Kizlar... lutfen anlayanlar cevap versin. Adetmi kizlik zari?

Ya nasl anlatlr nasl sorulur bilmyrm uzun vekarisik bu yuzden bende anlamdm. Kiz arkadasmla 2saat sesevisme sonrasi ilisliye girdm iliskden sonra odadan ciktk oda karanlk oldgu icin bisey gormedm... sormak istedgm sey sevisirken opusrken adet kanamsi baslarmi, ya da benim ilk yaptgm adet kaniysa neden ikinci serede kan gelmedi yoksa bu kiz bana gerckten kizlgnmi verdi...

0|0
10

En İyi Kız Görüşü

• Kizlik zari yirtildigi icin kan gelmistir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kızlıgini vermiş

0|0
    0|0
    • Emin deglm bilmyrm anlamadm... adet kani olsaydi ikinci seferi yaparkende kan olurdu demi

• Utaniyordur

• Deli gibi ozluyorm oda ona baglanmamdan korkuyor o geceden beri uyku uyuamdm bir kere gorup herseyi sormak icin neler vermzdm

• Kan koyu kırmızı miydi açık pembe mi

0|0
    0|0
    • Koyu kirmizi... bildgmz kan di yani adet oldgna sanmam

• Olayı tam idrak edemedim ilişkiye girince mi kanama oldu

• Ya karanlikti oda ben daha sonra gordm yatagi... benim tahminim ilkden sonra kan oldu cunku ilkinden sonra pecete kulandi pecetede kan vardi

• Adet kani olsa durmazdi bir hafta devan. ederdi

0|0
    0|0
    • Tsk edrm gorusn icin ama o kadar da cahil deglm onu biliyrm o geceden sonra kiI gormedm simdi bilmyrm adetlimj deglmi

• Kil mi gormedin?

• Kan

• Kizligini vermis

0|0
    0|0
  • Kan açık pembe rengindeyse bekaretini kaybetmiştir.
    Adet en az 5 gün sürer. İkinci seferden sonraki ilişkilerde de ilk zamanlarda kan gelebilir. Çünkü kızlık zarı açılınca yara oluşuyor ve ilk zamanlar ilişkiye girmek kadın için cidden işkence gibidir. Anlayışlı olmanız lazım.

0|0
    0|0
    • Onun anlayisli olmasi lazmdi... iskencyi bana cektrdi isirmadigi morarmdgi yerim kalmadi... acik pembe degb ne kadar acik bilmem bildgn kirmizi kandi pembemsi bisey yoktu

• galiba vermis olabilirr

0|0
    0|0
    • iste galibayla olmuyor dusnmkten kafayi yiyecem ogunden sonra daha soramdm da telfnlarma mesajlarma cevap vermiyor

• niye vermiyor?

• Ne bilem... kizligini verdi ama sevgisini vermektnmi korkuyor

• Basbaya kizligini bozmussun ister daha ne usteliyon hayirdir yani?

0|0
    0|0
    • Ona sordgnda cevap vermedi kacti cevap vermekten simdide kaciyor benden bende eger gerckten bozdysam birakmak istemiyrm

• Iyide kizin bakire olup olmadigi iliskide zorlama durumu olunca anlasilmiyo mu ki🤔

0|0
    0|0
  • Hayır başlama z

0|0
    0|0
    • Eminmisn... ya peki zaten adetliyse ya da adeti ogun basladysa

Yükleniyor...