Çok büyük olması marifet mi şimdi?

Selam arkadaşlar. Lütfen ciddiye alın. Penisim boyutu anormal büyüklükte olduğundan sertleşme sorunu yaşıyorum. Zaten şuana kadar 10 u geçmemiştir beraber olduğum kişi sayısı. Yalnızca bir iki tanesinde tam sertleştim diğerlerinde bildiğiniz oyun hamuru gibi. O haldeyken ilişki karşı taraf için yinede zevkli olduğunu söyledi birkaçı ancak ben çok kötü hissettim. Ne yapabilirim?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Zamanla yola girer, endersin..

0|0
    0|0
    • İdeal penis boyu 12 ile 17 cm arasıdır ve büyük peniste sertleşme problemi olmasıda kaçınılmaz yani üst üste yasanan ilişkide 1den sonra performansı düsebilir ayrıca büyük penis bazi kadinlarda acı verici olabilir

En İyi Erkek Görüşü

• Alet kanla çalışıyor hocam. Büyük alet demek daha çok kan gerekiyor demek. Vücudun kan miktarını arttırman lazım. Biraz araştır, bir iki ay dene sonra teşekkür edersin.
    Tecrübe konuştu.

0|1
    0|0
    • Sağol dostum yani pekmez bal vb şeyler mi?

• Aahhaah sağol kardeşim yapcam valla çok basit aslında sistem ama hiç aklımıza gelmedi. Sağoll

Kızlar Ne Diyor 1

• Kac ki cok mrk ettim

0|1
    0|0
    • @subay51 lan ne abazasın bana gelen soruya sen cevap veriyosun içine mi aldın da biliyorsun 20 olduğunu?

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok büyük olmasının kötü yönleri şunlardır.

Penis kanla sertleştiğinden penisin tamamının sürekli sert halde uzun süre kalması zordur. Penisin tamamen girmesi ya kadına acı verir ya da yarım yamalak girilip tam kontrol sağlanması zor olacaktır. Filmlerde de özellikle zencilerde hepsini sokamadıklarını görmüşsünüzdür.

Penisin küçültülmesi de söz konusu değil. Kan yapıcı şeyler ya da bitkisel takviye almalısın

0|0
    0|0
  • Kadinlarin ne dusundugunu bilmiyorum ama. Cunku bazi kadinlar gercekten sever asik olursa bel altina fazla takilmaz. Bazi kadinlarinda cinsel istegi baska kadinlara oranla cok daha yuksek işte bu noktada erkegin yetersiz oldugunu dusunuyorlar. Teori de haklilar o kadinin cinsel arzularinin yuksek olmasi seni magdur ediyor. Doktorlarin " bey efendi onemli olan boyutu degil islevi " cumlesini tamamen hastaya piskolojik destek cikmak icin uydurduklari bariz gercek.

Cinsellikte kadin ve adamin cok uyumlu olmasi lazim aksi halde evlilik siddet veya sadece gecimsizlik bitkinlik bezmis vb birl evlilige donusur.

Misal ben her hafta 3 veya 4 defa sevise bilirim bu benim abaza ya da farkli bir sey oldumu gostermez boyle yaratilmisim bunu degistiremem. Benim evlenecem insaninda bu konuda gercekten iyi olmasi lazim. Eger iyi degilse evlenip bosanmak kacinilmaz olur buna ne gerek var? Saygilar efendim.

0|0
    0|0
  • hani derler ya boyda değil icraatte evet o öyle 2 dk yapsan ne olacak tak içine git gel yarım saat bak ne boy önemi var ha biraz da ufak değil mi ufak yani bir 15 olsun en azından

0|0
    0|0
  • Formen 21 kullan. Kalıcı olarak iyileştiriyor.

0|0
    0|0
  • Bende de aynı sıkıntı var, açıkçası sevişme sıklığını azaltıp ön sevişmeyi baya uzatıyorum.

0|0
    0|0
  • dün bende 10 santimlik bir alet aldım içime, girdimi girmedimi anlamadım. sordum girdimi diye hatta o kadar hissetmedim :D

0|0
    0|0
    • Bu ne saçma bir yorum böyle? İşsiz

• @jellyuppy küçük olmasın kadınların ne hissettiğini biliyorum yani zevk vermiyo :D üstüne köpek çıkmış değiriyo gibi bir his :D

Yükleniyor...