Acill acil şu an doğu ilinde devlet hastanesindeyim kızlık zarı için kontrolü yaptıracağım buzdan çok kotu kaydım?

Acill acil şu an doğu ilinde devlet hastanesindeyim kızlık zarı için kontrolü yaptıracağım buzdan çok kotu kaydım diyeceğim ama errkek stkadaşımla bişeyler olmustu emin degilim 23 yasında öğrrenciyim ailemin birşeyden haberi olur mu lütfen ciddi cevaplar verirmisiniz cok kotuyummm :(

1|1
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ailenin haberi kolay kolay olmaz. Haberinin olması için kasıtlı olarak TC kimlik numaran ile medula sistemine erişimi olan bir doktorun 6 aylık hastane-ilaç hareketlerini incelemesi gerekir diye biliyorum.
    Buzdan kaydım numarası da kulağa gerçekçi gelmiyor aslında. Doktorlara bu tür çok örnek geliyor, komik duruma düşmeme adına gerçeği söylesen?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• olmaz reşitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Devlet hastanesinde muayene yapmazlar sanırım.

0|0
    0|0
  • Üzülsende üzülmesende aynı sonuç çıkacak

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasinla sevişiyosun, sonra bekaretim bekaretim diye mi sızlıyosn?

0|0
    0|0
  • Doktora yalan uydurma komik olursun

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun işin zor ve buna bakılacağını sanmıyorum. AEH te hekimim bu muayeneyi yapmazlar yasal tebliğ var. sanırım erkek trolsün belkide

0|0
    0|0
    • ayrıca yukardaki bir yorumcu sıkıntılı biri, başkasının onun hakkında kötü bir tecrübesi var, sakın sanal-ı reelleştirme güvenme hiçkimseye ben dahil. hep sanal ve gizli kal başın ağrımasın. burdan yazamam diyen özel yazan herkesten şüphe et

• geçmiş olsun tekrar. uzman muayene etmedi değilmi? yasak çünkü. gerçi daha muayene saati başlamamıştır 9-9.30 dan önce başlamaz

• Ailenin bilgisi olmaz ama neden bu testi yaptırmak istiyorsun seni zorlayan sebep nedir? erkek arkadaşından ayrıldın mı? seni istemeye gelenler mi oldu da bu kadar tedirgin oldun?

0|0
    0|0
  • olmaz bencede hala kızsın

0|0
    0|0
    • Nerden anladınız

• Güvenıyorum gercektn rezil mi olurum

• burdan konuşmamız uygun değil
      rezil olmazsın ama gerek yok bence

• Dr bakıp söyler

0|0
    0|0
  • olmaz yaptr

0|0
    0|0
    • Rapor istemiyorum ben sadece bişe olup olmadıgını oğrenmek istıyorum

• yasın 18 se bısey olmaz nıye korkuosun

0|0
    0|0
  • içine girdimi

0|0
    0|0
  • Panpişi yap yap sonra buzdan kaydım..
    Ulan nasıl bir kafanız var anlamak mümkün değil. Madem 23 yaşındasın kime ne senin bacak arandan?
    Şimdi sen 23 yaşına kadar ne girdi çıktı bilmiyorsun da dr baksın içim rahat etsin siyorsun..
    Yoksa yoksa kanamadı da esnek için manita ile mi geldiniz lan tohtura :)

0|0
    0|0
  • Buz sana kaydı mi peki :)

0|0
    0|0
  • Keşke gitsede ne mal olduğun belli olsa her boku ye bakireyşm diye zar sayesinde gez orspuluk bu

0|0
    0|0
  • birsey olmaz. babanda seni buzdan kaydirinca anlarsin ne olacagini.
    hem halti yiyorsun sonrada buzdan kaymis. Doktorlarda gerizekali ya hemen inananirlar.
    Cahil!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• reşiy bir yetişkin insansın. istemediğin sürece kimseye bir şey diyemezler. Ama raporu ailen ister mi bilemem..

0|1
    0|0
  • Tek basına gittiysen haberleri olmaz sakin ol

0|1
    0|0
  • Sağlık Bakanlığı mesaj atar "Kızını gibmişler alın bunu burdan" diye. Deli misin kız 23 yaşındasın nerden haberi olacak

0|0
    0|0
  • ailenin haberi olmaz sakin

0|0
    0|0
  • Ne yaptin baktirdin mi?

0|0
    0|0
  • Gittin mo ne yaptin aydinlat bizi bari

0|0
    0|0
  • Neden öyle bir kontrol yaptiriyorsun? Seni mecbur mu birakiyorlar? Kimseye hic bir seyi kanitlamak zorunda degilsin sacmalama

0|0
    0|0
    • İçim rahat olsun diye içim çok kötü o yuzden

• Erkek arkadasinla istedigini gonlunce yasayip sonra bekarete mi takiliyorsun. O zaman yalniz kalmayacaksin. Bekaret bacak arasinda degildir

Yükleniyor...