Arkadaşlar kızlık zarı dikimi ile ilgili bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar çok önemli bir sorun ile karşı karşıyayız 6 aylık nişanlıyım nişanlım ile imam nikahı kıyıp birlikte olduk mayıs ta düğünümüz var kızlık zarı dikimi yaptırıcaz belki bunlar eskide kaldı diceksiniz ama ailelerimiz bu konuya önem veriyor ve bende bir sakınca görmüyorum, bilgisi olan var mı kalıcı kızlık zarı dikimi olucak kesin kanama olur mu?

0|1
8|19

En İyi Kız Görüşü

• Dışarı da asıyorlar mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• overlokçu ayağınıza geldii
    bunun yerine bir yerinizden kan damlatın neticede ikinizde bakire olmadığını biliyorsunuz

0|1
    0|0
  • evlenecegin adamla bir şey yaptıysan ve evleceksende bence buna gerek bile yok evlenecegin adam senin temiz oldugunu biliyorsa senin bir şey yaşamış olman kimseyi ilgilendirmez çarşaf görme devrimi kaldı allah aşkına ama san bu zahmete girmene engel bir yol söyleyim evlediginin ertesi sabah kal çarşafınızı at makınaya yıkıyormuş gibi yap

0|0
    0|0
  • Bilgim yok

0|0
    0|0
  • ne uğraşıyorsun gerdek de ille kan mı lazım kes elini kocan olmuş zaten söyle ona da durum farklıysa farklı de ona göre yönlendirem

1|0
    0|0
  • Off ne cahil bir toplumuz

0|0
    0|0
  • Bu kanı ailenize mi gösteriyosunuz siz nasıl adetse bu

1|0
    0|0
    • Kız başka yerden kan gelmesini kabul etmiyo. heralde sizin orada gerdeğe girerken aile bireyleri de odaya giriyor. Çelişkili durum başkasıyla yattımda kendimi nişanlıma yamayıcam de bari de inandırıcı olsun

• iki tür operasyon vardır yaş reşitse özel klinikte yapılır ücretler iki kat fazladır AEH te hekimim, dikkat edilecek birkaç husus vardır onlara dikkat etmelisiniz (burda yazılamayacak hususlar)

0|0
    0|0
  • kocan ve yırtmış kaçdefa yapacak

0|0
    0|0
  • gerçek kızlık zarının bile kanaması garanti değilken dikilenin kanaması nasıl garanti olucak ayrıca nişanlın ile birlikte yaptı iseniz dökün iki damla parmak ucundan kan yeter işte. Dünyanın parasını niye veriyosunuz.

0|0
    0|0
  • aga zaten imam nikahliymissiniz neyi sorun yapiyonuz anlamadim

0|0
    0|0
  • De et arkadaşım kanama oluyor

0|0
    0|0
  • iyide canım ikiniz yatmadinizmi?

1|0
    0|0
  • Önce ruhunuzdaki patlak zari diktirin bence

0|0
    0|0
  • Saçma sapan işler

0|0
    0|0
  • Balkona çarşaf mı gericeksiniz?

0|0
    0|0
  • Ben dıkım yapıyorum

0|0
    0|0
  • Bence uğrasma illede carsafta kan gormek istiyolarsa bir miktar damlatı verin baska sekilde

0|0
    0|0
  • Onu halt yemeden önce düşünecektin

0|0
    0|0
  • Eşinin bilgisinde zar diktireceksin düğün için? Biz de bunu yedik , tepki almamak için haberi var diyorsun kurnaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bence kalıcı yapma. evlenmene kısa bir süre kala geçici yap ve eğer istersen kanda gelir yani buna göre işlem yaparlar

0|1
    0|0
    • Geçici daha iyi diyorsunuz yani

• Aynen Can'ım haklısın , ama bişey kafama çok takılıyo kesin kanama olur mu acaba diye daha önce yaptıran biriyle de hiç tanışmadım

• bende karşılaşmadım ama kan gelir diye duydum yani sen onu doktora sorarsın ona göre yapar zaten

• Ailelerinize gercegi soylemeye ne dersiniz evlendikten sonra biz zaten beraber olmuştuk deyin olsun bitsin boyle yalanlara ne gerek var evleniceksin zaten bsy olmaz.. sonradan yalanin ortaya cikinca daha kotu olur..

0|0
    0|0
  • Baska bisey damlatin carsafiniza.

0|0
    0|0
  • Yapay zar alın dikim mi kaldı.
    ya da biyerinizi kesip kanatin a. m kani mi değil mi diye adlı tıpa mi gondercekler 😄

0|0
    0|0
  • olan olmuş artık daha niye dikiyorsun

0|0
    0|0
  • Kan bulastir yataga. Tekrar diktirmen cok gereksiz

0|1
    0|0
  • Allah akıl versin sonuçda kocan senn daha ne diye kızlık zarı diktiriyorsun ailen nerden bilecek onu bu haltı yemeden düşünecektin

2|1
    0|0
Yükleniyor...