Zaten kaybedeceksek neden bekaret var?

nasıl olsa tanrı hepimize cinsel duygular vermiş ama neden bunu yasak veya günah saymış bir erkeğe duyulan şehvet - veya kadına - neden var neden bu kadar güzel bir duygu yasak

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bekaret diye birşey yok... İnsanların kendi kendine ürettiği bir safsata bu.

10|1
    2|3
    • bekaret diye bir şey yoksa sevgilini bana gönder ..

• Sevgilim yok malesef, ama hala bekaret diye de birşey yok. Paylaşmak güzeldir ama sende varsa bana yollarsan sevinirim.

Erkekler Ne Diyor 12

• Dinlerde güzel olup da yasak olmayan birşey söyler misin?

Bebeği mikroplardan korumak için orada olan bir zara böyle anlamlar yükleyebilen insanoğlu beni korkutuyor. Bence bekaret, çok eski antik bir konu ama, erkek egemenliğinin kadına baskı araçlarından birisi. Aksi olsa namus, ahlak, bekaret yalnızca kadın adına irdelenen şeyler olmazdı!

2|1
    0|0
    • bebeği mikroplardan mı koruyormuş :))))

• Offf yemin ediyorum senin bu tarz cevaplarını okurken sinirleniyorum. Fazla iyi, vıcık vıcık, :D. Bastım artını.

• ne sinir oluyon be :D benim tek isteğim ve düşüncem "sevdiğim kadını mutlu edip, onunla mutlu olmak". Bu nedenle onu mutsuz edecek, bastıran, sıkıştıran her türlü kavram ve olaya din, ahlak vb bakmaksızın karşıyım. O özgür ve mutlu hissetsin isterim. Kişisel olarak sosyal düzenle bir çatışmam yok.

• düşünki evli olmadığın bir veya daha fazla erkekle birlikte oluyorsun olduda bundan doğacak bir çocugun sorumlulugunu kim alır?bu sekilde sokağa atılmış bi sürü cocuk var bence zinanın yasak olmasının en büyük sebebi bu! onun dışında zaaten bi yasak yok eşinle sabaha kadar:)

0|0
    0|0
  • Tıbbi olarak kızlık zarı vajina dan enfeksiyon kapmıyasın diye var dini olarak namusdur ama kizligını bozacak kişi evlenecegin kişi olmalı yoksa hayatın boyu evlenemezsin :) anca 45 50 yaşında biri dul olarak seni kabul eder ozaman

0|0
    0|0
    • hangi devirde yaşıyorsun ki sen

• sanane

• yazmadığın için ne kadar üzüldüğümü anlatamam nolur yaz yaa :) :) :)

• Kurallar olmasa bence bu hayat daha kötü bir hal alırdı. Güzel olması zaten yasak olmasından kaynaklanıyor. Evlenince anlarsın.

0|0
    0|0
    • neden evlenince sex hayatı bittiği için mi

• Sex hayatı bitmez onun için değil onuda evlenince anlarsın.

• tum yasaklar insan uydurmasidir cunku

2|0
    1|1
  • evlenmeden ilişkiye girmek yasak.

1|0
    0|0
  • mektup gönderiyoruz ama zarfıda yapıştırıyoruz...

0|1
    0|0
  • yasak olan cinsellik değil çarpıklık..

1|0
    0|0
  • Bekaret bir kişiye ait olman için var.

0|0
    0|0
  • çok sorgulama bence çarpılırsın :)

1|0
    0|0
  • azmış bu kızlar yaww

2|0
    0|0
    • ahahahahahahaa ahahaha ahahaha ahaha ortalığı yıktım gülerken. Artı vereyim

• yalan mı ama :)))

• güzel bir duygu olduğunu söylüyorsun

ama sorsam her önüne gelen arkadaşınla

bu güzel duyguyu paylaşmazsın

o zaman senin içinde sınır varken

fazla boş boş sorgulama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Erkek cinselliğini daha özgürce yaşar. Hayvanlar aleminde bile bu böyledir. Neslin devamı, üremek gibi kodlamaları vardır. Dişi ise en sağlıklı yavruya ulaşmak için en güçlü ve güzel erkeği seçer. Her önüne gelenle birlikte olmaz. Seçme hakkı dişidedir. Bu yüzden bekaret kadına verilmiştir, seçsin diye bence.

0|3
    0|0
  • nikahli olmadigin erkekle cinsellik yasamak en büyük zina'dir.. cinsellik genel olarak yasaklanmadi ki, sadece nikahli oldugun kisi ile yasaman sarttir.. dedigin gibi en güzel duyguyu sadece esinle paylasirsin, bu güzel birsey degil mi?

3|3
    3|0
  • her önüne gelenle yatmaman için olabilrmi acab ? Helalinle yasak kılmamış. doğru olanda bu .

4|4
    1|0
  • Bu tarz seyler dinimizi.iyi bilmedigimiz icin seytanin insanlara verdigi vesveseden ibaret. Evlenmeden cinsellik yasamak ne kadar dogru ? Dogrumu sence ? Zina resmen . Buyuk gunahlardan.. Senin kendin bidusun bakalim miden kaldiriyomu orani burani bir erkegin degilde birden fazla erkegin gormus olmasini.. Sahsen igrenc bisey diye dusunuyorum.

0|2
    1|1
    • Yarın ölceğini bilsen de gene yapmaz mıydın :S

• Eksi arti umrunda degil . Yarin olecegimi bilsem yine yapmazdim yine yapmam .. Ssonucta yarin yada baska bi gun olecegiz . Bunlarin hesabi nasil verilir? Elhamdulillah binlerce sukur ki muslumanim ve laf olsun diye degil kalpten inanip kurallarinada uyarim.. Aykiri biseyi neden yapayim ?

• evlen olmasin yasak..hem eski zamanlarda boylemiymis..hergun biriyle estafurullah...insanin hayatina biri kisi girecek olmaliydi hayatinin sonuna kadar olene kadar sana eslik etmesi icin.hayatinin aski yani esin olacak kisiyle ysamayacaksinda kiminle yasayacaksin..esinle yasamak gunahmi? hayir..

2|0
    1|0
  • genelde insanlara zevk veren şey günahtır bunun sebebi ise ruhun sabretmeyi öğrenmesi

sonuçta imtihan alanı burası.

bekaret zarı aslında kızları mikroplardan korumak için vardır

ama insanlık onu başka anlamlara sürüklemiş

0|0
    0|0
  • boşunamı reddettim hepsini, gitti o kadar yakışıklı :***((

1|0
    2|0
  • nem valla

0|0
    0|0
  • Yasak çünkü herkesle cinsel ilişkiye girmek sana artı sağlamaz..

1|5
    4|0
Yükleniyor...