Arkadaşlar izlemeliyim sizce?

Sevgilimle p*rno izlemeyi düşünüyorum o hiç izlememiş bende izleyelim dedim ikna ettim onu izlememizde bir sakınca var mı?

0|1
5|8

En İyi Kız Görüşü

• film bittikten sonra birbirinizi üstüne atlayıp birbirinizi yersiniz

0|2
    0|0
    • Kız ilk kez izlicek acaba izleyip ordaki erkeklerden etkilenir mi

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilir gayet heyecan verici olur ama doğru film seç

0|0
    0|0
    • Nasıl bişey mesela o ilk kez izlicek

• Bak sana tavsiyem ön sevişmede sevgilinin orgazm olmasını sağla hatta birkaçkez orgazm olsun sen daha sonra gir bu sekilde yaparsan hem kiz olaya tam hazir olur hemde orgazm olma süresi kısalır

• Tam birleşme daha yok hocam elimle orgazma ulaştırıyorum ondan snr isteği kalmıyor her kız aynı değil demek

Kızlar Ne Diyor 4

• saçmalamayın ya böyle şeyler yapmayın

0|1
    0|0
    • Ne gibi zararı olur

• hayır yani arada ki saygıyı kaldırırsın hani aranızda bişeyleri yapmayın demiyorum onlar olabilir ama başkalarının namahremini izlemeniz hoş olmaz açıkcası bırak bazı durumlarda utanın birbirinizden heyecanı kalsın ilişkinizin ciddiyeti azaltma

• Anladım cok iyi bir noktaya değindin zaten bende ondan dolayı sordum ya burda.
      İzlememiş zaten bende bidaha bahsetmicem en iyisi.

• Yok izleyin

0|0
    0|0
  • Bence yapma kizlar bole seylerden hoslanmaz cok itici

0|2
    0|0
  • Dinimizde sakıncası var tabi ama umrunda değil biliyorum kafana göre takıl

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• beraber izleyip sonra beraber uygulamaya geçebilirsiniz, ön sevişmeye ön hazırlık gibi bişi :)

0|0
    0|0
  • Ben izlemek isterim.

0|0
    0|0
  • varrr olm nasıl modelsin sen hiç mi utanmıyon

0|0
    0|0
  • kendinden soğutursun açarsın bir p*rno aynısını bekler senden yapamazsın kalırsın öyle

0|0
    0|0
    • İşte korktuğum sey de dediğin şey öyle bir beklentiye girer mi sonucta coğu kız izliyor az cok senaryo olduğunu bilmiyorlar mı

• dostum benden sana bir dost tavsiyesi hiç bir kızla izleme seks den bile soğutursun bırak onlar senden ayrı izlerse izlesin ama birlikte izleme seni hem kötü görür gözünde sapık gibi hem beklentiler farklılaşır bilgi vermek isterim daha özel den yaz anlatırım

• İzlersen silersin bu kadar basit 😂

0|0
    0|0
  • ön sevişmeli aşklı konulu bir şey bul. Derili cim cifli şey izletirsen korkutursun ayrıca p**ornolarda biliyorsun çok çok büyük oluyor sonra seninki görcek aa bu küçükmüş diyecek ona dikkat etmelisin :D

0|0
    0|0
  • Onları gördükten sonra senden soğumasın

0|0
    0|0
    • Öyle bşy olabilir mi

• Olur tabi olmaz mı sende de olacak sonuçta filmlerde oynayanlar fiziksel olarak iyi durumdalar bir süre sonra ikinizde de doğuma başlar

• Hocam bende olmaz da ben izliyorum zaten ama onda ilk olcak izleyip benden cok sey bekleyebilir

Yükleniyor...