Doktora memelerimi görsterdim?

Erkek doktoruya memelerimi gösterdim. Çok utandım ama mecburdum. Sizce ayip mi?

1|0
13|58

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• doktorlar bile aralarında hastalarını konşuyorlar fenaydı falan diye. guvenme derim tıp sektorundeyim bayana gitmeliydin

0|2
    0|0
    • Kadın doktorlar da mı konuşuyor? Veya erkek doktor senin yanında mı anlatıyor ilginç..

• Nefislerini koreltemiyorlar sonucta onlar da insan. eger es deger bir kadin doktor varsa tercih edilebilir ama erkek doktor daha iyiyse ve terch secenegi yoksa da gidilebilir

• Onlar da insan ama birbirine fenaydı filan diye anlatmak bu hatayı normalleştirmek ve yaymak olur. En azından hata bilip kendine saklasın hisleri kaydıysa

Erkekler Ne Diyor 57

• Herkese olur olmadik gsterenler utanmiyorda sen saglik icin yaptigin seyden mi utanacaksin. Ayrica ilerde hamile oldugunda gstermedik yerin kalmicak mrk etme

0|0
    0|0
  • Ben doktorum. Çekilin bakayım.

0|2
    0|0
  • Tıpta ayıp olmaz

0|0
    0|0
  • Görmesini gerektiren bir durum var da gösterdiysen sorun yok ama bazen doktorlarda veya sağlık personelinde gereğinden fazla görmeye çalışanlar hatta dokunanlar oluyor.

0|0
    0|0
  • İkizler formda degillerse ayıp olur tabii.. Hekimin goz zevkini bozmaya hakkın yok.

0|1
    0|0
  • Elledi mi bare :))
    Fake hospital geldi aklma :))

0|3
    0|0
  • geçen ben kadın doktora nerelerimi gösterdim bir bilsen :) mecbursun hastalık bu ayıba gelmiyor, adam tonla meme görüyor, seni bidaha görse hatırlamaz bile

0|0
    0|0
  • Tıpta ayıp olmazmış

0|1
    0|0
  • Ya o senin gibi kac tane goruyordur gunde bir dusunsene? Saglik bu. Bsey olmaz mrak etme. Eger rahatsiz oluyosan bidahaki sefere bayan bir doktora gidersin olur biter ;)

0|0
    0|0
  • Güzelse ayıp değil. Çirkinse ayıp.

0|1
    0|0
  • Okşadımı Güzzel :)

0|1
    0|0
  • Geçmiş artık

0|0
    0|0
  • Bizede gosterirsen ayip olmaz

0|0
    0|0
  • ayıp değil sağlık önemliii

0|0
    0|0
  • Ayip degill kardes

0|0
    0|0
  • sağlık için noral

0|0
    0|0
  • bayan doktor varken erkeğe gittiysen ayıp
    yoksa tıpta ayıp yok
    ben bayan doktora gidip benisimi göstermem
    erkek varken misal

0|0
    0|0
  • uzmanlık alanı olan adama gösterdiysen sıkıntı yok bence ama tabi bide şu açıdan bakarsak : tıpta ayıp yoktur.!

0|0
    0|0
  • Kız şurda sağlık ile ilgili fikir ediniyor hala abazalık peşinde olan hasiyetsizler var ayıp be ayıp abazalığında bir şerefi var

0|0
    0|0
  • ne ayıbı sağlıkta oyle konular gecerlı degıldır

0|0
    0|0
  • niye ayıp olsun ben de daha özelleri gösterdim. onun işi o.. o düşünsün. doktor değilde aşçı olsaydı görmezdi..

0|0
    0|0
  • Hayir saglik bu

0|0
    0|0
  • Değil memelerini , Allah esirgesin gerekirse ciğerinin köşesini bile gösterebilirsin.

0|0
    0|0
  • yalamadıysa dert etme

0|0
    0|0
  • doktora ayıp olmaz

0|0
    0|0
  • sağlıkta ayıp olmaz.

0|0
    0|0
  • Ayıpmı diye sorarsan samimi değilsin. Utanan bir insan meme değil göğüsü mu der.

0|0
    0|0
  • doktorun ayıbı olmaz yeri geliyor önünde domalıyorsun hastalık bu

0|0
    0|0
  • doktorda zaten ilk kez senin memeleri görmüştür

0|0
    0|0
  • Olmasi gereken bu zaten

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 12

• niye ayıp olsun ki tıpta ayıp olmaz o adam günde kaç tane göğüs kontrol ediyor biliyon mu :)

0|1
    0|0
  • Ayıp değil ama ayıp dersek ne değişecek?

0|0
    0|0
  • sağlıkta cinsiyet ayrımı olmaz... bende yaşadım evet utanıyorsun ama sağlık önemlii..

0|0
    0|0
  • Tıpta utanma olmaz 👍

0|0
    0|0
  • Ne için gösterdi?

0|0
    0|0
  • Tıpta ayıp olmaz

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Tıpta ayıp olmaz

0|0
    0|0
  • ya neyin kafasini yasiyosunuz yaa

0|0
    0|0
  • Bende gostermistim acik olucam adami da tahrik etmek istemistim acikcasi offff pisman oldum sonradan.

0|1
    0|0
  • Fake hospital

0|2
    0|0
  • Tipta neler oluyor yaa jinekologlar vs pek takilma

0|0
    0|0
Yükleniyor...