Yardım edin sorun ne?

Arkadaşlar benim problemim cinsel ilişki sırasında ya da öncesinde öpmeler dokunmalar var ya ben bunlardan hiç bir şey hissetmiyorum cinsel ilişki sırasında gayet normalim hissedemiyorum hiç bir dokunuşu neden böyle sorun ne?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsellik bedenle yapılan birsey değil ki ruhunu da dahil etmelisin. eşini sevmeye çalış ilerde daha iyi olacak. o esinse harika birisi bunu kabullen

0|0
    0|0
    • Galiba kafa olarak kendimi veremiyorum o ruha giremiyorum ben

• Umarım hissetmeye baslamissindir:)

• Yok başlamadım ki zaten ilişkim yok şu an ilerde sorun olurmu diye önlem amaçlı sordun :) önemli değil yardımın için ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 12

• Bende merak ettim lan o nasıl oluyo nasıl hissetmiyosu?

0|0
    0|0
  • Kafan rahat değil kendini veremiyorsun

0|0
    0|0
  • sana iyi muamele yapamıyodur ondan

0|0
    0|0
  • Elektirik veremiyordur

0|0
    0|0
  • Ten uyuşmuyor sizede sanırım.

0|0
    0|0
  • partnerinin seni uyarıcı dokunuşlar ya da haz aldıgın noktalarını keşfedemedigin ola bilir

0|0
    0|0
    • Aslında boynumdan çok haz alıyorum ilk öptüğünde öyle olmuştu sonra ondanda almamaya başladım

• bu sadece boyunla kalmamalı kandınlıgınıda uyarıcı dokunuşlar yapmalı

• Yapıyo yapıyo da uyarılmıyorum işte :-/

• Partnerınde bıtıyor ıs bıde ben dokunuyum gor bak

0|0
    0|0
  • içine alınca ne hıssedıyorsun

0|0
    0|0
  • Sen usta eller ve dudaklara denk gelmemissin ve partnerinden etkilenmiyosun

0|0
    0|0
    • Cidden hiç bişi anlamıyorum öptüğünü bile sonradan algılıyorum hiç bişi hissetmiyorum ve bu durum çok rahatsız edici :-/

• İsteksiz kadın görmedim ben daha kadına dokunmayı bilirsen kadını yakarsın

• İsini bilen bir erkek kadınını uçurur ama bunun kadın vücudunu iyi tanımalı

• beni tercih etmeliisn yağuşuk ve karizmatüğüm

0|0
    0|0
  • sen yeterince tahrik olamadığın dan olabilir peki vajına da ıslalık oluyormu

0|0
    0|0
    • Evet oluyo gayet iyi ıslanıyo ama bende tık yok

• Anladım senin de tshrik olman lazım yani sen istek ve arzularını yapmadığından bence hissetmesen ıslanmazsın

• Belkide öyle olabilir genelde karşı tarafa uyuyorum kendi isteklerimi es geçiyrm

• Sevgilin de bir sorun var dokunamıyor sana demek ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aseksüel olabilirsin

0|0
    0|0
  • Konsantre olamıyosun demekki

0|0
    0|0
  • Benimde bu sorunum var oral yapsa da hissetmiyorum. Bakireyim Sürtünme yaşıyoruz kendimi çok mu kasıyorum acaba diyorum ama bilmiyorum...

0|0
    0|0
    • Aynı bizde öyle yapıyoruz ama hissetmiyorum sende bendensin :/ insan kendini tuhaf hissediyo o zaman ya nedeni başka bişi mi konsantre mi bilemiyorum :-/

• Bence burda sorun bekaret ve acaba içine girer mi yanlışlıkli girerse çok acır mı düşüncesi beynimizde bir kaos yaratıyor ve duruma adapte olamıyoruz. Başka açıklaması yok maalesef :-/

• Ben ondan da korkmuyorum ki :-/

Yükleniyor...