Cinsel ilişki sırasında karın ağrısı?

İlişki sırasında karnımın alt kısmına ve kasıklarıma ağrı giriyor. Daha önce böyle bir sorunum olmamıştı ama adetim biteli iki gün oldu iki gündür ağrıdan zevk alamıyorum. Sizce nedeni ne olabilir?

0|3
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı sorun nişanlımda var... Doktora gittik. Doktor "hafif bir rahim eğriliğin var" gibi bir şey söyledi. Yani, rahim normalde vajina boşluğunun tam devamında olması gerekirken hafifçe kıvrılarak devam ediyor. Bayağı viraj var yani orada. E vajinada penise helal kılınan kısım 8-10 bilemedin 12 cm aslında. Biz ayıoğlu ayı erkek milleti kökle, bağırt falan illa ayılaşmaya meraklı olduğumuz için neredeyse rahim girişini falan da zorlamış oluyoruz. Normal kadın anotomisinde bu bölgeye temas can yakmaz. Ama benim hatun gibi o bölgede olmaması gereken bir viraj varsa penis orayı zorlayabilir, can yakabilir. Doktorun açıklaması bu. sende de aynı durum olabilir. Bir doktora görün. Eğer durum buysa yapacak birşey yok. Tek çare, nazik bir sevgilin edinmen. :) Çoğumuz gibi ayı değil...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doktora gir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yeterince ıslanmadan ilişkiye girdiğinizde, partnerinizin penis boyutu da büyükse penetrasyon esnasında rahmin arka duvarına baskı yapabilir. Bu da kısmen geçici olarak karın ağrısına neden olur. Ağrının altında yatan ciddi bir farklı öge olduğunu düşünüyorsanız doktorunuza danışın.

0|0
    0|0
  • Kendini cok kasıyosundur

0|0
    0|0
  • Fazla baski sebebi alt batinda agri yapar

0|0
    0|0
  • gayet dogal olması bu günlerde

0|0
    0|0
  • Bosalamiyosun canim

0|0
    0|0
  • heyecan ve sitresten

0|0
    0|0
  • kayganlaştırıcı al migrosda var çok güzeller iyi gelebilir

0|0
    0|0
  • alttamısın

0|0
    0|0
  • Yedigin bisey dokunmustur

0|0
    0|0
  • Kendini kasma

0|0
    0|0
  • Adetle alakalı bir durum bence tam. bitmeden ilişki yaşadı iseniz

0|0
    0|0
  • Ne kadar tutuyorsun iliskiyi uzunmu kısamı

0|0
    0|0
    • Normalde uzun sürer ama 2 gündür boşal bırak diyorum kısa sürüyor yani.

• evet bende çok kuruluk var ön sevişme de yapmıyoruz pek tahriş oldu sanırım. teşekkür ederim.

• Rica ederim kadın için ön şevişme önemlidir tahrik olması ve ıslanması lazım

• Penis boyu ile alakalı olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Daha önce bir sorun yoktu 2 gündür böyle.

• iyi şanslar ne diyim :)

• Yok yaa benim inancım kalmadı artik kendim gibi birisini bulacağıma :) icimde neler var bir bilsen ne fırtınalar kopuyor :) ama kuru kuruya öyle iste :)

Kızlar Ne Diyor 2

• kist?

0|0
    0|0
  • Kendini kasma

0|0
    0|0
Yükleniyor...