Umuyorum ki bakir olmayan erkekler bakire olmayan kızlarla evlenemez

aynen bunu umuyorum.adam kendi bakir değil evleneceği kız bakir olacakmış ve bakir olmayışıyla övünüyor yok yaa ne yaman çelişkidir bu?

Güncellemeler:
sinirle soruyu tam tersten yazmışım bakir olmayanlar bakire kızlarla evlenemez

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• kadınların erkekle kendini mukayese etmesi doğru değil. nedenini açıklayım. burada erkeleri savunacağımı sanma. haram her iki cinse de haram. bu kaçınılmaz. tek eşlilik her iki cins için de emir. çok ama çok özel durumlarda ve bir çok şartlar yerine getirilirse ikinci eş durumu var. keyfiyetten olamaz.

neyse lafı uzatmayım. arkadaşım kişi kendisi için namusuna, bedenine, iradesine sahip çıkar. kendini koruman yine kendin için başkası kocan falan için değil. kişi kendisin bir cinsel obje kabul edip bir çok erkeğin kullanmasını paylaşılmayı isterse kendine zarar verir. ya da onuruna namusuna ve iradesine sahip çıkar kendisini kullandırmaz. kişinin tercihi.

asla kötüyü kendine örnek alamaz ve kendini mukayese edemezsin. kendi değerini düşürürsün. erkek yapar ben yapamammı anlayışı yanlış. yaparsa kendi günahkar.

0|0
    0|0
    • erkek ikinci eş alırmış çünkü ihtiyaçmış flan palavra bunlar kadın sizde çok daha istekli aslında farkında değilsiniz.

• kadınların daha istekli olduğunun ben farkındayım. bilim bunu ispatlamış ayrıca çocuk değilim neyin ne oldğunu bilen yaştayım

• bilgilerim mi zayıf?geçmişte neyin ne olduğunu biliyorum ben bugünle ilgiliyim.

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben kendimi eşime saklıyorum. Onla bunla yatan erkekler dayayın eksileri.

3|3
    0|0
  • Ben bakirsem bana gelen de bakire olsun isterim erkek te sorun şu namuslu kız istiyorsan çıktığın kızı namuslu bırakıcan

1|0
    0|0
  • bir insanı bakir ya da bakire diye sınıflandırmaktan sa bence beyinler uyuşuyormu onu detaylandırmak daha iydir namus iki bacak arasında değil tamamen beyinde biter erkek ve kadın arasında bu ayrımla ilişki yönetilmemli bence

0|0
    0|0
  • bakir değilim :(

0|0
    3|0
  • bakire kızda fazla yok canım dünyayı iyi görememişsin sen sen bakiresindir belki ama en yakın arkadaşın bile olmayabilir ben neler biliyorum kızlar neler yapıp kimse bilmesin diye en yakın arkadaşına bile söylemediklerini

0|0
    0|0
  • Umarım hakeden hakettıgını her zmn bulacktır

0|0
    0|0
  • allah bile razı olmamış şu yazdığına sen kendini kendin için koru başkalarına bayrak açmayı bırak.

0|0
    1|0
    • niye sen bakir kalmayacaksın ama bakir kız alacaksın öyle mi?bak kuranda ne yazıyor

"Zin� eden erkek, zin� eden bir kadından veya müşrik olan bir kadından başkasıyla evlenemez. Zin� eden bir kadına gelince, zin� eden bir erkekten veya müşrik olan bir erkekten başkası onunla evlenemez. Bu, mü’minlere haram kılınmıştır." (N�r 3)

allahı bahane etme yani

• içinin kötülüğü öyle algılamana sebebiyet vermiş ama ben yineliyorum bakir olmayan biriyle evlenmem.

• ya nerden çıkartıyosun içimin kötü olduğunu anlamadım...iyi tercihin çok güzel allah gönlüne göre versin ne diyeyim.

• haklısın :))))) ama sonra sex bilmiyo benim eşim deme .. doyuramıyor deme ...

0|0
    1|0
    • demem bende onu doyuramıcam nasılsa

• sorarlarsa ağızlarının payını alırlar.

• evlendikten sonra annen bile sorarsa şaşma ...kızım bir sıkıntı var mı diye sorar... bilmediğin cok şey var...

• senin kuruntun...

0|0
    0|0
  • öyle umud ediyosun ama öyle olmadığına emin olabilirsin

0|0
    0|0
    • en azından benim adıma öyle olacak

• İNşallah dediğin gibi olur. Zaten de öyle olacağına eminim. İlahi adelet var çünkü.

0|1
    0|0
  • ama o niye ki :(

0|0
    0|0
  • olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • "Zinâ eden erkek, zinâ eden bir kadından veya müşrik olan bir kadından başkasıyla evlenemez. Zinâ eden bir kadına gelince, zinâ eden bir erkekten veya müşrik olan bir erkekten başkası onunla evlenemez. Bu, mü’minlere haram kılınmıştır." (Nûr 3)

Bu âyete göre hiçbir mü'min, zina yapan bir kadını nikâhlayamaz. Zina müessesesi, Kur'ân-ı Kerim'de önemli bir yer işgal eder. Zina eden erkek, zina eden bir kadını veya müşrik bir kadını nikâhlayabilir. Zina yapan kadını da ya zina eden bir erkek veya bir müşrik erkek nikâhlayabilir. Zina yapanlarla evlenmek mü'minlere (Allah'a inanıp da Allah'a ulaşmayı dileyen herkese) haram kılınmıştır.

1|0
    0|0
  • evet öyle..isteyenin bir yüzü kara...

0|0
    0|0
  • Ne denir ki bunlara . aslında çok şey denir de ban yemeye değmez :D aynısını kızlar yapınca adı başka bişey oluyo . erkekler yapınca vay be koçum sen erkek adamsın falan oluyo .

0|0
    0|0
    • aynen işte mantıksızlık burda başlıyo

• şimdi ben hiç yappmadım eşimde mi yapmamış olucak

0|0
    0|0
    • inşallah

• şimdi nolduda böyle soru sordun sen

ben sırf o yüzden kendimi evlene kadar tutmay çalışıyorum

• salak bir yazıya denk geldim facedede

Kızlar Ne Diyor 3

• Bakireyim, bakir biriyle evlenmem.

0|0
    0|0
    • evet sonra adamlar desin kaç kişinin üstünden geçtim bakireyi kaptım.

• Oyle demeyecek biriyle evlen sende. Tum erkekler ayni degil, yanlis genelleme yapiyorsun.

• öyle demeyecek erkek bakire kız istiyorum diye tutturmmaz

• Vajina tadına bakılmamış istiyorum.

0|2
    0|0
  • tek ask oldugu ilk ve son kiz olmayi yeylerim

sirf bakireyim diye gelcekse üzücü

0|0
    0|0
    • işte bende öyle düşünüyorum.

Yükleniyor...