Erkekler, Sallanan aletle dolaşmak zor olmuyor mu?

neden bacaklarınızı 2 metre ayırıp oturuyosunuz kapatınca acıyor mu birde o uzun ve sert alet ile nasıl dolaşıyorsunuz tamam her zaman sert değil ama yumuşakkende sallanan bişeyle dolaşmak zor olmuyor mu , birde sokakta düzeltiyosunuz hani yapıştığını mı hissediyosunuz tam olarak nereye ve neresi yapışıyor ki?

Güncellemeler:
daha bir kişi bile adam akıllı açıklama yapamadı , görüyosunuz kızlar daha aletlerinin nasıl kullanıldığını bile bilmiyor adamlar

0|7
84

En İyi Erkek Görüşü

• Sallandığını düşündüren nedir sana?

Öncelikle giydiğimiz çamaşırdan ve pantolondan dolayı öyle sağa sola sallanmaz
    ikinci nokta ise sallanacak boyutlara geldiğinde kalkmış demektir, e kalkmış olan da sert olduğu için sallanmaz.

sıkıntı olabilen tek nokta kumaş pantolon vs giyerken kalktığı zaman ( erekte olduğunda ) biraz fazla kabarıklık yapar önde bunun görünmesini pek istemeyiz.

otururken bacakları ayırmamızın sebebi ise genel anlamda slip giymeyi sevmeyiz, e bacakları birleştirince de sikimiz + taşşağımız + iç çamaşırımız toplanıyor sıkışıyor bu rahatsızlık veriyor.

yapışma konusuna gelince, kimsenin bir yere yapıştığı yok, sıkışma var, yumuşak halde iken taşaklar iç çamaşırının lastik izine sıkışabiliyor otururken vs bu nedenle genelde yürürken değil de oturduktan sonra kalkarken düzeltme ihtiyacı duyarız.

başka sorun?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 83

• 2 metre açarak oturanlar gereksiz, terbiyesiz insanlar.
    Her zaman sert değildir zaten ereksiyon durumunda sertleşir onun dışında pek bir sıkıntı yaratmaz, sallanmaz zaten neden diye sorma öyle :D
    Sokakta düzeltmesi de yine biraz terbiyesizlikle alakalı ama cidden aşırı rahatsız edici bir şey erkek içinde. Terleyince bacak ile kasık arasına bazende yumurtalıklaın olduğu (kaba tabirle t. şak) yere yapışıyor. Oda inanılmaz bir kaşıntı hissi yaratıyor. Ama dediğim gibi kimisi o acıya dayanır millete ayıp olmasın diye, kimi de Allah ne verdiyse daldırır :D

Umarım kafanda başka soru kalmamıştır daha?

1|0
    0|0
  • Sallandığını nereden çıkardın? Senin göğüslerin -ki kadın olmadığını düşünsem de- sütyenin içinde sallanıyor mu? Koşarken - belki?

Şimdi, herkesinki çok uzun olunca Türkiye'de hepimiz türlü türlü stratejiler geliştirmiş durumdayız. Ben şahsen belime doluyorum, diğer arkadaşları bilmem..

Arada "o kadar büyük" bir şey olunca bacaklarımızı kapatarak oturmamız beklenemez tabi. Yoksa öküzlükle ve gevşeklikle alakası yok.

Bilmem anlatabildim mi?

1|1
    0|0
  • Sönükken sallamıyor. Sertleşmişken yürümüyoruz. Bacak ayırma mevzuu herkesin içinde yapılması yanlış ama bacaklarımızı ayırınca rahat ediyoruz. Yapışma konusu ise tam yapışma diyemeyiz ama bazen kaşındığı oluyor bazen de iç çamaşırı sıkıştırıyor falan o nedenle elimizle düzeltiyoruz...

1|0
    0|0
  • bacaklarını ayırıp oturanlardan değilim ama illa açıklama istiyorsan pelvis yapısından dolayı.
    iç çamaşırı diye bir şey var duymuşsundur belki onun sayesinde günlük hayatta sallanan bir parçamız olmuyor.
    sokakta düzeltme meselesi ayrı bir olay ters dönüyor, yana kaçıyor, kıvrılıyor birçok şey gelebiliyor başına. bu durumda müthiş derecede rahatsızlık veriyor ama hayvan gibi sokak ortasında düzeltmek yerine rahatsız etmesini tercih ederim ben.

1|0
    0|0
  • :D guzel soru. :)
    ınık ıken kapalı oturamak pek zor olmuyor. kalkmıs ıken bıraz zorluyor. yururkensalllanmasınna senın goguslerıne alısman gıbı alısıyoruzz. elle duzeltme olayını genelde ortalıkta hıc yapmam. onun sebebı de testısın pnıse yapsıması veya bacaga yapsıması veya kasınmasıdan kaynaklı oluyor :D

1|0
    0|0
  • Sallanan memelerinden empati yapabilirsin

1|2
    0|0
  • Toplar iç bacaga yapışıyor bazen o yuzden duzeltiyoruz ya da boxer kasindiriyor. ya da kasığa dogru kayiyor ondan da duzeltme yapiyoruz. Bacaklar kapali olunca sıkışma yaşadığımız doğrudur neticede hayati bir bölge o bakimdan erkekler rahat oturur.

1|0
    0|0
  • Neden zor olsun ki
    Mis gibi sallanıyor :D
    bazen düzeltme yaparım ben :D

Testisler yapışır oda sıcaktan maalesef

1|0
    0|0
  • Bacakları ayırıp oturmak acidigindan değil kisinin tercihinden kaynaklı.
    Dogustan beri aynı aletle dolastigimiz icin sorun olmuyor. ama sertken biraz zorlanıyoruz. boxer giydigimiz için sallanma da olmuyor öyle.
    Düzeltme konusu da yapisma olduğundan. yumurtaliklar bazen cinsel organimiza bazen de bacaklara yapışıyor.
    Umarım aydinlatabilmisimdir sizi.

1|0
    0|0
  • Sen basit sorunları sormusu, o sorulara arkadaşlar yeteri kadar cevap vermiş
    onunla birlikte yasamanın getirdiği daha büyük sorunlar var

1|0
    0|0
  • fil hortumu değil ki bu sallansın :) hadi bunu da ateistler değil de zenciler açıklasın. bacaklarını kapatınca rahatsız ediyor ama orası kesin. çoğu zaman dışardan belli olacak şekildeyse düzeltmeye çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Valla şalvar ile gezmediğim için öyle yaldır yaldır sallamıyor. Sadece oturuken sıkıntı oluyor biraz toplu tasımada falan ve düzeltme durumuna gelirsek. Kadınlar yolun ortasın sütyenlerinin, kopcalarını, bildiğin memlerini avuclayıp düzeltiyorlar! onlara zor değilmi bide? Daha detaylı bilgi istiyorsan bir insan anatomisi fotoğrafı bul incele anlarsın nereye neden yapştığını ya da sıkıştığını.

1|0
    0|0
  • Kapatınca acımıyor da şimdi siz serbest oturunca kapalı oturtabiliyordunuz ama biz kapalı oturabilmemiz için kendimizi kontrol Etmemiz gerekir yani rahat olamayız. Dediğin gibi sürekli sert değil ve sürekli sallanmıyor sonuçta giydiğimiz şeyler boxer pantolon vs bunlar tutuyor onu ve sokakta düzeltme işi ise dizin südyen düzeltmenizle aynı mantık ya boxer araya giriyor ya da yukarı doğru baktığı için rahatsız oluyoruz aşağı indiriyoruz. Umarım faydam dokunmuştur

1|0
    0|0
  • evet sırf bu yüzden aldırıcam artık

1|0
    0|0
  • bokser içinde özgürlüğü pek olmuyor.

1|0
    0|0
  • O kadar zor değil ama otururken sıkıntı oluyor bende testislerimin üzerine oturmamak için nasıl anlatsam dikkat ediyorum bir de yumuşak hali çok küçük benim sert haline göre ama erkekten erkeğe farklı olabilir tabii

1|0
    0|0
  • Rahat oluyorsun billurların arasına sıkışmıyor bacaklarını açınca miss , hissetmiyorsun eşofman giymediği sürece sallanmıyor öyle sürekli ama eşofman giydikçe bol rahat püfür püfür :D , yapıştığını hissediyorsun yumurtalıkların yapışıyor terden falan

1|0
    0|0
  • malesef sallanacak yer bulamıyor orada bulduğu bir köşeye sevişip kalıyor pantalondan nereye sallanacak ama sokak ortasında azdığı zaman çok sıkııntı oluyor. onu yerleştirmesi falan.

1|0
    0|0
  • Yok zor olmuyor belkıde alıştığımızdandır boxer olmasa daha çok sallanır ama boxer sabıtlıyor onu yapışma konusuna gelırsen yapıştıgı yerde testıslerle falan ya da bacagağa oluyo elle duzeltltmek zorunda kalıyouz :)

1|0
    0|0
  • Sorun sallanmasi değil olur olmaz yerde kalkmasi bizi rezil etmek icin elinden geleni yapior pantalon giyince haliyle dar bir alanda oldu icin duzeltip rahatlatmak gerekiyor yaz gelsede sorta donsek iyiydi:)

1|0
    0|0
  • sanane erkeklerden sen kendi şeyine bak

1|0
    0|0
  • inan çok sorun olduğu zamanlar oluyor, bir gün arabada telefonla konuşuyordum bir bayanla, benimki pantolonu yırtacak çıkacam diye, polis çevirdi aşağı inermisiniz bey efendi dedi, inemem dedim adam şaşırdı çok zor durumda kalmıştım

1|0
    0|0
    • ciddi mi ne konuşuyodunuz ki bayanla

• beni tahrikedici şeyler söylüyordu ve dahası burdan söyleyemiyeceğim şeyler canım

• yoo alıştık artık güzel bile oluyor yapışıp terleyince düzeltiyoruz başşak derisi yapışıyor şu an bile yapıştı

1|0
    0|0
  • taşaklar yapışıyor fazla da merak etme bence oturunca ayırıp oturmak lazım büyük olduğun dan sıkışıyor dar alana gelmiyor

1|0
    0|0
  • Fazla merak iyi degildirv😉

1|0
    0|0
  • Sen Alete baya kafayı takmışsın
    Etek ya da fistan giymiyoruz ki alet sallansın

1|0
    0|0
  • burdakiler bamyaspor olduğu için ne problem :)

1|0
    0|0
    • puhahahaha acayip güldümmmm harikasın ya en güzel cevapp

• tabi bizim gibilerde var, bacak bacak üstüne bile atamayan, hey maşallah ahahaha :)

• Meraklı Melahat seni...😉

1|0
    0|0
  • bu kızda deli sorular var :D :D

1|0
    0|0
  • Sen kendi kukuna bak tamam mı,
    Ben mutluyum keser sapımla 😂😃

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53