Burda herkes jinekolog olmus 19 yasindan 49 yasina kadar?

Cinsel saglik ve cinsel yasam sorularina bakiyorumda 19 yasinda eleman yorum yapmis tavsiyede bulunmus sen hayatinda kac tane vajina gordun ya da kac tane kadinla oldunda dr haydar dumen kesildin basimiza ya bilip bilmeden tavsiye verip milletin sağlığıyla psikolojisiyle neden oynuyosun?

Güncellemeler:
Yani bence deneyimsiz elemanlar yanlis bilgi veriyor

1|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen bu tiple kaç vajina gördün hacı?

0|0
    0|0
    • Sen tiple uğrasma ben senin yasindan fazla vajina gordum merak etme

• Sen yazdın ilk lafı sen attın adam gibi yorum yapsadın sanane benim kactane gördugumden sana ac seninkine bakicamda demedim sen dedin bin olsa birini gostermen diye laf sokan sensin guzelin

• Sen miletin tipiyle ilgilenme bence uğrascak baska seyler bul mesela git kumda oyna

En İyi Erkek Görüşü

• Oho doktor da var muhendısde hakımde hersey var kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilgi, kültür ile yaşın ne alakası var

0|0
    0|0
    • Adam yıllarca okuyup bu konuda bilgi sahibi olur ya da tecrübe ederek 18 yasinda biri bu konularda nasil bukadar ögut verici bilgiye sahip olur

• Yıllarca okumak mı? 1 ayda üstün başarıda bilgiye araştırarak sahip olmak basit. Günümüzde 18yaşından küçükler dahi şaşırtıcı şekilde bilgileriyle tecrübeli arkadaşlarla aynı konumda olabiliyor. Her şey tecrübe veya zaman değildir

• Tecrübe yoksa bilim bir hiçtir mesela bir konuyu internette arastiriyosun ve bir bakiyosun iki farkli gorus cikiyo hangisinin dogru olduguna nasil karar verirsin tecrube ederek yani doğrular tecrubeyle ispatlanir

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• bu gençlerin hepsi nette araştırma zekasına sahipler tecrübe yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...