Bütün seçtiklerim mi başkasına ait olur !

Tek istediğim hayatın güzelliklerini yaşayabileceğim dünyayı gezebileceğim beraber gülüp beraber eğlenebileceğim biri ve tek şartım kimseye ait olmamış temiz birisi.

Evlenene kadarda benle dahi cinsellikten uzak biri.

Her çıktığıma her türlü imkanı sağlayıp hiç bir şeyi esirgemedim aklınıza gelebilecek her şey tek şart cinsellik yok.

Çıktığım kişilerin sayısını ben bile sayamaz oldum ve abartısız söylüyorum ki hepsi bir başkasına kendini sunmuş insanlar çıktı.

Bu şarta uyucak birini ararken hiç bir zaman dış görünüşe aldırışda etmedim. Siz söyleyin ben nerede hata yaptım da hepsi başkasının artığı çıktı.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bu düşünce yapın çok yanlış belki karşındaki kişide kendine ait olmasını istiyor kendin dedin çıktığım kişiyi ben bile hatırlamıyorum diye

0|0
    0|0
    • evet istemesi en doğal hakkı ama neden yaşanan bir ilişkide kız kendini kullandırır ki ?

• iyide bizim hiç öyle bir şansımız yok her erkek deneyimli nerdeyse bizde çok şey istemiyoruz ki siz sadece şunu farkına varamıyorsunuz birşey istiyorsan yapmıcaksın bende eşimin sadece bana özel olmasını isterdim

• Kim istemez ki ilk ilişkide uzun bir yol izlemeyi yalansız temiz.

Ortada bir günahkar var bütün kötülüklerin sahibi.

Kızlar Ne Diyor 3

• Artık namusu 2. plana atan insanların sayısı artmış olabilir, fakat inan namusu için yaşayan kızlarda var, ama bence sana denk gelmemiş

0|0
    0|0
    • Namus elbette ki önemli nitekim bir erkek için bir kızın ilki olmak ve bir ömür onunla beraber olmak bam başka bir şey.

• evet sadece bana denk gelmemiş hiç biri :S

• Malesef devir değişti,ama gerçekten namusu için yaşayanlar da var,bulduğun kızları cafeden,bardan,sokaktan falan bulma yani ortamını değiştir biraz,muhakkak namuslusu denk gelir yani herkeste öyle olamaz,sana öylesi denk gelmiş hep,şanssızlık

0|0
    0|0
    • çok zor bir şey istemiyorum sadece farklı bir bakış acısı ile güzel bir hayat yaşamak her güzelliğin bir zorluğu elbat var nitekim her defasında hayal kırıklığına uğramak insana koyuyor.

• Keşke her şey göründüğü gibi kolay olsaydı ama her şeyin bir zorluğu var :s

• Haklısın ama bu kadar herşeyi bitirme içinde,her kızda mümkün değil öyle olmaz,aile kızları da var inş birgün çıkar karşına biraz seçimlere dikkat et

• gerçekten bu devirde güvenilip ewlenilecek kız çok az erkeklere acıyorum bu konuda ama erkeklerde de çıktığı kişiye kendini sunmayan yoktur biz napalım

0|0
    0|0
    • Dünyada o kadar güzellik varken herkesin istediği iki bacak arası.

• aşık olduğum erkek yanımda olsun ben ona bakarak doyarım :)) ama erkekler böyle değil

• Herkes güzel bir hayatı hak eder bazı şeyler olmasa da insan mutlu olabiliyor evet ama imkanın varken yaşayamamak kötü.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kadınlar hep erkeklere çamur atmışlar. Kendileri erkekleri geçtiler. TTA'da bile üstüme atlayan kızlar var... Hala erkeklere çamur atıyorlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...