Klitoral orgazm olmuyorum?

Nekadar uğraşsamda klitoral orgazm olmuyorum. Ciddi bir sağlık problemi mi? Orası en hassas nokta derler ama ben hiçbişey hissetmiyorum?

0|3
4|31

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Uğraşma biçimin yanlıştır. Farkli şeyler dene. Vajinal orgazm olamayan kadinlar var ama klitoral orgazm olamayan kadin neredeyse yoktur.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• klitoris orgazmı sizim işeme yaptığınız deliğin hemen üzerinden başlar yukarı doğru devam eder ancak hayal gücünüzüde kullanmanız lazım aynı zamanda bastırmıyacaksınız yani sanki bir tüy deydiriyormuş gibi işe başlayın sulanma geldikçe biraz daha baskı arttırılabilir

0|0
    0|0
  • mast ıle yaptıgında bıle olamıyosna sorun olusabılır. bırde klitorıstekı hıssıyatını ıncele tabıkı. seks sırasındakı klitoral orgasmı cogu kadın yakalayamıyor. klitorıs ve vajıan gırısı arası mesafe yuzunden

0|0
    0|0
  • Aslında en kolayı o

0|0
    0|0
  • olmuyoasn zorlama harun abi

0|0
    0|0
  • Öldünde haberin mi yok?

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Partnerini değiştir

0|0
    0|0
  • Azdırmak lazım seni

0|0
    0|0
  • elektrik falan ver

0|0
    0|0
  • her kadın klitoris kadını değildir bazı kadınlar vajinal bazıları anal kadınıdır.

0|0
    0|0
  • bence alışma sorunu bu

0|0
    0|0
  • eğer çok fazla mast. yaptıysan oradaki dokuya zarar vermiş olabilirsin. doktora görün istersen

0|0
    0|0
  • Doktora gorunmelisin

0|0
    0|0
  • Doğru deniyor musn peki?

0|0
    0|0
  • Demekki tam olarak yapamıyosun..

0|0
    0|0
  • Aslinda sinjrlerin orasini algilamamasi sebebi ile olmuyorsun

0|0
    0|0
  • ben bile oluyorum sen nasıl olmadın.

0|0
    0|0
  • yalama etmişsin heralde

0|0
    0|0
  • bir de beni dene garanti veririm

0|0
    0|0
  • sen bana takıl ben ayarı verırırım

0|0
    0|0
  • klitoral orgazm nedır once onu acıkla

0|0
    0|0
  • Bunu zamanla olursun belki

0|0
    0|0
  • Belki sen yanliş dokunuyosundur gel bide ben dokunıyım çözelim bu sıkıntını diycem ama uzak kalirım sen birini bulda dokunsun ona :-) ahahah

0|0
    0|0
  • Öncelikle türkan kuralını kaldır ortadan :)

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Alışkanlıktan

0|1
    0|0
  • zamanla olur odaklanman lazım boş boşuna kendine dokunmak herhangi birini düşlemeden veya başka seylere kafa takarak kendini tam bir bırakma söz konusu olmadan dalarsan tabiki bir sonuç alamazsın

0|1
    0|0
  • İlk önce neden haz aldığını bilmen gerekir ona odaklanman gerekir. Ve kendini seksi hisset o an onu yapmak için değil bir orgazm tatlılığını hissetmek için yap. Ve son olarak bıkma , sıkılma! Olana kadar dene gerekirse kendini iyi hissettiğin bir zaman dene ve ortamın rahat olmasına dikkat et. Başkalarına yakalanma veya uygunsuz bir yer gibi şüphelerin olmasın. Gerekirse p*rno izle en dikkat çekici diye iyice bak aralarından. Ee bundan sonra da olmazsan bir doktora git canım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...