Vajinası kararmış ve kokan Türk Kızları?

Ben bile erkek halimle çişten sonra çükentayımı siliyorum, siz kızların o bölgesi nasıl kararıyormuş yahu valla hiç mi yıkamıyorsunuz?
Allah göstermesin eşimin başına filan gelse öyle birşey hemen boşarım, görüşünüz nedir neden oluyor bu kararma bilen varmı?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Temiz olmayanlarla takılıyosndr neden olacak temizlik imandandir demişler

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Akşam akşam midem bulandı :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Vajina kararmasının yıkamakla alakası yok, kullanılan kıl alma yöntemleriyle alakalı. Ağda falan kararma yapıyor diye biliyorum.

0|2
    0|0
  • Midemi kaldırdın

0|1
    0|0
  • agdadan oluyor, koltukalti da karariyor, boyle bir sey icin bosucaksan hic evlenme bence

0|0
    0|0
  • Öyle deme mal.

0|2
    0|0
  • Ağda yaptıkça kararıyor bazilatinda dogustan kirden nasıl kararsın en fazla kokar ne alaka sizde duyduğunuz her şeye inanıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Kararma agda vs kıl kökünden alındıgı için olur begenmiyosan kapı orda koku olmaz ama kararma malesef oluyo temizlensekte hayır sizinkiler bembeyaz sanki jiletle alıyosunuz bok gibi görünüyo asık olursan küçük kısurları görmezsşn mesela kararmayıda sevmeyi dene

0|0
    0|0
  • Nah bosarsin o kara seye bayilacannn

1|3
    0|0
  • e bazılarının kahverengimsi bazılarının pembemsi oluyo o da doğuştan. Ama bazıları da temiz değilse açık renkliyken karara biliyo evet, ama doğuştan olanlarla aynı kefeye koymak çok saçma

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kınadığın başına gelmeden ölmezsin

3|2
    0|0
  • O kararma pislikten miymiş?
    Midem kalktı a q.

0|1
    0|0
    • aynen işeyip işeyip silmiyorlar ya direk donunu çekiyorlar ondan oluyormuş.

• Birde erkekler pis derler.
      Benim şeyim onlardan temizdir lan 😇

• Belki siyaha boyamislardir :) bilemeyiz boya diye birşey var sonuçta:)

0|1
    0|0
  • İnşAllah gelir başına kirden değil cinsten gelen birsey

1|1
    0|0
  • Okurken bile midem bulandı

0|0
    0|0
  • çükentay :) çükübikte iyi :)

0|0
    0|0
  • Ağda yapanların kararıyor ve sarkıyor diye biliyorum birde ırsi diyorlar dudak rengi ile aynı olurmuş 😀

0|0
    0|0
  • kara mara farketmez ağa, temiz olsun we temiz koksun yeter...

0|0
    0|0
  • büyük konuşmaaa

0|0
    0|0
  • üffff karartmayın

0|0
    0|0
  • Harbi ya niye kararıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...