Kızlar sizde de akıntı geliyor mu?

Sürekli akıntı geliyor seffaf beyazımsı. Bir iki arkadasa da geliyormus normal olarak algıladım. Peki ben günde 3-5 kere iç çamaşırımı değişicem yani sürekli ped mi kullancam kafayı yicem

0|1
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• akıntılar, renkli, beyazımsı, ve sıvı şeffaf şekilde görüle bilir, bunların temel nedeni, enfeksiyon , mantar, cinsel yolla bulaşma, nedenleri, ıslak bırakılan, vajina. nemli bırakılan vajina, naylon iç çamaşırları, yanlış petler, yanlış silme, ve iyi temizlenmeyen vajina, kokuda olabilir, vajinada iyi bakteriler oldugu için onları yok etmemek gerekir, çünki vajina hasas oldugu için enfeksiyon akıntı çok olabilir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet normal o of

0|0
    0|0
    • Yemek yiyiyordum bir bakıyım dedim ks ye böyle mide bulandırıcı paylaşım gördüm şu an kusuyorum 😋😋😋😝 bunu paylaşanın bayan oldugundan şüpheliyim 😒😒😞😞

Erkekler Ne Diyor 12

• Kaşıntı ve koku yoksa sorun yok vajina kendini doğal yollarla temizleyen bir organdır ve bazı yararlı bakteriler sayesinde ph seviyesini ayarlar oyüzden vajina sabun veya baska bir madde ile yıkanmaz bol suyla yıkanir ve iyice kurulanir

0|0
    0|0
  • Akinti renkli kokulu degilse korkmayin

0|0
    0|0
  • usutme fazla kendını ondandır ok

0|0
    0|0
  • günlük ped diye bir şey var onu kullan işte

0|0
    0|0
  • Kokusu rengi nasıl?

0|0
    0|0
  • HAY AKINTINA TAKAYIM SENI TIPA VUR

0|0
    0|0
  • Ne kadınlar var ya biri bize deng gelmedi bize deng gelen kup kuru kışiler

0|0
    0|0
  • bayan arkadaşım kilodunu göstermişti içi beyaz akıntılıydı

0|0
    0|0
  • Kızlar diyor daha çok erkekler yazıyor neden anlatsanıza biraz

0|0
    0|0
  • Normal bu akintinin olması. Günlük ped kullan normali baya sıkar bunaltir onu terletir günlük ped hava aldırır gelen akıntıyi emer. Bendede Şu an akıntı var ama o meni :)

0|0
    0|0
  • Cinsel yaşamın varsa hastalık kapmış olabilirsin

0|0
    0|0
  • Sen o ıslanma zevk alışını yani istek duyduğun da olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Akinti mi bosal ma mi emin ol bende gub icjnde bazen hayal ediyorum oyle olmus oluyor

0|0
    0|0
  • Niye doktora gitmiyorsun?

0|0
    0|0
  • Ben enfeksiyon kaptığım zaman oldu

0|0
    0|0
  • Doğal bir şey, her şeyden etkilendiğimiz için oluyor , ben her gün iç çamaşımı değiştiririm ve günnlük ped kullanırım

0|0
    0|0
  • Gelmiyor yıka sürekli

0|0
    0|0
  • Niye ole oluyorji acava

0|0
    0|0
  • Günlük ped kullan

0|0
    0|0
  • Evet bu iyi bir şey aşırı kokusu rengi yoksa tabi her sağlıklı kadında olur bu doğurganlık göstergesidir bir de bazı günler artar ve dahada yapışkan olur işte o günler hamile kalmak için en doğru günlerdir yumurtama o günlerde olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...