç haftada geçti artık çıkmıyor tavsiye ederim hem o yaktırma acısına değmez hemde çok faydalı

0|0
    0|0
    • eyvallah kardeş tedavi bittiğinde sonuç alamazsam deneyeceğim dediğini

• Umarım geçer ne illet olduğunu yaşayan bilir ama mucize gibi işe yaradı ve hiç çıkmıyor artık

• Hpv mi?

0|0
    0|0
    • evet

• hayda cildiye aldim sonra urologa aldm arkdalar ole dedi

• neyse git bakalım bir sen üroloğa. ben cildiyecide tedavi oldum

Yükleniyor...