Cinsel ilişkide ağrı olur mu?

Merhaba Ks Üyeleri;

Ben bakireyim fakat bir arkadaşımla konuşurken deneyimlerini anlattı cinsellik yaşarken kadın üste olursa başta ağrı hissettiğini söyledi?

Cahillimi af görün ama yakın zamanda evleneceğim acaba bekaret bozuldukdan snra cinsel birleşmede ağrı olr mu ?Yada ne gbi durumlarda ağrı yaşanır bildilendirirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kafanda soru işaretleri varsa, doktor yardımı alabilirsin.

Endişe ile yaşanan ilk gece tecrübesi psikolojik travma yaratabilir. Acır mı diye korkarsan muhtemelen acıyacaktır. Partnerinizle diyaloglda olun, çözülemiyor gibi olursa destek alın. Önemli bir detay çünkü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gerekli kurallara uyulduktan sonra hiç bir sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • kadınlara yöneltilen sorulara genelde hep erkekler cevap veriyo baya bir bekaretini laybeden var burda :D

1|2
    0|0
  • arkadaşım hiç korkma ve merak etme ne ağrın olur nede başka bir sıkıntı, iğne batması gibi bir acı hissedersin o kadar, ilişki önce kayganlaştırıcı kullanın rahat olun sıkmayın kendinizi eşinizde sabırlı ve yavaş olsun sorun olmaz, kaıdnların acı çektiği tek pozisyon köpek duruşudur buda kadınların yumurtalıkları o pozisyonda aşağı sarktığı için penisin yumurtalıklara temasında acı verir. ama herkeste bu olmaz bazı kadınlar bun cok sever rahat ol arkadaşım

0|0
    0|0
  • öyle derin acılar yaşamışsın ki o acı sana sinek ısırığı gibi gelir <3

0|0
    0|0
    • belkıde haklısın ama zevk alınan bıseyden enden agrı olsn k :(

• ilk bir kaç kez sanırım ağrı olur. oda birkaç dakikadan sonra zevkten anlamasın bile :)

0|0
    0|0
  • önce ideallerini düşün bu ilerde yaşayarak öğren sonra korkarsın evlenmesin

0|0
    0|0
    • ben yakn zamanda evlenıcem b yzden soruyorm

• hayırlı olsun o heyecandan hissetmiyorsun sen zaten kızlar karışık duygu içinde oluyor çünki hep ayrılık hem kavuşma hem cinsel birleşmek ağrı hiç hissetmesin sanırım

• İlk başlarda ağrı olabilir,bunlar normal olur.Zorlama kaynaklıda olur.

0|0
    0|0
  • Olmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • ilk zaman acı oluyor. belki de önyargılardan acıyor gibi hissediyor kadınlar.

0|0
    0|0
  • Ağrı olma ihtimali var bu da partnerlerin vücut yapısının birbirine veya seçilen pozisyonun uygunluğuna bağlıdır

0|0
    0|0
  • herhangi bir cinsel rahatsızlık durumunda veya büyük penisli bir eşle ağrı durumu olabilir.

0|0
    0|0
    • olası dışında acı olmaz değil mi? bekaret teselam edildkdn sonra zatn 3-4 gn yara kapansn dye iliişkiye grilmiyrmus dogru mudur

• evlenicem yakn zamanda bu yzden soruyorum krkuyorum acır dıye

• gözünde büyütme böyle şeyleri, herkes yaşıyor. çok stres yaparsan daha büyük başka sıkıntılar olabilir, rahat ol.

Kızlar Ne Diyor 2

• bu şehir efsanalerine inanma erkeklerin erkekliklerinide gözünde büyütme o filmlerde gördüğün gibi değil herşey :) ilk başta azcık canın yansada 2 3 derken bir bakmışsın sana yetmiyor o erkek :)

1|0
    0|1
  • ilk bir kaç sefer dışında ağrı olmaz korkma

0|0
    0|0
    • o agrılar heralde daha yeni brleşme yasıyorm dıye oluck dmı

• evet,ilk seferde yanacak biraz,ama kocan becerikliyse fazla yakmaz canını korkmana gerek yok yani

• anladım teşekkr ederim

Yükleniyor...