Kapat

Kaybetmekten korktuğunuz için sevdiğinizi söylemediğiniz oldu mu ?

kaybetmekten korktuğunuz için bugüne kadar karşı tarafa sevdiğinizi söylemediğiniz oldu mu ? Bir insan istemiyorsa bence bir ilişkiyi başlatamaz.Sevgilim var hiç sevdiğini söylemedi bir kez bile..Bense sürekli olmasa da bunu dile getirmeyi seven biriyim.Güzelsin , hoşsun ya da şöylesin böylesin hiç bir şekilde iltifat etmez.Yanımda olması beni mutlu ediyo çok hissetirmez sevdiğini illa dile getirmek mi gerek diyor.Diyorum eğer boşşan bana karşı bitsin ona yok.Diyeceksiniz ki amacı farklı, amacı sadece zaman geçirmek gönül eğlendirmek ya da cinsellik olsaydı bunu belli ederdi.Kamera açıyoruz 3 saat görüşüyoruz hadi kapatalım oluyo.Telefonda konuşuyoruz çok nadir zaten birde günde ya gece ya da sabah uyandığında 1 -2 saat mesajlaşıyoruz.Canım cicim aşkım gibi şeylerle hitap etmez ismimle seslenir.Ben sevdiğimi söylerim, iltifatta ederim.Seviyorum çünkü onu kaybetmek istemiyorum.Kızdığın durum olduğunda bağır çağır sinirlen romantik değildir zaten olma diyorum tamam ama yanımda olduğpunu hissttr.Dışarı çıkarken haber veriyorum bak şuraya gidiyorum diye sen kendi kararlarını kendin verebilrsn bana sormana gerek yok diyo.Kıskanmadığını, özlemediğini düşünüyorum :( ama hayatına ne başkasını alıyo ne benden vazgeçiyo.Çevremdeki arkadaşlarım zaman diyo zamana bırak vardır bir bildiği senin sevgini gördükçe diğerleri gibi bırakıp gitmeyeceğini anlıcak diyo sizce neler yapmalıyım ?

Güncellemeler:
Başlık haricinde anlalttığım durum içinde yorum yaparsanız sevinirim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilin gayet olgun doğal. seni kaybetmeme olayıyla alakası yok sadece ona ters aynı durum bendede var

0|0
    0|0
    • evet çok doğal mizacım böyle dedi ama soru işareti kalmıştı aklımda.peki benim nasıl davranmam lazım ben biraz fazla romantk duygusalım sevildiğimi duymak istiyorum nasıl davranmalıyım ona karşı sizce ?

• Gerçekten çok yardımcı oldunuz çok sağolun :) En iyi cevap ;)

• Rica ve teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok oldu... Özgüven meselesi.. Ben hayatımda hiç bir kısa seni seviyorum demedim, hep kızlar ilk adımı attı bana karşı. Bu nedenle kolay açılamıyorum kızlara, bu da büyük sıkıntı tabi.

0|0
    0|0
    • Ondan bunu duymak istiyorum ama :( insanın sevildiğini bilmeye ihtiyacı var sizce ne yapmalıyım :) nasıl davranmalıyım kaybetmek istemiyorum

• İçimi gerçekten çok rahatlattınız çok sağolun :) Bende o zaman bundan sonra onu sıkıp bunaltmayaya çalışıyım belki bir gün oda söyler sevdiğini :)

• Yardımcı olabildiysem ne mutlu... :)

• hep söyledim hep

0|0
    0|0
  • Sevdiğini söyleyince, kayıp mı oluyor kişi

0|0
    0|0
    • bilmem öyle mi oluyor ? annaltığım durum için yorumunuz var mı

• gizliden oldu:D

0|0
    0|0
    • annaltığım durum için yorumunuz var mı

Kızlar Ne Diyor 2

• Her türlü söylerim bir şey hissediyorsam.

0|0
    0|0

• Aynen öyle yapmalısın.

• teşekkürler

• Yoo ben seviyorsam söylerim saklayamam içimde

0|0
    0|0

• Çok teşekkür ederim :)

• Rica ederimm :)

Yükleniyor...