Bisiklete binen bayan arkadaşlar

Hafta sonu bisiklet turuna çıktık ormanda, çok kalabalıktı bir kaç bayanın tahrik olup vajina bölgesinin ıslaklığını gözlerimle gördüm, bisiklete binen bayan arkadaşlar tahrik oluyormusunuz, içtenlikle cevap verirseniz sevinirim, erkeklerimize sormuyorum muhtemelen tahrik olan yoktur sanırım gay değilse

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• kadınına göre değişir.

beraber bisiklete bindikten sonra deli gibi sevişmeyi arzulayan sevgilim de oldu, elimle vajinasını yokladığımda etkilenmeyen sevgilim de.

demek ki neymiş? hatunun uyarılma kapasitesiyle ilgiliymiş.

özet: gerçek.

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu hatunlar çıplak mı biniyor bisiklete abi?

Ayrıca tahrik olan yoksa gay demişsin, hatun nasıl gay olsun?

1|1
    2|1
    • nasıl okuyosun anlamadım seni altlarında genelde hep tayt giymişler ve çoğunun vajina arasına girmiş olduğunu görüyosun renkli olduğunda ıslaklığı görüüyosunuz, ayrıca erkeklere sormadım gay değilse zaten bir erkek bisiklete binerken tahrik olmaz anladınmı?

• Onca yıl bisiklete bindim bir kez bile tahrik olmadım. Yok yok, ben kesin aseksüelim.

• olabilir herkese ayno olacak diye bişiy değilya

• Islanabilir tabii ki sürekli baskı var sonuçta ama terde olabilir

0|0
    0|0
  • terdir o ya

0|0
    0|0
  • Nasıl saçmalamışsın şuan ya hafta sonu kurduğun hayali anlatıyosun sen şuan.Islansa bile görmen imkansız ve küçüklüğümden beri bisiklet kullanırım hiç böyle bişi olmadı ne saçmalık.

0|1
    0|0
    • sende olmuyor olabilir benim fantaziyle işim olmaz, sen ya hiç ıslanmamışsın nedemek nasıl bişiy onu bilmiyosun ya da bazı gerçekleri saçmalık olarak görüyosun, şimdi sana şunu diycem içine iz yapmayan bir slip giy üzerine daracık bir tayt sonra vajinanla oyna tahrik ol tayt renkli olsun siyah hariç bak bakalım tahrik olup ıslanınca görünüyormu? millet öyle bir tayt giymişki afedersin ama vajina dudaklarına kadar belli oluyor görmemek imkansız. üzerine uzun bişiyler giyse elbet görünmez

• yok daha neler

0|1
    0|0
  • ben haftada 30km bisiklet sürüyorum ve ıslanmamak mümkün değil yani

1|4
    0|1
    • bunu birde bazı arkadaşlar anlasa süper oacakta özellikle utandığım hemcinlerim

• rıca ederim

rahtasız ediyor tabi

• Ee bukadar uzun mesafeden sonra Ata binmek gerek :)

• Bisikletten inip yoldan geçmeyi beklerken oturağın ucu tam deliğe denk geldiği an muhteşem gelirdi bana. Tek ayakla destek şeklinde dururken

0|3
    1|1
    • sanırım onlarda aynı şekilde tahrik oluyorlar, kız arkadaşımda etkilendiğini söyledi

• baskıdan dolayımı böyle hissediyorsunuz?

• Hayır ben indikten sonra diyorum. Yani ayaklarda destek alırken orana denk geldiginde

Erkekler Ne Diyor 4

• O "ıslaklık", aşağıya doğru akmış ter olmasın? 21-28 Nisan arası reisicumhur bisiklet turu var, etaplara uğrayacağım ve bakalım erkek bisikletçiler de boşalıyor mu hepsine bakacağım ahahah soruya bak

1|0
    2|0
    • ben sorumda boşalma diye bişiy sormadım, erkeklerede sormadım, gördüğüm bir olayı sordum. ayrıca ter bacak arası değil popo tarafına akar arkadaşım. ok tam okumadan cevap verme lütfen

• Bisiklet sürerken bizde de aynı bölgede ter oluyor da neyse, boşver. Fantezilere devam

• bunun fantazi ile ne alakası var anlamadım, bu olayı her kadında bayanda görmedim ben belli olanlarda gördüm ayrıca yarışa katılmadık doğayla içi içe olunan bir durum deli gibi bisiklet kullanmıyor herkes gördüğümü paylaştım, ayrıca bende ter filan olmadı bisiklet sürerken sende var bir sıkıntı sanırım.

• yok kardeşim öyle kolay değil o işler...

0|1
    1|0
  • Sen yanlış görmüşsün Terlemiştir hacım...:D

0|0
    0|1
    • ben açıp bakmadım, ter veya zevk sıvısı bilemem, görmeyen bilmeyen cevap vermesin şuraya ya

• Hacım terden dolayı ıslanmış olamazmı yanii...

• öle bişey olan zannetmiyorum

0|0
    1|1
Yükleniyor...