Vajina mantarina ne yapilir? Detay?

1 ay olucsk nerdeyse
Doktora da gittim krem verdi hala gecmedi
Sirkeydi oydu suydu uyguluyorum gecmiyor
Sadece kaşintisini aliyor akinti hala geliyor
Bir cozum sunun lutfen

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş mantar problemi bende de vardı. Dr a gittim. Krem ve hap verdi kullandım ve kullanmaya devam ediyorum iyi geldi. Bundan önemlisi tesadüfi bir olaydır. Zemzem in de işe yaradığını biliyor musun? Ben yeni öğrendim ve uyguluyorum , aylardır devam eden tedavi sürecinde iyi bir yol katedemişken , zemzem sürmeye başladığımdan bu yana iyileşme oldu. Sana tavsiyem zemzemi pamuğa dök vajina bölgene sür bir kaç Zaman ve krem önerim de var , biraz yakar ama.. İçeriğinde alkol çar Kremin ama mantar tedavisinde birebir. Yapman gereken ; Pamuk üzerine zemzem i dök ve mantar olan bölgeye sür. Mikroplardan temizle. O bölge kuruduktan sonra , aklinox + zalain %2 krem + butefin %1 krem karıştır ve az miktarda sür. Eczanelerde var. Ve terbisil isminde bir hap var , mantar için yine.. Onu da günde bir defa iç , iki hafta içinde çözüme ulaşacaksın. Daha sonrasında ise iç çamaşırlarını günlük değiştir. Lavabo dan sonra Gnital bölgeni muhakkak tertemiz et. Herkesin kullandığı eşyaları kullanma. İlişkin varsa cinsel birliktelik öncesi muhakkak her ikiniz de temizlenin. Ve sonrasında da sen yeniden temizlen. Benim söyleyeceklerim bu kadar , geçmiş olsun. Aklına takılan birşey olursa sorabilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genital bölge için yıkama jeli var, onlardan kullanmalısın. Ve mümkün oldukça temiz tut, sık sık yıka.

1|0
    0|0
    • Adini biliyorsan yazabilirmisn lutfen
      Gunde iki defa dusa girer oldum artik haliyle

• Facelle var 10 lira. Rossmannlarda 2-3 marka dah var. Bakmanı tavsiye ederim. Normal ciltler, hassas ciltler diye ayrılıyor.

• Anliyorum, malesef yurtdisindayim ama arastirip birda bulmaya bakicam.
      Tesekur ederim.

Erkekler Ne Diyor 17

• sırke v. s ıle ugrasma. doktor kontrolune devam et. ılacın yararsız oldugnu dusundugunde tekrar doktora gıt. genıtal temızleyıcıler vey eczaneden serum fızyolojık alıp onunla temızleyıp kremı o sekılde uygulamayı dene.

0|0
    0|0
  • dr a gittim diyorsun? bende AEH te hekimim basit bir rahatsızlıkta çözüm bulunmamışş ithamı var, ben dr gittiğini sanmıyorum. kiminle gittin ailenle? yaşın kaç? ve teşhis-ilaç neydi? bunları yazarsan trol olmadığını anlarım

0|0
    0|0
  • Doktorun verdigi krem onu gecirmesi lazim. eger gecmediyse tekrar doktora git ilacini degistirir.

0|0
    0|0
  • ilaç dökülür,

0|0
    0|0
  • mantar ticareti yap :)

0|0
    0|0
  • tekrar doktora gitmen

0|0
    0|0
  • Ne sirkesi sakın kafana gore bisey yapma

0|0
    0|0
  • doğal seks en ıyısı

0|0
    0|0
  • Demekki yasimak lazim

0|0
    0|0
  • limon sık

0|0
    0|0
  • mantar yetiştiriciliği yap sat iyi getirisi varmış

0|0
    0|0
  • Baska bir doktora gorun

0|0
    0|0
  • Öncelikle geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Mantar infeksiyonunun en doğal tedavi şekli üzüm sirkesini vajinal duş olarak kullanmaktır. 2 bardak suya 1 bardak sirke karıştırıp bir kavanoza koyup bununla ara sıra vajeni yıkamak mantar infeksiyonunu tedavi eder. Medicallerde satılan puar dediğimiz ucunda çubuğu olan yuvarlak bir top şeklinde tibbi malzeme var. Bunun içine sirkeyi doldurup vajen ağzına çubuğu girdirilir ve iç kısma sıkıldığı zaman tümden vajenin pırıl pırıl olmasını sağlanır. Enjektöre çekilip te vajen içine sıkılabilir. Sirkeli su ile önce dış genitaller yıkanmalı.

• Büyük bir pamuk parçasını, hazırlanmış papatya çayına daldırılır. Ardından vajinal bölgeye bu pamukla, sabah ve akşam olmak üzere, günde 2 kez önden arkaya doğru yavaşça silinir.

• bitkisel tedavi yöntemleri varmış işe yarıyor bilgin olsun

0|0
    0|0
  • mantar ıslak ve nemli ortamı sever
    bu yüzden kuru tutmalısın vajinanı
    bebe pudrası kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Iliskiye girdin zaman sende partnerinde temiz olun tekrarlamasin cozumu zor ilaclar ama kolay gecmez

0|0
    0|0
    • Temiz bir sekildr iliskiye giriyoruz.
      Ama bu yuzden dolayi bayadir giremedik
      Simdilk birakalim da ona da gecmesin mi yoksa dus alip iliskiye girsem bir sakincasi olmaz mi?

• Iliskiye bu halde girersen onada bulasir

• Karbonat dök

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Doktor bu konuda genelde hap tedavisi verir. Kremi sürmeye devam et, bu hemen iyileşen bir şey değil maalesef. Sirke sürmek zarar verir ve yakar. Olmazsa başka bir doktora gitmeyi denesen?

0|0
    0|0
  • Akıntının rengi nasil?

0|0
    0|0
    • Beyaz ila acik sari arasi

• Bir dakika yaz aynı sorun bende de var

• Dedigim gibi burdan yaz lutfen
      Ozelden yazmayacagim

• Tekrar doktora git

0|0
    0|0
  • fitil gibi bir sey veriyorlar, onu da kullan. Habire ic camasirini degistir, hic nemli durmasin ic camasirin.

0|0
    0|0
  • karbonatlı suyla ovalarak temızle fayda ederr

0|0
    0|0
Yükleniyor...