• Sor
  • Bence

Bakire bir kızın vajinası dar mıdır?

Arkadaşlar bakire bir kızın vajinası dar mıdır, yoksa kişiden kişiye değişiyor mu? Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim ?

Güncellemeler:
Gerçekten bilen biri cevaplarsa daha kesin bilgi almak istiyorum..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Konu ile ilgili bir fıkra aktarayım ;Ergenlik çağına yeni girmeye başlayan bir sınıfın öğrencileri cinselliği, seksi çok fazla merak etmeye ve ilgi duymaya başlamışlar. Sınıfın erkek olan bir hocasıda bunun farkına varmış ve çocukların yanlış bir şeyler öğrenmelerini istemediğinden yardımcı olmak istemiş.Bir gün kızlar hadi siz dışarı çıkında oynayın demiş sonra erkeklere biraz seks hakkında bilgi vermek istemiş.Bu sırada dışarı çıkan kızlardan biri meraktan kapının önünde sınıfı dinlemeye başlamış.Hoca: Bakın çocuklar, kızların ağzı dar ve küçük olanların vajinası da dar olur ve bu çok süperdir. Erkeklerde ise ağzı geniş ve büyük olanların penisi de büyük olur ve daha çok seks gücüne sahiptirler demiş.Hoca konuşmasını tamamlamış ve hadi sizde dışarı çıkın demiş.dışarı çıkan öğrencilerden birinin yanına gelen kapının önünde konuşmaları dinleyen kız ağzını küçülterek "Hucu seze ne dödü" diyince====>(Hoca size ne dedi)Erkekte ağzını yırtılcak kadar açıp "HEEEAAAAEEÇ" demiş=====> (Hiç)P.S. : Sadece eğlendirmek amaçlı anlatılmıştır. Gerçekle alakası yoktur :)))))

Erkekler Ne Diyor 7

• nasıl geliyor böyle sorular aklınıza gülsemmi ağlasammı şaşırdım utandım:))

• utanma utanma gul sen :))))))

• Öncekileri Göster
    • Ben gerekli açıklamayı yaptım Meta :))

• sana da teşekkür ederim güzel abim:))

• serçe parmak yüzüğü kadar dardır ...

• diyosun... =D

• Öncekileri Göster
    • fakelikle ne alakası var ?

• yani.. aynen

• Aynı gün içinde baska bir soruya verdiğim cevapı yapıştırıyorumarkadaş bol olunca heralde erkek penisim mi küçüldü len diye düşünüyor galiba..+Alev ya ... koyim ne bu boyle belediye çukuru gibi geniş- Hakan sakın senin dal küçük olmasın+? ? ? ( hadi ya oylemi )Not: Şahıslar ve diyaloglar hayal ürünüdür.Alemci Sundu

• Alemci bu ikinci Hakan vakası oldu :))))

• Öncekileri Göster
    • Hep öyle :))
      kusura bakmıyoruz zaten merak etme :))

• iyi bakalım baska replikler de gorusmek üzere :)))

• bu böyledir diye kesin birşey yoktur. vajinanın yapısı kişiden kişiye değişir ama bakireyken dar olduğu düşünülür

• sen kızsan kendini iyice incele vajinaya penis girmemmişse makat deliği kadar küçük ve sıkıdır

• ben ilişki denedim ama olmadı yani..

• ben cahilim bu konuda aydınlatılmamız lazım ama kişiden kişiye değişir diye tahmin ediyom ama ikilemdeyim darda olabilir.

• bende merak ediyorum :s

• daha çok cahillikliklerimiz varda nası örencez yaşamadan bilmiyom =)

Kızlar Ne Diyor 3

• kalca yanı basen genıslıgıne gore degısıyormus yanı senın canak buyukse kesın vajınanda genısdır...ben böyle duymustum...

• ne güzel açıkladın aşkım :))

• Öncekileri Göster
    • Hayır öyle değil. Ben gerekli açıklamayı yaptım incele istersen :))))

• evet bu cevap inandırıcı geliyor sanki ama herkes başka birşey söylüyor :)

• ben bakire degilim ama hala çok dar diyebilirim

• herkesin vajinası kendine =D herkesin eli aynı mı gözü aynı mı kaşı aynı mı hayırr özaman her bakire kızın vajinasına aynı yorumu yapabilir miyiz ;)))) hayırrrr

• yaaa dimi ama..

Yükleniyor...