Gerdek gecesi nasıl korunurum kesinlikle bebek istemiyorum?

Arkadaşlar ağustosta düğünüm var gerdek gecesi nasıl bir korunma yöntemi denemeliyim? İlk 3 yıl kesinlikle ama kesinlikle çocuk istemiyorum ayrıca prezervatif denemekte istemiyorum herkes bişey anlamazsın zevk alamazsın diyor , özellikle evli arkadaşlarım yardımcı olabilir mi? Bir de geri çekilme yöntemi nedir nası yapılıyor , neden bu yönteme her erkek yapamaz diyorlar?

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• geri çekilme yöntemi ile korunma diye bir yöntem yoktur. Bu bir yöntem değil cahilliğin en önde giden halidir.

Senin yapacağın şey ise alternatifsiz olarak doğum kontrol hapı kullanmak,

ama qlarista tarzı bitkisel kökenli olanları kullanmanı tavsiye ederim, tabi doktoruna danışarak.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• geri cekilme yontemi cok riskli, cunku pre sperm sendromunda yani zevk suyunda da hamile kalabilirsin, bence dogum kontrol hapi kullan duzenli olarak, hormonal bozuklugun yoksa zaten en iyisi dogum kontrol hapi. Simdiden basla, yan etkisini gorursen baska alternatiflere bakarsin, spiral falan taktirabilirsin

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Çeşitli hap, ilaç mevcut onları kullanabilirsin geri çekilme yöntemine gelirsek erkekte biten bir olay doğru herkes yapamaz boşalma anında kasılma gerçekleşiyor ister istemez o an kitleniyorsun ama çekilmeyi başaranlar var son pozisyonda önemli tabii.

1|0
    0|0
    • yarım kalmış gibi hissetmez mi ya da geri çekildiğinde o zevk ve tutku gitmez mi acaba

• Tabii ki hissetmez bir kaç dakikalık zevk için çocuk istemezsiniz herhalde? Sonu güzel getirin boşalmanın tutku zevk ile bir alakası yok.

• Hapa başlaman iyi olur.

1|0
    0|0
  • zevklerden ödün vermek istemiyorsanız hap kullanmanız en uygunu, düğünden 1-2 ay önce başlayın derim

1|0
    0|0
  • prezervatif istemiyorsan istediğin gibi takıl ertesi gün hapı alırsın en temizi. ama adetin biraz sancılı geçer

1|0
    0|0
  • yapmayın ozaman

1|0
    0|0
    • aa doğru neden benim aklıma gelmedi ki bu çok teşekkür ederim

• Mayin dose ucak savar yerlestir celik yeleyide unutma :D nap biliyor musun esini kisirlastir cocuda tupcuden alirsiniz :D uykusuzluk kafa yapti

2|0
    0|0
  • bir kereden bir sey olmaz.

1|0
    0|0
  • Prèzervatif biraz sikintili tak cikar bide lastik ya
    Geri cekilmeyi erkek yapamayabilir sebebbi su o anda geru cekilip disari bosalmak kim isterki ya spiral taktir ya da dogumkontrol hapi kullan

1|0
    0|0
  • Zaten kizlik bozulunca ilişki devam etmeyecek

1|0
    0|0
  • geri çekilme yöntemi çok telikeli olduğu için , bu konuda deneyimli olması erken boşalma riski olmaması gerekiyor

1|0
    0|0
    • nasıl bir yöntem bu ama en zevkli anında geri çekilirse birşey anlamaz gibi geliyo bana yarım mı kalır acaba

• amaç burada sadece vajina içersine boşalmamak , dışarı çıktığı anda boşalıcak hemen zaten göbeğine ya da popo nun üzerine :)

• Geri çekilme ile yapın.

Bebek olursa olur, olmazzsa devam

1|0
    0|0
  • düğünden önce adet döneminde doğum kontrol hapı ile başlayabilirsin fakat burada sadece senin kararın değil evleneceğin erkek ile birlikte karar vermeniz gerekir.

1|0
    0|0
  • Gerdek gecesinde erkek asla içe boşalmamalı aloooo anladınmı? bunu eşine anlat)) Ayhan hocam söyledi dersin.

1|0
    0|0
    • Bu kesinlikle doğru ama şaka olsun diye yazmadım

• pardon değişik yöntemler var elbette en güzeli spiral..

• beyefendi spiral dediğiniz madde ilk çocuk sonrasında takılır gebelik yaşamamış insanlar için yasaktır teşekkürler engin bilgileriniz için

• prezervatiften zevk alamazsın diyenler kim? günde 10 tane yiyip öyle mi karar vermişler buna?

1|0
    0|0
    • yapay bir maddeymiş sanırım teni hissedemezmişim

• o erkeğin sorunu senden sıkıntı olmaz. ayrıca bu tam bir hurafe, aynen hissediyorsun.

• Her yeni evliye ilk bir ay condom oneriyoruz

1|0
    0|0
  • Prezervatif taksin sennki

1|0
    0|0
  • çocuk istemiyorsanız.1 ay önce idne ol yeter.

1|0
    0|0
  • prezervatif ya da içine boşalmıyacak en garantisi.

1|0
    0|0
  • Düşündüğün şeye bak okey ne güne duruyor

1|0
    0|0
    • amca sen bir git işine kurban oluyum ya

• O zaman kanallarını bağlattır ne diyeyim çok rahatsız oluyorsan sorma o zaman

• Ilk 1 ay hamile kalmazsın zaten korkma sonra cozum ara

1|0
    0|0
  • niye zevk alamazsın diyolar olur bir şeyler.

1|0
    0|0
    • yapay bir maddeymiş sanırım teni hissedemezmişim

• herkes yapıyor ya, gereksiz yere haplarla biyolojini bozma bence.

• hiç içine aldınmı peki

1|0
    0|0
    • hayır asla evlenmeden ne cüretle

• 26 yaşındayım ve henüz kendimi bir çocuğun sorumluluğu altında hissedemiyorum bir müddet gezmek eğlenmek ve eşime cinsel manada faydalı olmak istiyorum tam manası ile doyum yaşatmak istiyorum

• doyum yaşatmak güzel bence eşin de senınle aynımı düşünsel olarak

• Doğum kontrol hapı kullanmaya başlaman lazım 1 ay öncesinden ve devam etmen lazım kullanmaya

1|0
    0|0
  • senin gerdeklik yaşın geçmiş

0|0
    0|0
  • Sende iş bitmiyor kocana söyle geri çekilmeyi deneyin

0|0
    0|0
  • Sana zevk alamazsın diyen cahiller kim. Birilerinin lafına göre hareket etmemelisin. Ayrıca ilk 3 yıl demişsin bunun sebebi ne yaşın kaç?

1|0
    0|0
    • 26 yaşındayım ve henüz kendimi bir çocuğun sorumluluğu altında hissedemiyorum bir müddet gezmek eğlenmek ve eşime cinsel manada faydalı olmak istiyorum tam manası ile doyum yaşatmak istiyorum

• Sen bilirsin ama 3 sene bence fazla. 29 yaşında olacaksın. İnşallah olur ama olup olamayacağını da bilemezsin. eğer olumsuz bir durum olursa erkenden müdahale daha yararlı olur. Biraz bu açından da bakmalısın. Ayrıca kocana her zaman her türlü zevki yaşatabilirsin. Çocuk biraz engel olsa da çok engel olmaz.

• Kim diyor her erkek yapamaz diye

1|0
    0|0
    • genelde söylüyorlar nasıl bir yöntem bu ne şekilde yapılıyor

• hayır hiç problem değil eşim için asla sınır tanımam yeterki tam manasıyla doyuma ulaşsın

• Boyle dusunmen guzel ama bazı kadınlar tadindan tiksiniyor

Kızlar Ne Diyor 4

• Hap kullan.

1|2
    0|0
    • ne kadar süre öncesinde içilmeli

• Şansa bırakma 1 ay önceden başla. Herhangi biri olabilir. Kullandığın başka ilaç vs varsa ya etkisi falan olabilir. Eczaneden ya da aile hekiminden çok daha sağlıklı bilgi alabilirsin.

• Ertesi günü hapi icersin olur biter

1|1
    0|0
  • Doğum kontrol hapı kullanıcaksın canım 1 ay önceden başla

0|1
    0|0
    • peki canım hangisi daha etkili isim olarak hapta

• bakiresin diye düşünerek böyle söyledim, deniz ve havuz gibi yerler çok hijyenik olmadığı için mikrop kapma olasılığın yüksek ilk ilişkiden sonra mikrop kapmaya daha müsait oluyo rahim ve vajina bir de hamileyken girmemek lazım @soran @centilmen255

• Teşekkürler

• eğlenmek evlattan önce gelmemeli bir kadın için.

1|0
    0|0
Yükleniyor...