Kapat

Condom hakkında... Prezervatif zevki gerçekten azaltıyor mu?

Kız arkadaşımla ilişkiye giriyoruz ancak o sürekli doğum kontrol hapı kullanıyor ya da diagram takıyor. Hapların artık zararlı olabileceğini düşündüm ve prezervatif kullanmaya karar verdim ancak prezervatif zevki gerçekten bu kadar (denildiği gibi) zevki ve doyumu azaltıyor mu? Ya da doyumu orgazmi arttırıcı özel jel kullanabilir miyim? Okey non-stop lardaki jel gibi? Bir de prezervatifi her boşalışta ciarıyoruz ancak ben içine kuvvetli boşalıyorum yani 10 sn kadar sürüyor, hazneye nasıl dolacak bu meniler? bundan ötürü kondom haznesi delinmez dimi?

Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler ;)))

(Not:Dalga geçecekler cevap yazmasın!)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Et ete değecek hocam :D dalga olarak algılama ancak penisin vajinaya değmesiyle alacağın zevk tabii ki prezervatif ile alacağın zevkten fazladır ancak ince olanları var onları kullanmanı tavsiye ederim istediğin şey o şu anda bence

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• diagram nedir?

0|0
    0|0
    • Diyafram veya diagram elastik şeklinde.dölyolunun iç kısmına takılan sperm öldürücü kremiyle beraber kullanılan doğum kintrol aracıdır. Buna daha.çok dölyolu diyaframı derler ve rahim ön girişini bir kapak gibi kapatır, ilişkide.meni buradan geçemez ve dolayısıyla gebelik olmaz.

• hımmm yeni duydum tsk. cevap verdgn ıcın

• rica ederim bende bilmiyordum ansiklopediden okumuştum bir ara şaşırdım :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Zevk konusunda denediğinde bir fikrin olur zaten. Meninin toplanması için bir haznesi var seninde bildiğin gibi ve bu haznede toplanacaktır, miktarın çokluğu birşeyi değiştirmez. Delinmeye gelince altı üstü boşalıyorsun, namludan kurşun çıkartmıyorsun. Prezervatif yırtılmaları boşalma hızından değil, ilişki sırasındaki sert hareketlerden kaynaklıdır, nadirdir. Prezervatifin kalitesi bu durumla yakından alakalıdır.

0|0
    0|0
  • okey ultra hisset kullanmalısın hapların yan etkileri oldukça çok ilerde sevgilinde çocuk ypamama gibi sorunlar çıkabilir veya geciktirici özellikli prezervatifler var onlardan kullanın derim

0|2
    0|0
  • azaltır zevki. hatta kız arkadaşını da etkiler. benim kız arkadaşım istemiyor mesela. doğum kontrol hapına devam ediyoruz. bir de o plastiğin kötü bir kokusu oluyor açıkçası.

kondomun etkinliği de %97 civarı. Haplar ise doğru kullanırsan %99,8

tercih sizindir. ama en güvenilir ve zevklisi haplar gibi görünüyor hala.

0|0
    0|0
    • haplar ilerde kız arkadaşını kısır yaparsa gel konu aç buraya

• ee prezervatif azaltıyor zevki biraz. penisin vajinanın yan duvarlarına değmesi gerekir...

0|0
    0|0
  • tam anlamıyla gaz maskesiyle gül koklamaz. sıcaklığı hissedemiyosun. hiçbişey anlamıyorum ben onu kullanınca.

0|0
    0|0
Yükleniyor...