Bir gay sonradan kıza ilgi duyabilirmi

bizim fakultede birtane çocuk var çok yakışıklı kızlar onun peşinden koşuyor gay olduğunu duydum çok şaşırdım gayların kızlardan hoşlanma ihtimali var mı düzelebilirmi durumu merak ettim

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• düzelirmi bilmem ama sende bir strapon al düzelt o çocuğu başka türlü düzelmez :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• doğru yolu bulduysa neden olmasın. bunu tek başına yapamayabilir.yardıma en çok onların ihtiyacı var.

0|0
    0|0
  • Haahahah çok güldüm ya :D İbretlik soru resmen.Sitenin girişine bu sorunun konulması lazım :D

0|0
    0|0
    • :D iyi seni güldürmeme sevindim

• bütün gay ler sadece pasif değildir hem aktif hem pasif gay lerde var

olabilir

0|0
    0|0
  • bak yavrum aslan gibi çocuklar dururken sizin pasif, kendi kendine bölünebilen, para üstü almayıp arkası dönük üstü kalsın bakkal amca diyen tiplere sarmanız beni deli ediyooor uleeen..! anlıyor musun pınaarrr

0|0
    0|0
    • iyide ben onun öyle olduğunu bilmiyorum pekte benzemiyor ben iftira diye düşünüyorum

• gay olması, erkeklerin daha çekici gelmesindendir. hormonal bir durum yok. düzelebilir ama çocuğa kalmış. belki ömür boyu gay olarak yaşar...

0|0
    0|0
  • sonradan gay olabilme ihtimalini göz onune alırsak teekrardan olabilir aslında

0|0
    0|0
  • düzelir mi durumu ne ya, hastalık mı bu

0|0
    1|0
  • Zor bir olasilik sanirsam.

0|0
    0|0
  • Kafasına saksı düşerse belki.o yola girenlerin düzelmesi zor.

0|0
    1|0
  • reddedilen bir kız tarafından iftirada atılmıs olabilir, emin olmadan bilemezsin :)

0|0
    0|0
    • evet oda olabilir

çünkü pek benzemiyor beni birkaç kere süzdüğünü gördüm nedense çok göz göze geliyoruz:)

• başıma geldi ordan biliyorum :D

• :Dsanamı iftira attı kız

• Gökten kemik yagmaz

0|0
    0|0
  • bayagı bir degişim gecirmesi lazım

0|0
    0|0
  • onu düzeltmişlerler zaten ki o hale gelmiş

0|0
    0|0
  • Bu yakışıklılar da hep gay oluyor niyeyse

0|0
    0|0
  • gizliden duyabilir:D

0|0
    0|0
  • gay olmayan tek yakışıklı benım sanırım lan ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Düzelmez.

0|0
    0|0
  • düzelmek ? bu bir eğrilik midir, hata mıdır neden düzelmeli

0|0
    1|0
  • Hangi okul bu arkadaşım ? bizim fakültede birtane gay var kızlar hep aşık ondan sordum .s

0|0
    0|1
  • "Düzelmek"?

0|0
    1|0
Yükleniyor...